Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Stare i nowe zdjęcia Lublina. Zobacz niezwykły film o mieście

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 5 listopada 2017 r. o 18:33 Powrót do artykułu
Świetne!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeszcze mógł by ten pan napisać czyją muzykę "użyczył" w swojej produkcji- bardzo dobrze zrobione
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo dla tego Pana. Widać że pasjonat i człowiek szukający prawdziwego oblicza naszego miasta. Takie pasje trzeba wspierać i finansować a nie lewackich producentów z Centrum Kultury.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Super zdjęcia. Pierwsze moje czrne porzeczki były ze wzgórza Zamkowego.Oglądam i tak myślę o swoich rodzicach i dziadkach że chodzili po Lublinie i gdzieś tam są na fotografii. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Muzyka użyta w filmie jest fragmentem z 3 godzin muzyki relaksacyjnej,"3 Hour Relaxing Guitar Music" niestety autor nie jest znany
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Naprawdę jestem oczarowana tymi zdjęciami. Niesamowicie dużo pracy trzeba było włożyć by taki efekt uzyskać. Rewelacja!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobra robota.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Film złożono z naruszeniem praw autorskich do zdjęć w nim wykorzystanych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...