Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Jak dla mnie Kazimierz i Rąblów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tyle zdjęć i prawdopodobnie ani jednej fajnie jeżdżącej osoby :/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie bylem w Chrzanowie, ale ponoc najdluzsza trasa przez las waska na ok. 4-5 m, dlugosc trasy wieksza o 30 m nie zrekompensuje warunkow w Kazimierzu. Warunek to jazda na tygodniu lub w weekendy rano, bo w innym czasie dzikie tlumy. Kazimierz gora!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jakie zabawne komentarze "Nie bylem w Chrzanowie" kolejny imbecyl wypowiadający się o czymś czego nie widział na oczy :D Kazimierz Wietnamczyków na ebay zatrudnili żeby głosy oddawali :) kto był na wszystkich stokach w lubelskim to wie jak jest :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jakie zabawne komentarze "Nie bylem w Chrzanowie" kolejny imbecyl wypowiadający się o czymś czego nie widział na oczy :D Kazimierz Wietnamczyków na ebay zatrudnili żeby głosy oddawali :) kto był na wszystkich stokach w lubelskim to wie jak jest :)
Czy ty ni umiesz napisać niczego nie obrażając innych? Świadczy to tylko o twoim poziomie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba przyznac, ze zarowno Kazimierz jak I Chrzanow sa na podobmnym poziomie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gość 11 IMBECYL w tym przypadku nie jest obraźliwym słowem. Jest to określeniem stanu umysłowego człowieka który wypowiada się o czymś czego na oczy nie widział :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dopiero uczę się jeździć na nartach z moją rodziną. Polecam Chrzanów jest miła obsługa obiekt dostosowany do potrzeb duży parking, czyste wc, palenisko na grilla, ciepłe napoje w ciepłej restauracji, wypożyczalnia ok, górki też są w sam raz. Moim zdaniem klimat robią ludzie, którzy tam przyjeżdżają są mili, uśmiechnięci i pomocni, a nawet jak zjedzie się tłum ludzi i są korki przy bramkach jest wesoło.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chyba dokłaqdnie o to chodzi żeby było ładnie i przyjemnie,Ja byłem wczoraj w Kazimierzu było fajnie jeżdżę też do Chrzanowa i Rąblowa wszędzie było podobnie,pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
super nachylenie, fajny bar
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rablow Nart-Sport nr.1 , bezapelacyjnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byliśmy praktycznie na wszystkich stokach w Lubelskim. Ogólnie wszędzie warunki są dobre. Zależy co się komu bardziej podoba więc tak ciężko ocenić i wybrać najlepszy. Choć ostatnio Batorz nas pozytywnie zaskoczył, a byliśmy tam po raz pierwszy. Mało ludzi, świetne warunki, wygodny orczyk, miło i spokojnie :) Duży plus! Rąblów oceniłabym wyżej bo jest b. przyjemny ;) Nie dziwi mnie natomiast ocena Lublin Globus 2%, czyli więcej od Sulowa- stoku, który w tym roku jeszcze nie działa :D Byliśmy raz w tym roku na Globusie. Przygotowanie orczyka- jedno wielkie nieporozumienie. Działa szybko, ma pól metrowe koleiny i doły. Na wszystkich stokach WSZYSTKICH panowie w dzień dosypują śniegu przy orczyku w bardziej wytartych miejscach. Tutaj obsługa takimi rzeczami nie zawraca sobie głowy. Najlepiej by było, żeby ludzie płacili za karnet i jechali do domu :D Niestety takie odnosi się wrażenie. Wjazd orczykiem to walka o przetrwanie, można ześlizgnąć się z dół i spaść, bo nie ma ani siatki zabezpieczającej (jak na innych stokach), ani nie jest tak usypany teren, który gwarantuje bezpieczny wjazd. Jeżdżę od 3 lat, nie mam nigdy problemów z wjazdem. A tu musiałam kilkakrotnie się wypiąć żeby nie spaść na dół i zrezygnowałam dla swojego bezpieczeństwa. Nikt nic nie mówi, bo większość osób korzystających ze stoku to osoby uczące się jeździć, więc myślą, że może to ich wina. Nie to nie ich wina! To wina źle przygotowanego orczyka. Wręcz stanowiącego zagrożenie bezpieczeństwa! Jeśli ktoś zrobi sobie krzywdę na nim dopiero może ktoś się tym zainteresuje. Likwidacja karnetów na wjazdy jest dla mnie również zagadką. Kto wpadł na tak genialny pomysł. Osoba ucząca się wjedzie 3 razy, o ile w ogóle będzie w stanie wjechać. Wszystkie stoki mogą zrobić karnety na punkty, Lublin nie. Bo po co. To przecież nie dla ludzi tylko dla pensji na stołkach... Smutek. Jakby ten stok był stokiem z prawdziwego zdarzenia- ludzie by z niego korzystali, a tak wolą jechać kilkanaście kilometrów od Lublina żeby pojezdzić... Bo Globus jest w tym momencie co najwyżej ośnieżoną górką...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam ja tam wolę PARCHATKĘ . nikt o niej nie pisze . Przyglądam się tej sądzie i stwierdzam ,że panowie z Kazimierza przestali płacić Wietnamczykom bo im głosów nie przybywa. Jest taka usługa za pieniądze i wtedy Azjaci klikają. Może Dziennik Wschodni opublikuje IP ZAGRANICZNE . Troche wstydu zrobimy cwaniakom z Kazimierza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak byś kolego był troszkę bystrzejszy to zauważył że sonda się już dawno zakończyła.A Parchatka też jest w kazimierzu tzn w gminie kazimierz ,na razie cwaniaczku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Teraz to to będą narzekać a jak trzeba było głosować to gdzie była Parchatka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba przyznać że pierwsza trójka w rankingu ma bardzo podobne warunki ale w Kazimierzu jest klimat jak w górach,piękne otoczenie,widok z góry najładniejszy niewątpliwie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chrzanów piknie, to kraina Roztocze moim zdaniem ładne widoki ma, lepszy bo są trzy orczyki i brak kolejek.W Kazimierzu niestety jak warszawka sie zjedzie to aż śmiesznie wygląda ta kupa ludzi prawie jak w Białce w ferie, tylko stosunek ilości narciarzy do góry inny:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rzeczywiście w Kazimierzu jest masa narciarzy,wyciągów jest tyle samo co w chrzanowie więc wnioski nasuwają się same:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Chrzanowie jest o jeden wyciąg więcej i 2 razy tyle powierzchni zjazdowej a najdłuższa trasa w Kazimierzu 590m to wielka ściema, długość orczyka jest przynajmniej o 60m mniejsza niż w Chrzanowie więc trasa o takiej długości jest totalną ściemą. chyba ze jadąc na choinkę :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ha,Ha Chrzanów nieźle ściemnia namnożył tras bliżniaków i opisał ile to kilometrów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...