Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
czerwone wieprze z zsl (przybudówki PZPR) nie mają NIC wspólnego z przedwojennym PSL MIKOŁAJCZYKA  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DZIĘKUJEMY CI PAWLAK PIECHOCINSKI KAMYSZ!  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
brawo PSL jedyna ludzka partia , wszyscy tacy jesteśmy jak ta jedna rodzina , nie którym niestety to nie na reke i chcą burzyć , jestem z Wami
Wieś bardzo się cieszy :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZSLu troche więcej niz KODu. Jedni i dudzy na śmietnik a Kosiniak to najpierw niech za mleko zapłaci, wielki minister...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mam nadzieje ,że ktoś nasączył opłatki arszenikiem, lub chociaż tabletkami na sraczke
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakim prawem ludzie, którzy nie rozliczyli się z przeszłością, którzy w dziedzictwie partyjnym przejęli grzech zabójstw, grabieży i uciskania wdów i sierot odwołują się do chrześcijańskich wartości i łamią się opłatkiem? Czy ludowe lewactwo już całkiem zapomniało co to Dekalog?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
już dawno była wigilia ,ale te kmioty tego zdają sie nie zauważać,co za prostactwo i jaka zdumiewająca czerstwość oblicz ,a naukowcy ciągle poszukują brakującego ogniwa,a tu same ogniwa widze hehe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak się bawi, tak się bawi PSL!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakim prawem ludzie, którzy nie rozliczyli się z przeszłością, którzy w dziedzictwie partyjnym przejęli grzech zabójstw, grabieży i uciskania wdów i sierot odwołują się do chrześcijańskich wartości i łamią się opłatkiem? Czy ludowe lewactwo już całkiem zapomniało co to Dekalog?
zdaje sie ,że kolega ma problemy z liczeniem do 9 ,czyli nonalog,obecnie mój ty nieuku mamy 9 przykazań,a opłatek został też wymyślony niedawno ,jako dodatek do choinki,za to uciskanie hehe wdów i sierot ma znacznie dłuższą historię
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po co brać gwiazde disco polo taniej byłoby poprosić kockiego gwiazdora razem z jego całą familią i zespołem. Ale kto by za to zapłacił?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To dawali ta szynke pokrojoną w końcu czy nie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A któreż to Przykazania z Dekalogu już nie ma? Dla mnie to, faktycznie, nowina i tu, przyznaję, jestem nieukiem. Chętnie poznam tę prawdę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jedyna partia w Polsce która ma pozytywistyczny program . A nie jak reszta romantycy którzy walczyli by aby z sztucznie wytworzonymi przez siebie problemami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
poczekajmy jak PiS porządzi na wsi, jeszcze chłopy zapłaczą za PSLem, PiSowi zależ na głosach wsi a nie na wsi o czym wszyscy się przekonamy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PSL do buraków!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KOSINIAK_KAMYSZ - syn starego zsl'owca błysnał nie-wiedzą i powiedział  "Media są polskie, bo w języku polskim."  tymczasem:   TOTALNY ODLOT i DEZINFORMACJA ZSL'u! Chyba on nie zna struktury władzy mediów w Polsce!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przynajmniej dostane od niego 1000 zl, a nie puste obiecanki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gumofilcom dziękujemy!!
Jakie gumofilce nie czepiać się gumofilców to fajne buty - a  PSL to banda kolesi pomagają tylko swoim
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakie gumofilce nie czepiać się gumofilców to fajne buty - a PSL to banda kolesi pomagają tylko swoim
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 7

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...