Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Stare Miasto ceni Janusza Palikota

Utworzony przez rydzykant, 29 października 2008 r. o 10:02 Powrót do artykułu
Lublin zmienny jest ! Niedawno, gdy był prezio widziałem w TV wielki transparent Przepraszamy za Palikota ! Artykuł ma go za to przeprosić ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co takiego Palikot zrobił dla Starego Miasta? Jakoś nie mogę sobie niczego przypomnieć. Pani Popiołek jak zwykle nagina, ale to przecież jej partyjny kolega więc nie ma się co dziwić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no i czym się tu szczycić????? Czy Palikot to światowej sławy artysta? czy sportowiec? czy może naukowiec?, jak na razie to zabłysnął jedynie w chamstwie.....Jest znany z tego że jest znany nic więcej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie czuję się zobowiązany nikogo i za nic przepraszać. Dalatego nie życzę sobie by jakieś moherowe berety robiły to w moim imieniu. Szkoda że mnie nie było bo te transparenty zostałyby spalone. Czy Palikot i jego przeciwnik mają identyczne problemy z głową, czy różne? Ja tylko stawiam pytanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cieszcie sie Lubliniaki że na starym syfie mieszka taki człowiek, co dla was zrobił sir PREZIDENTO?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pamietam jak zbierano podpisy na listach poparcia dla "czerwonych" dyrektorow. Historia widac zatacza kolejne kolo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja jestem duma, że Palikot mieszka w Lublinie. Ma racje,że mówi prawdę w oczy "oszołomom", wyraża to co myśli większość mieszkańców Lublina ale też naszej kochanej ojczyzny! Tak trzymać Panie Januszu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może by k zapytać mieszkańców Starego Miasta co o tym myślą a nie wysłuchiwać jakiś bredni Pani Popiołkowej, która osiągnęła już widać mistrzostwo wazeliniarstwa. Tak niestety jest z tą Panią, że coś sobie uroi, potem to przekazuje i podpisuje się jako społeczność Starego Miasta. Tym razem było dokładnie tak samo. Może dlatego w ostatnich wyborach dostała zaledwie kilka głosów. Teraz dostanie tylko swój, no chyba że jej przyjaciel Pan Janusz na nią zagłosuje. W co zresztą wątpię.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...