Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
moje dziecko jest zachwycone stokiem w Kazimierzu! polecam do przybycia tam ze swoimi pociechami:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zdecydowanie Kazimierz! Nie ma sobie równych ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KAZIMIERZ !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Grubasy z Kazimierza swoich klakierów  pogonili do pisania komentarzy. Stok  Kazimierz w porównaniu z Rąblowem to popierdółka. Rąblów od zawsze NR.1.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chrzanów nr.1 . A inni uczcie się od Rzetelskiego. Byłem wczoraj w Chrzanowie, nowe trasy rewelacja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chrzanów nr.1 . A inni uczcie się od Rzetelskiego. Byłem wczoraj w Chrzanowie, nowe trasy rewelacja.
Nigdy nie byłem w Chrzanowie,ale patrząc jakie zamieszanie robi koło siebie Rzetelski to pewnie przereklamowany.Ministerstwo smaku w Kazimierzu-niezłe aspiracje.A co do Rąblowa to takie większe kretowisko.W Kazimierzu jest najlepiej-trasy,klimat i widoki niepowtarzalne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kazimierz !! :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KAZIMIERZ ZDECYDOWANIE!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość 11 rąblów ma więcej klimatu niż cały kazimierz a rozmowa o miejscu gdzie się nie było świadczy o poziomie Twojej skrajnej głupoty. Jak można mówić o czymś skoro się tam nie było (nie widzialo) ministerstwo smaku to dobre miejsce na przypomnienie sobie smaków z dzieciństwa gdzie jadło się dobre swojskie pierogi czy rosół z makaronem własnej roboty. A wracając do stoków to chyba kazimierz ma jakiś ból 4 liter do konkurencji skoro wysyła swoje trole do pisania bardzo elokwentnych komentarzy :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JAK ZWYKLE PRZEKRĘT KAZIMIERZOWI OD WCZORAJ PRZYBYŁO 400 GŁOSÓW. SAMI NA SIEBIE GŁOSUJĄ. TYLKO - PARCHATKA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widać mobilizację zwolenników STACJI KAZIMIERZ tak trzymać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie mobilizacja tylko Flip i Flap czuwają.  Grzesia  nie ma to może do nielegalnej wycinki drzew powrócić należy. PIS i  ZIOBRO możesz się wykazać ktoś za te drzewa przytulił
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O Jej a miało być o najlepszych stokach,kto tak nie lubi jak go się goni?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Troszkę luzu,Panie POŚLE.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
P-OŚLE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie nizej, po coz tak ostro, jak dla mnie to prowokacja. Najlepsze stacje - Kazimierz i Rablow.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i tak chrzanów najlepszy:) kto był ten wie:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TYLKO BOBLIWO!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JAK ZWYKLE PRZEKRĘT KAZIMIERZOWI OD WCZORAJ PRZYBYŁO 400 GŁOSÓW. SAMI NA SIEBIE GŁOSUJĄ. TYLKO - PARCHATKA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdyby z Kazimierza mogli glosowac na siebie musieliby zatrudniac tylu pracownikow a raczej 400 nie ma tam. Mozna oddax tylko jeden glos z telefonu badz innego urzadzenia . Ludzie nie badzcie tacy zazdrosni . Dostali glosy - super, i nie chodzi tu tylko o gorki ale i rowniez i obsluge. A maja supeeeer, bylam i polecaaam bardzo . Dodam ze bylam tez gdzie indziej dla porownania
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...