Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Stracił brata i dom. "Przede mną dramatyczne święta"

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 22 grudnia 2017 r. o 12:49 Powrót do artykułu
gdzie są ci rządzący tj. ci przy korycie, dla młodych zdrowych rodziców za nic nie robienie mają po 500+ na jedno spłodzone dziecko a jak komuś przydarzy się nieszczęście to proszą o pomoc. Idźcie z tym apelem o pomoc do rządu, bo 5000+ nawet Kaczyńskiej, Ziobrze, Morawieckiemu itp. bogaczom się należy, a nikt nie powie mi, że są to biedni ludzie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
miało być 500+ a nie 5000+, bo z nerwów za dużo dodałem zer
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam, może warto byłoby utworzyć konto na zbiórkę dla Pana Piotra?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyrazy współczucia dla tego Pana.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pewnie kara za złe uczynki w poprzednim wcieleniu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I pewnie nie był ubezpieczony bo szkłoda było kasy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Reds napisał:
I pewnie nie był ubezpieczony bo szkłoda było kasy
 bo być może nie dostawał 500+, bo jak lekko przyjdzie to i lekko sie wydaje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Popieram propozycję osoby co do utworzenia specjalnego konta - sam bym coś wpłacił
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jest fundacja utworzyla
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Reds napisał:
I pewnie nie był ubezpieczony bo szkłoda było kasy
 jako pomocnik to miał kasę ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
konto zostało utworzone.podaję link : ***s://m.facebook.com/story.php?story_fbid=153497055290248&id=151392582167362
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czytając niektóre komentarze utwierdzam się w przekonaniu, że otaczają mnie ludzie nie tyle bez serca, co zwyczajnie z defektem mózgu. wyrazy współczucia dla Pana Piotra
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ubezpieczone nie bylo ponieważ to był bardzo stary budynek i nie chcieli ubezpieczyć tego. Co do pracy to Pan Piotr od niedawna pracuje 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ubezpieczył, nie ubezpieczył to teraz już nie ma znaczenia. Skoro nie ma za co odbudować, tzn., że pieniędzy nie ma. Jest ogłoszenie dot. pomocy, ktoś chce pomaga, nie chce/nie może nie robi tego i cała dyskusja. Dzisiaj dyskutujesz TY, jutro mogą dyskutować nad tym, czy tobie pomóc. A po co?  Jedni są zaradni, a drudzy bezradni. Jedni są świadomi, a drudzy tacy nijacy. Takie jest życie. I nie ma to nic wspólnego ze sprawiedliwością. Zdrowia, spokoju i życzliwości życzę wszystkim w to Boże Narodzenie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
d napisał:
czytając niektóre komentarze utwierdzam się w przekonaniu, że otaczają mnie ludzie nie tyle bez serca, co zwyczajnie z defektem mózgu. wyrazy współczucia dla Pana Piotra
ja też mam takie wrażenie, bo pracuję 40 lat za nainiższą krajową, i mam  wrażenie że cały czas naszym krajem rządzą ludzie z .......... ponieważ po tylu latach pracy nie stać mnie na godne życie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
J napisał:
Ubezpieczone nie bylo ponieważ to był bardzo stary budynek i nie chcieli ubezpieczyć tego. Co do pracy to Pan Piotr od niedawna pracuje
 46 lat i od niedawana pracuje, dobre, to ja w tym wieku jako baba już miałam 26 lat pracy, w tym ukończone studia zaoczne, widac jak ludzie mają pracę daleko gdzieś
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
fela napisał:
J napisał:
Ubezpieczone nie bylo ponieważ to był bardzo stary budynek i nie chcieli ubezpieczyć tego. Co do pracy to Pan Piotr od niedawna pracuje
46 lat i od niedawana pracuje, dobre, to ja w tym wieku jako baba już miałam 26 lat pracy, w tym ukończone studia zaoczne, widac jak ludzie mają pracę daleko gdzieś
 niezbyt mądra ( mimo studiów ) babo . " pracuje od niedawna " oznacza, że pracował wczesniej , a ostatnio mógł nie mieć  pracy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proszę nr konta w celu pomocy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chętnie pomogę. Proszę o numer konta .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TO SAMORZAD MUSI POMÓC - tak jest w Polsce , tak jest na świecie. Poza tym - pomoga stowarzyszenia, a także zwykli ludzie . Ja sie dokładam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...