Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Stomatolog usunął o jeden ząb za dużo

Utworzony przez mosquito, 28 lipca 2009 r. o 15:28 Powrót do artykułu
Za błędy trzeba płacić ale przez ten ząb chcą się dorobić "do końca życia". Chyba się zdziwią.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak dla mnie to chca zarobic na tym
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jeśli to ta dziewczyna co na zdjęciu to nie wygląda na 12 lat ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szanowny Dzienniku Wschodni! Dlaczego jesteście tak tendencyjni. A jeśli rzeczywiście nie było błędu lekarza, to czy poświęcicie podobnej wielkości artykuł na sprostowanie (odszczekanie). W naszym prawie winę trzeba udowodnić. A może dla odmiany napisalibyście artykuł o złym pacjencie i dobrym lekarzu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
po prostu szkoda cokolwiek pisać......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a czemu dane zostały zmienione? no dlaczego jak krzyczeć o kasę to dobrze ale podać nazwisko to nie.... Miejcie cywilną odwagę państwo, czego wy nauczycie córeczkę..... Aha i niech z tego cierpienia fizycznego i psychicznego to nie wyląduje na Abramowickiej. Panie papuga a pana też bolał ząb?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekaw jestem co to za implant i leczenie za 25000
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ciekaw jestem dlaczego jest zdj. tej dziewczyny skoro chca byc anonimowi? moze tym zdjęciem chce sie wbic do swiata modelek..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
panie Nowak bo teraz tak się pan nazywa,znam trochę pana córkę i nie słyszałam żeby miała w planach zostać modelką.Swoją pazernością zaszkodzi pan własnemu dziecku.to miła i wrażliwa dziewczynka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szanowni państwo dziwi mnie wasze oburzenie w stosunku do roszczeń p nowaka .gdyby zamiast zęba usunięto ani oczywiście przez przypadek zdrowy organ czy kończynę bylibyście państwo wstrząśnięci niekompetencją lekarza.wasza reakcja jest owszem bardzo żywiołowa ale nie obiektywna
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten artykuł to najbardziej bezwartościowy chłam jaki czytałem na stronie Dziennika Wschodniego. Po prostu jest poniżej jakiej kolwiek skali i poziomu dziennikarskiego - dno, żal, żenua i co tam jeszcze....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znaleźli sposób jak tu wydoić krowę, szkoda ze tak się stało, ale teraz to i milion wam będzie mało-hieny. A córkę to prowaźcie do szkoły a nie na wybieg. To wy macie utrzymać dziecko- a nie ono was!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest chore, ten komentarz gazety. Takie przypadki się zdarzają. Kancelaria odszkodowawcza też musi z czegoś godnie żyć 25000zł ale implanty. !2-latka modelką. Rodzice opamiętajcie się.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moja młodość, rok 1982 i taka fajna gazeta, Sztandar Ludu organ KW PZPR, swoim obiektywnym podejściem do tematu utwierdzacie mnie wspaniali dziennikarze DW, że tradycja i spuścizna pozostała - grunt to obiektywizm!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie jest to przyjemna sytuacja ale 25000PLN za jeden ząb to chyba sPOro. Jak tak dalej POjdzie to za wyrwanie zęba, nie ważne czy prywatne czy przez NFZ, cennik wyniesie 80zł za wyrwanie zęba i 220 zł z ubezpieczeniem od wypadkow. A najgorzej jak nasi POsłowie przegłosują tylko tą drugą opcję jako mozliwą. Wtedy koszty leczenia POszybują POtwornie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest po prostu zenujace- to co jest napisane w tym artykule!!!po pierwsze-implant NIE KOSZTUJE 25tys TYLKO 5tys plus korona 1tys=6tys PLN (no chyba ze ci panstwo z gazety robia sobie to gdzies w stanach)-jak mozna tak klamac??25 tysiecy taki kit mozna wciskac ludziom co nie wiedza ile to kosztuje!!!!po drugie- chyba ktos zapomnial, ze jednego zeba mozna uzupelnic mostem dowieszajac go np na szostke albo dwubrzezny z czworka. ciekawe co by bylo jak by stracila ktorys z grupy ZEBOW PRZEDNICH nie BOCZNYCH np kla albo siekacza. po trzecie - zeby w okresie rozwojowym nie wyskakuja sobie w jamie ustnej ot tak-dojrzale- tylko rozwija im sie korzen ktorego rozwoj trwa jeszcze 3 lata po tym jak zeba widac w jamie ustnej i faktycznie jest on wtedy oslabiony.a leczenie ortodontyczne tez by pomoglo bo wystarczyloby przesunac trzonowca do przodu,koszt 2-8tysiecy wiec jak dla mnie to bardzo nierozsadne odrzucac taka oferte. nie slyszalem ponadto, zeby ktos zbzikowal bo stracil bocznego zeba jeszcze na dole a kobiety smieja sie gora. Idzcie do sadu, to jeszcze 5 tysiecy za straty moralne stomatologa zaplacicie phi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zobacz sobie tu: http://stomatolodzy.blogspot.com
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...