Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Stadion przy ul. Krochmalnej: Łagodna zima pozwala budować

Utworzony przez plati1985, 4 stycznia 2014 r. o 10:14 Powrót do artykułu
 1.Spartaczony stadiononik zamiast stadiou dla Lublina-Świdnika 400 tysięczne miasto  i całego regionu to budujemy stadion mniejsze jak Lubin czy Toruń [prezydend zrobił to na odczepne byle było ] czy inne miasta bez możliwości rozbudowy 2..Elewnacja szara jak ciemne chmury -market ???/3,Krzesełka w barwach Lublina lub  Motoru serwują nam barwy niebieskie  Ruchu Chorzów.Pod rządami niestety Żuka stadion spartolony ,tylko projekt OKEJ.Szanowni sympatycy sportowego Lublina  póki nie za póżno pod ratusz o zmiane krzesełek 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do @pati cudujesz i gadasz głupoty.Jesteś trolem z urzedu miasta czyli pajacem tego tam od zielonej wyspy,zwanego pinokiem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kto będzie utrzymywał ten stadnion? Bo raczej polska piłka nożna do oglądania się nie nadaje. Szkoda, że prezdydent nie wywiązał się z obietnicy wybudowania nowego toru dla sportów motorowych, a ten cały stadion to można sobie w buty wsadzić, ja nie chce żeby moje podatki szły na jego utrzymanie.
a ja nie chcę tego głupiego toru.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A Motorek w której lidze kopie? W VI czy V?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do @pati cudujesz i gadasz głupoty.Jesteś trolem z urzedu miasta czyli pajacem tego tam od zielonej wyspy,zwanego pinokiem
ta a Ty pewnie jesteś krasnalem Hanabała od tego co miał Polskę w Bukareszt zamienić: :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeszcze tylko Motor w ekstraklasie!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...