Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
super.. zlot emerytów...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Artykuł rodem z propagandy sukcesu w PRLu. Może by tak napisać ile będzie nas kosztowało utrzymanie tego lotniska?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najbardziej mi się podobały stojące na płycie samoloty!! A tak poważnie to po raz pierwszy zobaczyłem lotnisko bez żadnego samolotu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak mawiają "haters gonna hate", a lotnisko już stoi i wkrótce pojawią się pierwsze samoloty. Dla mnie to wielki dzień i autentycznie strasznie się cieszę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prawda Port Lotniczy ładny, sprzęt robił wrażenie, ale sorry gdzie te atrakcje i konkursy dla dzieci w tej małej klitce w holu wyjścia z lotniska. Organizacyjnie duży minus, dużo halo. Atrakcja: duży namiot, stoliki i ławki oraz jeden dystrybutor z piwem w środku, nie dokończony chodnik przy dojściu do terminalu. Gdzie te zespoły które miały występować. Mogli jakiś samolot chociaż "Antka" postawić na płycie, aby było wiadomo że to lotnisko. Dzięki bardzo okolicznym mieszkańcom którzy użyczyli swoich posesji, aby osoby, które przyjechały samochodami mogły gdzieś zaparkować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Artykuł rodem z propagandy sukcesu w PRLu. Może by tak napisać ile będzie nas kosztowało utrzymanie tego lotniska?
...
Ostatnio edytowany 3 grudnia 2012 r. o 11:40
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To dzieki PO macie lotnisko! .....
Ostatnio edytowany 3 grudnia 2012 r. o 11:39
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nareszcie, oby tylko siatka połączeń się powiększała
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
organizacja otwarcia- to jeden horor.Olbrzymie korki. Brak parkingów. Miasto nieprzygotowane na tak olbrzymią armię ludzi. Mało policji, która kierowałaby ruchem. Dla mnie zmarnowany dzień.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tego samego dnia otwierano też dworzec busów koło cerkwi, ta sama atrakcja: betonowy plac i dworzec i jakoś tłumów nie było...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ewik napisał:
organizacja otwarcia- to jeden horor.Olbrzymie korki. Brak parkingów. Miasto nieprzygotowane na tak olbrzymią armię ludzi. Mało policji, która kierowałaby ruchem. Dla mnie zmarnowany dzień.
To nie było otwarcie lotniska tylko dzień otwartych drzwi . To duża różnica.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przepraszam, ale czy wszyscy młodzi ludzie już z tego lubelskiego wyjechali ??? Nie chcę wyjśc na krzykacza ale warto zauważyc, że średnia wieku ludzi na zdjęciach to +65. Stanowią oni jakieś 85% całej zbiorowości. Nie wygląda to dobrze ......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lotnisko budowali fachowcy. W terminie, zgodnie z załozeniami projektowymi. Prezesowi nagroda 100 000 zł pozostałym zarządzającym po 50 000 zł. Naprawdę im się należy Volvo? o którym cała prasa się rozpisywała? A niech sobie kupią , przecież Prezes nie będzie jeździł oplem. Takie jest moje zdanie prywatne. Na pewno będę głosował na Pana Sobczaka, uczciwy polityk i fachowiec. Gratuluję mimo, ze byłem wielkim sceptykiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szer napisał:
Lotnisko budowali fachowcy. W terminie, zgodnie z załozeniami projektowymi. Prezesowi nagroda 100 000 zł pozostałym zarządzającym po 50 000 zł. Naprawdę im się należy Volvo? o którym cała prasa się rozpisywała? A niech sobie kupią , przecież Prezes nie będzie jeździł oplem. Takie jest moje zdanie prywatne. Na pewno będę głosował na Pana Sobczaka, uczciwy polityk i fachowiec. Gratuluję mimo, ze byłem wielkim sceptykiem.
Sobczak tam kielnią machał, czy zbrojenia robił? Tak pytam, bo nigdzie gazety nie pisały.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szer napisał:
Lotnisko budowali fachowcy. W terminie, zgodnie z załozeniami projektowymi. Prezesowi nagroda 100 000 zł pozostałym zarządzającym po 50 000 zł. Naprawdę im się należy Volvo? o którym cała prasa się rozpisywała? A niech sobie kupią , przecież Prezes nie będzie jeździł oplem. Takie jest moje zdanie prywatne. Na pewno będę głosował na Pana Sobczaka, uczciwy polityk i fachowiec. Gratuluję mimo, ze byłem wielkim sceptykiem.
