Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Sportival już w weekend

Utworzony 28 maja 2015 r. o 11:08 Powrót do artykułu
Znowu marnowanie kasy na jekies dyrdymały.Ta władza kompletnie nie liczy się z realiami biednego miasta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie dzieje się nic to ludzie mówią że Lublin to zadupie, organizują jakieś pokazy to też źle bo marnowanie kasy. Jestem przekonana że wiele osób przyjdzie z miłą chęcią na to widowisko popatrzeć, tylko Ci co wiecznie nie zadowoleni będą siedzieć, znowu marudzić i pisać durne komentarze. Wstęp będzie bezpłatny, poza tym budżet miasta przeznacza środki finansowe na różne cele - również kulturowe. Więc zamiast ciągle wbijać szpileczkę może warto spojrzeć na to z pozytywnej strony - coś się dzieje i coś się zmienia na lepsze np. poprzez wprowadzenie rowerów miejskich, praktycznie 100% autobusów nieskopodłogowych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda odpowiadać na post gościa z 11.08. Ciasnota umysłowa, bez żadnych zainteresowań i potrzeb oprócz nażarcia się i tępego gapienia w seriale TV. Kasa marnowana jest głównie na utrzymywanie takich dziadów-leni- malkontentów!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość z 12 47 kliknełabym Ci lubie to ale nie ma takiego przycisku i poprostu pisze masz racje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Macie racje dzieci,zadłużajmy się dalej,aleee tu zaskoczenie,kiedyś to trzeba będzie spłacić!Zdziwieni?Czas szybko połyka,miłej zabawy i zyjcie na kredyt.A i na koniec,jestem tym gościem który tak biadolil o 11 z minutami,tu mała poprawka bo pracuje w biznesie (swoim) i nie jestem takim leniem od seriali.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...