Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Fatalnie powyginany stadion na zdjęciach, widziany Rybim okim tak dla rybek. Straszne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fatalnie powyginany stadion na zdjęciach, widziany Rybim okim tak dla rybek. Straszne
  mózg masz za bardzo wygięty  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak to na siebie nie zarobi wkrótce, to będziecie Pokrywali funkcjonowanie tej tandety z własnych pensji PeOstwo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rychu Peja na otwarcie! :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tylko po co i dla kogo???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedy będzie można tam wejść ????? Ile będzie kosztować wynajęcie stadionu na 1 godzinę ?????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja tam dzisiaj byłem i to oglądałem. Trudno mi tam było wejść ale w końcu jakoś mi się udało. Otóż stwierdzam fuszerka niesamowita to się może w każdej chwili zawalić nawet bez publiczności. Wszysto jest krzywe i zuukosowane. Wyszą przewody i omal nie zostałem porażony. Stoją kałuże czyli nie ma odpływu wody a wiadomo jak jest wiosną z Bystrzycą. W marcu bedzie można na tym stadionie łowić ryby. Ja tam więcej nie pójde bo to grozi kalectwem albo śmiercią. Znam się na tym bo technikum budowlane dla pracujących kończyłem to głupi nie jestem. To się napewno wcześniej czy później zawali.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Świadki jechowy będa wynajmować
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
13 września otwarcie a zaraz potem zamknął bo dresiarze z Mótóru zaraz zrobią demolkę :))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A tak stadion (i Lublin) prezentują się z powietrza:   https://www.youtube.com/watch?v=efaLTnNpc7Y
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Była cukrownia była praca.... Jest stadion, będą koszta.... ale co tam. Ta władza lubi budowac kosztowne i nie przynoszące zysków stadiony.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stadion Śląski nadal w remoncie ....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
z jednej strony za bramką zabrakło im krzesełek ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
z jednej strony za bramką zabrakło im krzesełek ?
to bufor przy sektorze gości
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fajnie będą nowe super płatne posadki dla rodzin i znajomych grupy trzymającej władzę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z  taki stadionem     [kurnikiem] 15,4   tys Lublin nigdy nie otrzyma ważnej imprezy Sportowej ,i koncertu .Większy stadion posiada Białystok 22.4tys widzów aż o 7 tys więcej  .czy nawet Olsztyn i Rzeszów w planie.Najgorsze jest to ze ten stadion nie mozna w życiu rozbudować  jak np .w Gliwicach.Przypominam obserwatorom rozwoju miast Zielona Góra mieszkanców 117 ty a ma stadion na 15 tys ,jeden i Uwaga drugi Lekoatletyczny na 7 tys ,a Żuczek chce budować ?remontować stadion Lekoatletyczny Startu  z widownią 3 ,4,-widać że gościa po......o  t  -z ekonomisty gdzie jest 5 wyższych uczelni państwowych .Widać że ten pan myśli jak Karpiński? a h.....ze wschodem byle miał zapchana buzie,myśli że w Lublinie mieszkają debile.Takie małe obiekty niech ten pan buduje w Świdniku a nie w Lublinie -stadion budujemy 1 x na pól wieku albo dłużej .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaki sens miała budowa tego stadionu? Dla Motoru jest za duży, a na poważne imprezy sportowe (np. mecze reprezentacji) za mały. Górnik Łęczna też nie chce tu grać. Nie lepiej było wybudować stadion na 35000 osób? Koszt pewnie niewiele większy, a przynajmniej można myśleć o meczach reprezentacji, dużych koncertach itp.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaki sens miała budowa tego stadionu? Dla Motoru jest za duży, a na poważne imprezy sportowe (np. mecze reprezentacji) za mały. Górnik Łęczna też nie chce tu grać. Nie lepiej było wybudować stadion na 35000 osób? Koszt pewnie niewiele większy, a przynajmniej można myśleć o meczach reprezentacji, dużych koncertach itp.
  pomyśl czopku zanim coś napiszesz, w takiej 60-tysięcznej Stalowej Woli jest stadion na 7 tysięcy, w 30-tysięcznych Ząbkach na 2.5 tysiąca, może u nas po nowatorsku od razu zróbmy stadion na 500 osób albo na 100?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pomyśl czopku zanim coś napiszesz, w takiej 60-tysięcznej Stalowej Woli jest stadion na 7 tysięcy, w 30-tysięcznych Ząbkach na 2.5 tysiąca, może u nas po nowatorsku od razu zróbmy stadion na 500 osób albo na 100?
Czopków to sobie w rodzinie poszukaj. Pajacu. I naucz się czytać ze zrozumieniem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolejny całkowicie nieuzasadniony wydatek naszych pieniędzy !!! Teraz będą na siłe szukać imprez do których będziemy dopłacać. Ale za to powstanie kilkanaście nowych ciepłych posadek dla kolesi prezydenta .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...