Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Spowiedź w Lublinie. Noc konfesjonałów w kościołach

Utworzony przez Guest, 23 marca 2016 r. o 16:51 Powrót do artykułu
Pisowskie dziadostwo zleciło akcję! Zastanowił bym się nad spowiedzią bo tajemnica raczej zachowana nie będzie. Agentura wróciła znowu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czytaj ze zrozumieniem:"Akcja odbywa się po raz piąty"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A nie lepiej rozstawić konfesjonały na DEPTAKU? Procesje wloką się ulicami, więc i spowiedź niech wyjdzie na ulice!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
moje grzechy - to sprawa pomiędzy mną a Bogiem - czarnemu nic do tego , pośrednikom dziekujemy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak nikt nie przyjdzie to księżuli zobacza jak wygląd aWielka Noc albo Długa Noc, a nie WIELKANOC Baranko Boże34 hi hi hic hi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To już bezposrednio do Boga nie można się spowiadać? A co się wydarzy, jessli spowiednik okarze sie być np. hazardzistą czy alkoholikiem? Czy wtedy grzechy także bedą odpuszczone?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szanowni "Goście" nie ma przymusu . Spowiedź to nie ZUS ;) Po co te nerwy ? :)        
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Noc konfesjonałów - no cóż - siedzi sobie ksiądz, o którym nic nie wiadomo, a klęczy ciemny lud. Taki to "rzut na taśmę" - jak najwięcej "odklepać" Jest to akcja niepoważna idąca na ilość, a nie jakość Nie pójdę, gdyż nie lubię klęczeć przed kimś co mi nie wyznaje swoich grzechów; wszak zapisano - wyznawajcie sobie NAWZAJEM wasze grzechy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proszę księdza, ja mam grzech. Nie, nic złego nie uczyniłam. Mam grzech w sobie, mogę pokazać. Zdjęła figi i okazała. ALEŻ CÓRECZKO, SCHOWAJ TO CZYM PRĘDZEJ. JEST TO BOWIEM LAMPA CNOTLIWOŚCI. Oj, być może proszę księdza, bo jak mi wczoraj Antek wsadził knota, to aż mi nafta pociekła.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sam sobie zrobiłem noc konfesjonałolw
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To już bezposrednio do Boga nie można się spowiadać? A co się wydarzy, jessli spowiednik okarze sie być np. hazardzistą czy alkoholikiem? Czy wtedy grzechy także bedą odpuszczone?
Oczywiscie poniewaz jest to człowiek taki jak Ty, ale mimo swojej grzesznosci nadal ma moc kapłańską i może udzielać Ci sakramentu spowiedzi, pokuty. Noc konfesjonałów jest po to, żeby często zajęci i zabiegani ludzie mogli skorzystać przed świętami. Ja osobiście spowiadałem się niedawno ale wybiorę się ponieważ chcę przeżyć święta z czystym sercem. Pamiętajcie, żeby nie oglądać się na innych, szczególnie na politykę bo to jest bardzo złe podejście, Bóg rozlicza nas z tego jakie mamy z nim relacje, a naprawianie świata powinniśmy zacząć od siebie. Chwała Panu Bracia ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Noc konfesjonałów - no cóż - siedzi sobie ksiądz, o którym nic nie wiadomo, a klęczy ciemny lud. Taki to "rzut na taśmę" - jak najwięcej "odklepać" Jest to akcja niepoważna idąca na ilość, a nie jakość Nie pójdę, gdyż nie lubię klęczeć przed kimś co mi nie wyznaje swoich grzechów; wszak zapisano - wyznawajcie sobie NAWZAJEM wasze grzechy
No tak księża też przystępują do tego sakramentu i spowiadają się sobie nawzajem, pomódl się czasem za nich to na pewno będą silniejsi w swojej posłudze. Wesołych Świąt.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pisowskie dziadostwo zleciło akcję! Zastanowił bym się nad spowiedzią bo tajemnica raczej zachowana nie będzie. Agentura wróciła znowu.
O nie za rządów poprzedniej partii też odbywała się "Noc konfesjonałów". Bóg nie ma nic wspólnego z PiS-em, a politycy, którzy nadużywają religii jako narzędzia w dążeniu do władzy na pewno zostaną przez Niego odpowiednio rozliczeni. Osobiście staram się nie oglądać na innych i patrzeć na każdego człowieka tak aby odnaleźć w nim dobro. Nie potrzebuję szukać zła ponieważ jest go zbyt dużo na świecie. Moje poglądy i postawę w stosunku do Boga zawdzięczam osobistym przezyciom i doswiadczeniom, nie uwazam się za jakiegoś mędrca tylko zachęcam do wyjęcia drzazgi z własnego oka zanim wyjmiesz belkę z cudzego ;) Pozdrawiam i Wesołych !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hehehe pamietaj ze to co LUDZIE robią, bo mają wolną wolę nie zawsze jest zbieżne z Bożym planem... szkoda, że nie napisałeś czegoś podobnego o islamie... uważam, że religia chrześcijańska nie nawołuje do zła ani łamania prawa drugiego człowieka. na spokojnie do tego podejdź, nie krytykuj aż tak :)
Ostatnio edytowany 25 marca 2016 r. o 18:48
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Służba bezpieczeństwa państwa watykańskiego w postaci KK będzie przyjmować donosy, Oni swej agentury nie muszą ujawniać bo nie biorą zobowiązań.Przez 2 tys, lat wypracowali model, który się sprawdza.Nie ważny kwit tylko informacja. Logiczne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...to wspaniały odruch człowieczeństwa naszych umiłowanych i drogich w utrzymaniu kapłanów! Niestety nie mogłam (wraz z synem) oczyścić swojego serca, ponieważ trafiliśmy na przerwę obiadową! Na pewno jednak zadzwonię do najbliższej parafii i dowiem się, czy przypadkiem nie planują również przerwy na kolację! Nie wyobrażam sobie przeżywania świąt bez uprzedniego podzielenia się najintymniejszymi sprawami z osobą duchowną! On także chce wiedzieć cos więcej o moich partnerach oraz sposobach zaspakajania chuci ...    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Katabasy muszą mieć dużo zabawy słuchając "grzechów"!!! :) Ale ciemny lud tych darmozjadów ubiera, karmi i jeszcze rozbawi - BRAWO!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale hejt nie mam pytań !!! Widać, że niektórym przydałaby się dobra spowiedź :) Ja właśnie wróciłem i jestem bardzo szczęśliwy. Kocham was Ludzie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyciąganie "owieczek" za uszy ?; fe - śmierdzi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
po co ta większość ośmieszających komentarzy? każdy ma prawo do tego co chce robić jeżeli nie szkodzi to drugiemu! więc siedźcie cicho i swoje mądrości zachowajcie dla siebie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...