Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
bida aż piszczy to co się dziwić.Gwałciciele i bandyci chodzą po wolności a bidną kobicinę zamykają za takie coś. Ja nie widzę w tym nic aż tak nagannego ,nie ma co do garnka włożyć to różne pomysły człowiekowi do głowy przychodzą by resztę dzieci i siebie jakoś ratować. Jak musiała być zdesperowana by tak zrobić. Tak Tusk dba o biednych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A niech ktoś napisze ile metrów mieszkania trzeba mieć i ile trzeba zarabiać żeby wychowywać dzieci? co znaczy małe dochody i słabe warunki? czy to nie polityka prorodzinna ma sie coraz gorzej? czy to nie rząd wymyśla cięcia? czy to nie poje...y TVN martwi sie o psy stawiając je ponad priorytetem ludzkim i ludzką biedą?.........
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
piekarz napisał:
A niech ktoś napisze ile metrów mieszkania trzeba mieć i ile trzeba zarabiać żeby wychowywać dzieci? co znaczy małe dochody i słabe warunki? czy to nie polityka prorodzinna ma sie coraz gorzej? czy to nie rząd wymyśla cięcia? czy to nie poje...y TVN martwi sie o psy stawiając je ponad priorytetem ludzkim i ludzką biedą?.........
Co to za matka która sprzedaje własne dziecko? Czy takiej osobie można powierzyć opiekę nad resztą dzieci? Weź się stuknij w pustą głowę. Nikt nie każe kobietom rodzić po kilkanaścioro dzieci i nie mieć co im dać jeść a jaka mądra kobieta i matka zachodzi w kolejną ciążę nie mając kasy na utrzymanie reszty swojej rodziny? I jaka jest w tym rola ojca który do pracy się nie weźmie tylko dzieci robi. Nikomu dzisiaj nie jest łatwo i ta rodzina nie jest żadnym wyjątkiem ale normalni ludzie sobie jakoś radzą, pracują, robią coś aby im było lepiej a nie myślą o sprzedawaniu własnych dzieci. No ja takim darmozjadom pomagać nie mam zamiaru a państwo też nie powinno bo to pasożyty co tylko im seks w głowie w dodatku bez zabezpieczenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co się kobicie dziwić, chciała dać odchować za granicą.... bo tu taka czarna d*** że żyć się odechciewa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co ty babszylu gadasz nie sprzedaje sie dzieci to najbardziej hanienbe A TRZEBA WALCZYC O MATKI ABY MIALY ZA CO WYCHOWAC DZIECI NIE MOZE BYC W SPOLECZENSTWIE GLODNYCH DZIECI BEZ OPIEKI TO W INTERESIE KAZDEGO POLAKA TO WASZA I NASZA PRZYSZLOSC JAK KTO PLYTKO MYSLI TO takie miejce maja wydarzenia ja sprzedawanie oddawanie dzieci to czas zmienic!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak musiała ona być zdesperowana?! Nie zwróciliście uwagi, że najpierw zabrali jej dzieci a dopiero później będą potwierdzać słusznośc swej decyzji!!! zamiast zabierać te dzieci czemu do tej pory nikt jej nie pomógł? Cała ta opieka społeczna i polityka prorodzinna jest jednym wielkim nieporozumieniem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
piekarz napisał:
A niech ktoś napisze ile metrów mieszkania trzeba mieć i ile trzeba zarabiać żeby wychowywać dzieci? co znaczy małe dochody i słabe warunki? czy to nie polityka prorodzinna ma sie coraz gorzej? czy to nie rząd wymyśla cięcia? czy to nie poje...y TVN martwi sie o psy stawiając je ponad priorytetem ludzkim i ludzką biedą?.........
To nie troska o psy,lecz o 1% podatków.Sprawa ucichnie,gdy skończy się rozliczanie PIT-ów.Co do zabierania dzieci rodzicom i dzieciom rodziców,to jest to największa krzywda,jaką można zrobic dziecku i rodzicom.Dom chocby najbiedniejszy jest lepszy,niż jakaś placówka z nazwy opiekuńcza.Winę za to,że matka z biedy oddaje dziecko ponosi państwo,czyli PO.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Co to za matka która sprzedaje własne dziecko? Czy takiej osobie można powierzyć opiekę nad resztą dzieci? Weź się stuknij w pustą głowę. Nikt nie każe kobietom rodzić po kilkanaścioro dzieci i nie mieć co im dać jeść a jaka mądra kobieta i matka zachodzi w kolejną ciążę nie mając kasy na utrzymanie reszty swojej rodziny? I jaka jest w tym rola ojca który do pracy się nie weźmie tylko dzieci robi. Nikomu dzisiaj nie jest łatwo i ta rodzina nie jest żadnym wyjątkiem ale normalni ludzie sobie jakoś radzą, pracują, robią coś aby im było lepiej a nie myślą o sprzedawaniu własnych dzieci. No ja takim darmozjadom pomagać nie mam zamiaru a państwo też nie powinno bo to pasożyty co tylko im seks w głowie w dodatku bez zabezpieczenia.
