Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
a ja żądam parkingu podziemnego pod moim  blokiem na wajdeloty, tak czy owak najlepsza dzielnica to LSM drzew tyle co w lesie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
najpierw posprzątajcie swoj dzielnice i posiejcie dobre jakości trawy i krzewy ,żeby przykryć ten bród i syf. Potem myślcie o ławkach ,skwerach,fontannach i placach zabaw. Lubelskie dzielnice prawie wszystkie są tak obskurne jak na ukrainie ,Polska C normalnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
2 ostanie tygodnie spędziłem w różnych miejscach w Polsce-głownie na zachód od Wisły.Wróciłem do Lublinia i zadałem sobie pytanie...,,Kur.......gdzie ja mieszkam'' to chyba najgorsza dziura w Polsce i gdyby nie to że trzyma mnie tu kilka rodzinnych spraw -przyrzekam tankuję zbiornik po brzegi i jadę jak najdalej stąd......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego lista inwestycji  nie uwzględnia LSM?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
2 ostanie tygodnie spędziłem w różnych miejscach w Polsce-głownie na zachód od Wisły.Wróciłem do Lublinia i zadałem sobie pytanie...,,Kur.......gdzie ja mieszkam'' to chyba najgorsza dziura w Polsce i gdyby nie to że trzyma mnie tu kilka rodzinnych spraw -przyrzekam tankuję zbiornik po brzegi i jadę jak najdalej stąd......
Dlatego tusk musi odejść.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lublin potrzebny jest reszcie Polski jak świni siodło jak by mogli to by nas już dawno do Ukrainy przyłączyli a w zamian część byłego NRD sobie wzieli.Lublin to Polska C taka sama jak Janów Lub.Kraśnik,Chełmy,Zamoście,Skarżysko Kamienna ,Starachowice,Ostrowiec Św. i pare mieścin z podlasia. Nic tu nie ma -co tu zwiedzać ,firm znaczących dla gospodarki zero,rekracja -żal.pl.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
najładniejsze i najmilsze miasto ty chyba Świdnik z regionu woj.lubelskiego. W mairę czyte i zadbane,wydaje się być bezpieczne. Te pieniądze powiny być przeznaczone w pełni dla Świdnika -wyremontowali by sobie miasto które i tak w porównaniu z Lublinem wygląda nieźle.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
2 ostanie tygodnie spędziłem w różnych miejscach w Polsce-głownie na zachód od Wisły.Wróciłem do Lublinia i zadałem sobie pytanie...,,Kur.......gdzie ja mieszkam'' to chyba najgorsza dziura w Polsce i gdyby nie to że trzyma mnie tu kilka rodzinnych spraw -przyrzekam tankuję zbiornik po brzegi i jadę jak najdalej stąd......
Podzielam Twoje zdanie w 100%. Nie wiem co musiałoby się stać, żeby to miasto zaczęło się zmieniać. Jestem tu kilka lat, i nie widzę różnicy. Doszło tylko kilka wyższych budynków biurowych i kilka nowych ulic. Nie widzę nic więcej. Praca? Wydaje mi się, że jest coraz gorzej. Podejście zarówno władz, jak i mieszkańców do życia jest takie samo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
najpierw posprzątajcie swoj dzielnice i posiejcie dobre jakości trawy i krzewy ,żeby przykryć ten bród i syf. Potem myślcie o ławkach ,skwerach,fontannach i placach zabaw. Lubelskie dzielnice prawie wszystkie są tak obskurne jak na ukrainie ,Polska C normalnie.
Syf jest, bo ludzie są syfiarzami. Taka mentalność. Syfiarze, mający się za pępki świata. To są lublinianie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podzielam Twoje zdanie w 100%. Nie wiem co musiałoby się stać, żeby to miasto zaczęło się zmieniać. Jestem tu kilka lat, i nie widzę różnicy. Doszło tylko kilka wyższych budynków biurowych i kilka nowych ulic. Nie widzę nic więcej. Praca? Wydaje mi się, że jest coraz gorzej. Podejście zarówno władz, jak i mieszkańców do życia jest takie samo.
