Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Czyli straszy że uderzy weterynarią w zarejestrowane hodowle bo tych po stodołach to niby jak urzędnik ma znaleźć? Jak odszukac tego co wyrzucił do lasu padlinę? Takie działanie znowu daje sygnał że nie warto się chwalić w weterynarii hodowlą bo tylko będą problemy. To kolejny przykład ratowania swojego monopolu, bo nie zależy im na ślimaku utuczonym więc trzeba zniechęcić i uprzykrzyć hodowlę,tym którym wychodzi tak żeby kilka osób wypadło z rynku. Jaki ma interes w tym że doniesie na swoich podhodowców, naśle kontrolę z wytycznymi? Ja sprzedałem na olx sporo repro i tym samym sporo zabrałem dochodów dla lidera a jest takich osób więcej. I tu polecam maść na ból, pani w aptece mówiła że procto hemolan jest bardzo dobra. Robiliśmy też skup i ludzie pieniądze po miesiącu otrzymali.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak się szasta kontraktami( bo to łatwa kasa)a potem nie skupuje,to niechciany towar ląduje w lasach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani Mariolu Informujemy , że gospodarstwo rolne o którym Pani pisze, z zachodniopomorskiego, jest pod Całkowitą Kontrolą Powiatowego Lekarza Weterynarii. I spełnia wszystkie warunki ustaw o których Pani wspomniała.   Serdecznie Pozdrawiamy Ekipa SH
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widać humory hodowcą ślimaków dopisują i raczą bagatelizować problem. Daleko nie trzeba było szukać. Jak informują lekarze weterynarii, wprowadzenie i wyprowadzenie ( sprzedaż i zakup) ślimaków z gospodarstwa musi być odnotowany ( dane firmy lub gospodarstwa) według ustawy, przechowywanie danych przez okres 5 lat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyli straszy że uderzy weterynarią w zarejestrowane hodowle bo tych po stodołach to niby jak urzędnik ma znaleźć? Jak odszukac tego co wyrzucił do lasu padlinę? Takie działanie znowu daje sygnał że nie warto się chwalić w weterynarii hodowlą bo tylko będą problemy. To kolejny przykład ratowania swojego monopolu, bo nie zależy im na ślimaku utuczonym więc trzeba zniechęcić i uprzykrzyć hodowlę,tym którym wychodzi tak żeby kilka osób wypadło z rynku. Jaki ma interes w tym że doniesie na swoich podhodowców, naśle kontrolę z wytycznymi? Ja sprzedałem na olx sporo repro i tym samym sporo zabrałem dochodów dla lidera a jest takich osób więcej. I tu polecam maść na ból, pani w aptece mówiła że procto hemolan jest bardzo dobra. Robiliśmy też skup i ludzie pieniądze po miesiącu otrzymali.
Zgadza się ,dobrze napisałeś omijać cwaniaków bo tylko się traci, a reproduktory lepiej kupić od zwykłego hodowcy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polecamy Polskie Forum Hodowców Slimakow tu można kupić bez problemu slimaki od zwykłego hodowcy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W sezonie 2015 firma P.P.H.U. MARGO kupi każdą ilość ślimaków winniczków na terenie całej Polski. Więcej informacji pod numerem telefonu- 600 851 982.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to raczej hodowlane ślimaki, komus się nie sprzedaly albo lodówka padła :P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
LGBT na wysypiska, śmietniska, gdzie jest różnorodnie, bogato w kolory, zapachy. LGBT zanieczyszcza środowisko hałasem, odpadami z ich kolorowych szmat, akcesoriów, którymi się posługują. Chcą mieć przywileje, które zakłócają normalność, spokój w Polsce. Nie liczą się ze spokojem normalnych ludzi. Udają spokojnych na marszach, ale w życiu nikt nie chciałby mieć takich sąsiadów. Ich wesołość jest dokuczliwa, bo bawią się dobrze tylko oni. Podobnie jak pijanice, narkomani itd.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...