A co Ty wiesz o życiu. Nawet wyrobionego zdania nie masz. Mądra kobieta, mądra matka.... Każda matka, chciałaby dla swoich dzieci jak najlepiej (chyba tylko nie, taka co nie ma uczuć). Jest tak, a nie inaczej i trzeba pomóc tej kobiecie. Opieka socjalna w naszym kraju, jest straaszna. Prawo nieludzkie. Zamiast pomóc, niszczą rodzinę. Powinna dostać pomoc, bo przecież, jej dzieci to przyszli obywatele naszego kraju. Zabiorą dzieci i co? Wyżywienie 1 dziecka policzą 2 tyś. (bo przecież w takim ośrodku tyle kosztuje). Gdyby tej kobiecie dali po 1 tyś., już miałaby by dużo i mogłaby wychować dzieci. W takim ośrodku, bez miłości, bez troski - jaka to krzywda dla tych dzieci, matki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
marian napisał:
bida aż piszczy to co się dziwić.Gwałciciele i bandyci chodzą po wolności a bidną kobicinę zamykają za takie coś. Ja nie widzę w tym nic aż tak nagannego ,nie ma co do garnka włożyć to różne pomysły człowiekowi do głowy przychodzą by resztę dzieci i siebie jakoś ratować. Jak musiała być zdesperowana by tak zrobić. Tak Tusk dba o biednych.
Myślę, że ci co krytukują tę matkę (zachowanie niewątpliwie karygodne), nie byli zmuszeni do karmienia sześciorga dzieci jednym kisielem zamiast obiadu. Albo nie wybierali czy dać jeść najmłodszemu bo jeszcze nie rozumie co to brak jedzenia i płacze z głodu, a starsze może jakoś wytrzymają do jutra i prześpią głód. Jeżeli utrzymanie dziecka w domu dziecka kosztuje ok 3 tysięcy zł miesięcznie, a rodzinne domy dziecka dostają 750 zł mieszięcznie na dziecko, czy pomoc społeczna należy się przy dochodzie poniżej ok. 550 zł (ciekawe kto się utrzyma za 560 zł miesięcznie), to ja pytam gdzie tu są proporcje i zdrowy rozsądek. I mówienie, że nie musiała rodzić tylu dzieci jest głupotą. Nie każdy rodzi się Einsztajnem ani Skłodowską. Nie każdy jest tak samo zaradny życiowo. Mnie koszty związane z pojawieniem się drugiego dziecka wyraźnie obniżyły poziom życia (mam wyższe wykształcenie, znam języki, raczej nie jestem ćwierćinteligentem, pracuję na 2 etatach). Nię życzę nikomu konieczności podejmowania takich wyborów jak ta matka. Nie wybrała najlepiej. Zapewne oddając dziecko do legalnej adopcji nie poprawiłaby bytu pozostałym dzieciom. Współczuję bardzo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A to Polska właśnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mirka napisał:
A co Ty wiesz o życiu. Nawet wyrobionego zdania nie masz. Mądra kobieta, mądra matka.... Każda matka, chciałaby dla swoich dzieci jak najlepiej (chyba tylko nie, taka co nie ma uczuć). Jest tak, a nie inaczej i trzeba pomóc tej kobiecie. Opieka socjalna w naszym kraju, jest straaszna. Prawo nieludzkie. Zamiast pomóc, niszczą rodzinę. Powinna dostać pomoc, bo przecież, jej dzieci to przyszli obywatele naszego kraju. Zabiorą dzieci i co? Wyżywienie 1 dziecka policzą 2 tyś. (bo przecież w takim ośrodku tyle kosztuje). Gdyby tej kobiecie dali po 1 tyś., już miałaby by dużo i mogłaby wychować dzieci. W takim ośrodku, bez miłości, bez troski - jaka to krzywda dla tych dzieci, matki.