  NIc się nie zmienia?!?! S17 (gdyby nie zaangażowanie władz inwestycja została by sobie odpuszczona), lotnisko, remont skrzyzowania Warszawska/Tysiąclecia i budowa łącznika z Boh. Monte Cassino, stadion.   Wiem, że powinno być jeszcze więcej inwestycji drogowych, że powinno być jeszcze wiecej pracy, ale heloł - trochę więcej obiektywizmu. IMHO - Krzysztof Żuk to najlepszy z dotychczasowych prezydentów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Siłownia "pod chmurką" w wąwozie na czubach by się przydała...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
postawili ławki przy Plagego 9, postawili stół betonowy do szachów, a grają tam gówniarze i nieroby butelkami w warcaby. Wóda i cola to normalny widok na tym stoliku. Jeszcze nie widziałem tam seniora!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NA SKARPIE NIE MA PRAWDZIWEGO BOISKA DO PIŁKI NOŻNEJ JEST NA FANTASTYCZNEJ OBRZYDLIWE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
najładniejsze i najmilsze miasto ty chyba Świdnik z regionu woj.lubelskiego. W mairę czyte i zadbane,wydaje się być bezpieczne. Te pieniądze powiny być przeznaczone w pełni dla Świdnika -wyremontowali by sobie miasto które i tak w porównaniu z Lublinem wygląda nieźle.
  haha no to pojechałeś, 3 ulice na krzyż ciężko nazwać miastem. O kierowcach tej dziury to nawet nie ma co wspominać bo chyba każdy zna ulubione rejestracje LSW . 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NIc się nie zmienia?!?! S17 (gdyby nie zaangażowanie władz inwestycja została by sobie odpuszczona), lotnisko, remont skrzyzowania Warszawska/Tysiąclecia i budowa łącznika z Boh. Monte Cassino, stadion.   Wiem, że powinno być jeszcze więcej inwestycji drogowych, że powinno być jeszcze wiecej pracy, ale heloł - trochę więcej obiektywizmu. IMHO - Krzysztof Żuk to najlepszy z dotychczasowych prezydentów.       Popieram! Może i wielaq lat nic się nie działo, ale od jakiegoś czasu widze dużą różnice: lotnisko, buduje się obwodnica, w mojej okolicy większość dróg jest już po remoncie, za blokiem jeszcze kilka lat temu był tylko beton teraz dużo trawy i drzew, plac zabaw ogrodzony, nowe chodniki.   Poza tym nie chodzi o sam wygląd miasta ale całokształt: jarmarki, festiwale, myśle że każdy czy starszy czy młodszy znajdzie coś dla siebie.   Mamy piękne stare miasto, osobiście uważam że mogłaby być lepiej zagospodarowane i więcej odnowiaonych kamienic ale to już w większości wina właścicieli. Jestem pewna że połowa osób piszących nawet nie zna połowy miejsca które są w Lublinie piękne i które warto zobaczyć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
najładniejsze i najmilsze miasto ty chyba Świdnik z regionu woj.lubelskiego. W mairę czyte i zadbane,wydaje się być bezpieczne. Te pieniądze powiny być przeznaczone w pełni dla Świdnika -wyremontowali by sobie miasto które i tak w porównaniu z Lublinem wygląda nieźle.
tragedia. Wstydze sie że mieszkam w Świdniku.   Mieszkancy mówia ze jest niebezpiecznie, a Burmistrz siedząc w wygodnym fotelu mowi ze w Świdniku jest bezpiecznie. Normalnie  film Bareji mozna tu nakręcic.   http://www.nowytydzien.pl/index.php?option=com_k2&view=item&id=877:ministerstwo-klonowa-jest-niebezpieczna&Itemid=46
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
2 ostanie tygodnie spędziłem w różnych miejscach w Polsce-głownie na zachód od Wisły.Wróciłem do Lublinia i zadałem sobie pytanie...,,Kur.......gdzie ja mieszkam'' to chyba najgorsza dziura w Polsce i gdyby nie to że trzyma mnie tu kilka rodzinnych spraw -przyrzekam tankuję zbiornik po brzegi i jadę jak najdalej stąd......
Trzymam za słowo . . .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...