No weź się człowieku opamiętaj!!!!! Aby cos pisać to trzeba miec przynajmniej elementarną wiedzę w temacie. Nie kto inny jak sobczak kłamał, podajac koszt budowy na 200mln PLN, a pierwsze loty obiecywał pod konied 2008 r (obiecanki z połowy 2006 r. na radzie gminy Wólka). Właśnie wtedy odrzucał budowę lotniska w Niedzwiadzie (gdzie było i jest do dzisiaj wykupione 175 ha gruntu za około 3,5 mln) koszt budowy miał być przeogromny i miał wynieść 500mln (taki straszak na Niedzwiadę) Teraz koszt Świdnika wyniósł tyle samo (a w międzyczasie materiały budowlane potaniały o 20%) a tutaj biją mu brawa?? Ja oceniam sobczaka jako zupełnie nie przygotowanego i nie nadającego sie do prowadzenia jakiejkolwiek działalności biznesowej a zwłaszcza takiej gdzie są publczne pieniądze. Wspomnę o ruinie PKS Wschód. Notabene, lokalizacja liotniska jest najgorszą z możliwych. Jestem przekonana, że huk pierwszego startującego samolotu potwierdzi absurdalny pomysł lokalizacji tej inwestycji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ORGANIZACJA to jedna wielka lipa. A dlaczego nie poświęcono dwóch dni na zwiedzanie lotniska tylko 6 godzin? Tłum, cizba i ibijanie sie jeden o drugiego. Do dupy z takim zwiedzaniem! Kolejny raz nikt nie POmyslał, ale to już norma u jaśnie nam panującego. Nic to, pan Żuk i tak oceni swoja kadencję na 7 z malutkim minusem. Grunt to dobre samopoczucie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Każda inwestycja budowana nie za swoje podraża koszta o minimum 40 %. Miało kosztować 200 mln PLN, wyszło prawie 500 mln PLN. I tak też się stało w przypadku lotniska w Świdniku .... setki milionów PLN wpakowanych w rejsy dla gastarbajterów (tyrających na Zachodzie i odwiedzających okazyjnie rodzinę na Lubelszczyźnie) ...i dla wycieczek z Izraela (czartery wycieczkowe na Majdanek).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
podziwiam kompetencje zatrudnionych na lotnisku osób. jedna z nich mówi - to nowoczesne lotnisko z najnowocześniejszym sprzętem i technologią. Jestem ogromnie zadowolony, że tu pracuję – mówił Paweł Marzec " ta wieża w kontenerze , to może ta najnowocześniejsza technologia ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
roma napisał:
No weź się człowieku opamiętaj!!!!! Aby cos pisać to trzeba miec przynajmniej elementarną wiedzę w temacie. Nie kto inny jak sobczak kłamał, podajac koszt budowy na 200mln PLN, a pierwsze loty obiecywał pod konied 2008 r (obiecanki z połowy 2006 r. na radzie gminy Wólka). Właśnie wtedy odrzucał budowę lotniska w Niedzwiadzie (gdzie było i jest do dzisiaj wykupione 175 ha gruntu za około 3,5 mln) koszt budowy miał być przeogromny i miał wynieść 500mln (taki straszak na Niedzwiadę) Teraz koszt Świdnika wyniósł tyle samo (a w międzyczasie materiały budowlane potaniały o 20%) a tutaj biją mu brawa?? Ja oceniam sobczaka jako zupełnie nie przygotowanego i nie nadającego sie do prowadzenia jakiejkolwiek działalności biznesowej a zwłaszcza takiej gdzie są publczne pieniądze. Wspomnę o ruinie PKS Wschód. Notabene, lokalizacja liotniska jest najgorszą z możliwych. Jestem przekonana, że huk pierwszego startującego samolotu potwierdzi absurdalny pomysł lokalizacji tej inwestycji.
100%
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jon napisał:
podziwiam kompetencje zatrudnionych na lotnisku osób. jedna z nich mówi - to nowoczesne lotnisko z najnowocześniejszym sprzętem i technologią. Jestem ogromnie zadowolony, że tu pracuję – mówił Paweł Marzec " ta wieża w kontenerze , to może ta najnowocześniejsza technologia ?
Wczoraj usłyszałem w Radiu Zet, że tylko 3 lotniska w Polsce: Zielona Góra, Modlin ... i Lublin nie posiadają systemu ILS, który ułatwia lądowanie samolotów w trudnych mglistych warunakach, które panują w Polsce zwykle od października do kwietnia. Taka sytuacja sprawia, że te właśnie lotniska tracą przewożników, a w związku z tym niemałe pieniądze. Czy lotnisko w Lublinie/Świdniku ostatecznie będzie wyposażone w taki system?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...