Niech się ta rodzina weźmie do pracy bo to młodzi ludzie są zamiast wyciągać rękę po zasiłek wtedy nie będą musieli sprzedawać własnych dzieci i nikt im ich nie zabierze do domu dziecka. Moze tak każdy z nas przestanie pracować tylko korzysta z pomocy państwa, a co. Dlaczego zdrowy i młody ojciec nie pójdzie do pracy tylko narzeka, ze jej nie ma a mogę się założyć, ze nawet mu się nie chce jej szukać a przecież praca fizyczna zawsze się znajdzie. Poza tym pomoc dla rodzin wielodzietnych jest nieco wyższa niż przeciętny zasiłek, do tego dochodzi bezpłatne dożywianie czy darmowa pomoc w postaci żywności. To dziwne, że w naszym kraju zamiast potępiać takich zachowania to się je próbuje jeszcze tłumaczyć. Wielu ludziom w Polsce żyje się źle i jakoś nie wyciągają oni ręki po pomoc a tymbardziej nie sprzedają własnych dzieci tylko pracują aby utrzymać rodzinę. Jak inni potrafią to ci również.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gość napisał:
Myślę, że ci co krytukują tę matkę (zachowanie niewątpliwie karygodne), nie byli zmuszeni do karmienia sześciorga dzieci jednym kisielem zamiast obiadu. Albo nie wybierali czy dać jeść najmłodszemu bo jeszcze nie rozumie co to brak jedzenia i płacze z głodu, a starsze może jakoś wytrzymają do jutra i prześpią głód. Jeżeli utrzymanie dziecka w domu dziecka kosztuje ok 3 tysięcy zł miesięcznie, a rodzinne domy dziecka dostają 750 zł mieszięcznie na dziecko, czy pomoc społeczna należy się przy dochodzie poniżej ok. 550 zł (ciekawe kto się utrzyma za 560 zł miesięcznie), to ja pytam gdzie tu są proporcje i zdrowy rozsądek. I mówienie, że nie musiała rodzić tylu dzieci jest głupotą. Nie każdy rodzi się Einsztajnem ani Skłodowską. Nie każdy jest tak samo zaradny życiowo. Mnie koszty związane z pojawieniem się drugiego dziecka wyraźnie obniżyły poziom życia (mam wyższe wykształcenie, znam języki, raczej nie jestem ćwierćinteligentem, pracuję na 2 etatach). Nię życzę nikomu konieczności podejmowania takich wyborów jak ta matka. Nie wybrała najlepiej. Zapewne oddając dziecko do legalnej adopcji nie poprawiłaby bytu pozostałym dzieciom. Współczuję bardzo
Nikogo nie obchodzi twoje wątpliwe wykształcenie "Einsztajnie" i twoje problemy. Jak chcesz o nich porozmawiać to zgłos się do gazety i poproś o wywiad bo marnujesz się na tym forum pisząc w kółko to samo. Głupotą jest to, ze baba narodziła dzieci nie mając warunków i głupotą jest że tatuś nie poszuka pracy bo mu się zapewne nie chce. A to co zrobili świadczy o ich niskim poziomie moralnym i intelektualnym - lepiej sprzedać niż wziąc się do pracy i nie rodzić już więcej dzieci stosując antykoncepcję nawet tą dozwoloną przez KK czy w ogóle jakąkolwiek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
marian napisał:
bida aż piszczy to co się dziwić.Gwałciciele i bandyci chodzą po wolności a bidną kobicinę zamykają za takie coś. Ja nie widzę w tym nic aż tak nagannego ,nie ma co do garnka włożyć to różne pomysły człowiekowi do głowy przychodzą by resztę dzieci i siebie jakoś ratować. Jak musiała być zdesperowana by tak zrobić. Tak Tusk dba o biednych.
tylko, że ta bidna kobiecina jak nie ma co do garnka włożyć to sie niech zabezpiecza a nie płodzi dziecko za dzieckiem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
babcia napisał:
co ty babszylu gadasz nie sprzedaje sie dzieci to najbardziej hanienbe A TRZEBA WALCZYC O MATKI ABY MIALY ZA CO WYCHOWAC DZIECI NIE MOZE BYC W SPOLECZENSTWIE GLODNYCH DZIECI BEZ OPIEKI TO W INTERESIE KAZDEGO POLAKA TO WASZA I NASZA PRZYSZLOSC JAK KTO PLYTKO MYSLI TO takie miejce maja wydarzenia ja sprzedawanie oddawanie dzieci to czas zmienic!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
trzeba edukować takie puste matki, że jak nie mają za co żyć to niech sie zabezpieczają,nie rodzą, to nie średniowiecze, że kobiety nie wiedziały nić o antykoncepcji. No widać kto głęboko myśli rodząc dziecko za dzieckiem nie mając co do gara włożyć, a jak chcesz pomagać takim rodzinom, no to bierz się a nie wypisujesz głupoty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
trzeba edukować takie puste matki, że jak nie mają za co żyć to niech sie zabezpieczają,nie rodzą, to nie średniowiecze, że kobiety nie wiedziały nić o antykoncepcji. No widać kto głęboko myśli rodząc dziecko za dzieckiem nie mając co do gara włożyć, a jak chcesz pomagać takim rodzinom, no to bierz się a nie wypisujesz głupoty
Qrwa człowieku aż mi Cie szkoda, chu..wiesz o życiu i dzieciach a o seksie podejrzewam że wogle, z samych Twoich wypowiedzi z błędami ortograficznymi widać, że dziecko neostrady z Ciebie, przynajmniej taki poziom przedstawiasz wypowiedziami. Zmień swój nick na śmieć nie gość...nie czekaj do jutra, zrób już to dziś !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo dla tej Pani pracującej w tej przychodni, która zorientowała się, że coś jest nie tak i zawiadomiła policję. Postawa godna uznania i nagrody. Pozdrawiam Panią serdecznie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Był niedawno przypadek matki, która zabiła swoje dziecko po urodzeniu, włożyła je do worka i podrzuciła (na Kustronia)jest teraz na wolności i wraz z mężem wychowują drugie.A ta co nie zabiła poszła siedzieć, a dzieci jej zabierają. Gdzie sens, gdzie logika ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...