Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
"...stosowanie reklamy dźwiękowej na terenie miast jest zabronione i karalne..." A dzwony i piosenki religijne z wież kościelnych?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyżby na ten genialny POmysł wypuszczenia na miasto szczekaczek wpadł nowoPOwołany i wysPOrtowany (czego dowodem jest piękna opalenizna) wiceprezes mosiru?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czytać gościu nie potrafisz? "Zakazu nie stosuje się do „okazjonalnych uroczystości oraz uroczystości i imprez związanych z kultem religijnym, imprez sportowych, handlowych, rozrywkowych i innych legalnych zgromadzeń, "
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie mogę nie mogę nie mogę tego słuchać! panie strażniku, nie zatrzymuj pan tych głośników, tylko karaj. to możesz?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mało mamy korków w Lublinie? Miejska spółka powinna promować ograniczenie ruchu samochodów osobowych w centrum. Przecież można reklamować się na autobusach MPK.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyżby na ten genialny POmysł wypuszczenia na miasto szczekaczek wpadł nowoPOwołany i wysPOrtowany (czego dowodem jest piękna opalenizna) wiceprezes mosiru?
 Chyba "Piękna Opalenizna" :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widocznie mosir uważa, że Lublin to nie miasto
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...