Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Sprawdzili sprawność i stan zdrowia lubelskich gimnazjalistów. Wyniki alarmujące

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 21 czerwca 2017 r. o 09:15 Powrót do artykułu
Dobrze że gimnazja są wygaszane bardzo dobrze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Więcej telefonów im kupcie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pewnie, że dobrze. Trzeba to wygasić. Zwróć uwagę, że od rocznika 86 do teraz wykształciliśmy rzeszę ludzi z dwoma lewymi rękoma. Są to ludzie mało poważni nie wiele też wnoszą do naszego świata. Jedyne co im dobrze wychodzi do szperanie na fejsbuku, obsługa telefonów i lenistwo. Umieją też tak zakombinować żeby nie zmęczyć się pracą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie na zdjęciu zadowolone jakby opowiadały o swoich przeżyciach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie widze powodu ekscytowania się tym problemem, skoro gimnazja i tak sa do likwidacji i problem zniknie sam. Taka prawda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dopóki nie będzie tak, że z powodu samego Wf nie będzie można pozostawić ucznia na drugi rok w tej samej klasie to tak będzie. A nie, że chcę postawić "krzywemu Downowi" z Wfu tróję, a przychodzą do mnie mamuśka z mordą i wychowawczyni żebym postawił chłopaczkowi chociaż 4, bo ma same 5 z góry do dołu na świadectwie. A w d. mnie pocałuj, wf przedmiot jak każdy inny. Jak chory, nie może ćwiczyć to zaświadczenie od lekarza i zwolnienie z wf, a albo chociaż niektórych ćwiczeń, a jak nie to oceny jak z pozostałych przedmiotów. Mało to chłopaków ma z wf 5, a z pozostałych przedmiotów 2?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pochwała wygaszenie gimnazjów. to ubędzie tych ułomnych i niesprawnych ? zadziwiająca logika
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Pewnie, że dobrze. Trzeba to wygasić. Zwróć uwagę, że od rocznika 86 do teraz wykształciliśmy rzeszę ludzi z dwoma lewymi rękoma. Są to ludzie mało poważni nie wiele też wnoszą do naszego świata. Jedyne co im dobrze wychodzi do szperanie na fejsbuku, obsługa telefonów i lenistwo. Umieją też tak zakombinować żeby nie zmęczyć się pracą.
no i mają rację, bo ja przepracowałam 40 lat i co mam kuźwa, 1400 zł emerytury i nikt mi nie dawał za darmo 500+ na moje dzieci, w naszym cholernym krjau nie oplaci sie uczciwie pracowac, obecnie to tylko idioci tak jak ja pracowali i jeszcze jednostki pracują. Pisowce poromują obecnie tych co leżą z fają do góry, robią i rodzą dzieci, to jest ich cel, tak jak u islamowców, nie pracować a napieprzyć bachorów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...