Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Matko boska jak jest niewidomy to niech siedzi w domu, bo pożytek z niego niewielki.Przecież ma rentę.Pracę powinien mieć ktoś widzący i słyszący a inwalida rentę.Przez idiotyczne przepisy zatrudnia się takie osoby tylko aby uzyskiwać comiesięczną kasę z pefronu za takiego inwalidę,a ludzie "zdrowi" nie mają ani pracy ani renty. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak możesz być tak ... brak mi słowa - głupi? Okrutny? Niepełnosprawni mają takie same potrzeby jak przeciętny zdrowy człowiek - być potrzebnym, mieć pracę, zarabiać pieniądze, a nie pobierac jałmużnę. Oby ciebie nie spotkało kalectwo...    
Matko boska jak jest niewidomy to niech siedzi w domu, bo pożytek z niego niewielki.Przecież ma rentę.Pracę powinien mieć ktoś widzący i słyszący a inwalida rentę.Przez idiotyczne przepisy zatrudnia się takie osoby tylko aby uzyskiwać comiesięczną kasę z pefronu za takiego inwalidę,a ludzie "zdrowi" nie mają ani pracy ani renty. 
 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Napiszę wprost pracuję tam na tej produkcji jako monter, jestem z tych widzących: moim zdaniem prezes to super cierpliwy facet Skarga była gdy wiertarki ekip budowlanych na hali pracowały, a remont był po to żeby teraz można było pracować jak w bajce i nowoczesnym zakałdzie. a Pan G. dla jasności 1. Nie występował w imieniu całej załogi tylko 3-5 osób na około setkę ludzi 2. Kiedy został wybrany do samorządu w zakładzie dostał efektu wody sodowej Co chwila z żądaniem do prezesa o coś I na wszystko składał skargę w inspekcji pracy, kontrole mieliśmy non stop nie dało się pracować. I wcale nie taki słodki miś do kolegów i koleżanek jak tylko cos mu nie pasowało krzesło, nie działające słuchawki itp. opryskliwy do kwadratu  obrońca puszczy. 3. Po tych skargach non stop do PIP prezes na hali próbował się dogadać ,   to kazał prezesowi się ,,zamknąć''...na to żeden prezes nie pozwoli Zanim media o czymś skrobną to niech sprawdzą o co chodzi a nie prywatne wojny opisują  Wykorzystywanie ludzi??..to przegiął jak nic , część ludzi zdrowszych mogła sobie dorobić , mniej sprawni nie. Nikt nikogo nie zmuszał dobry'' grosz inaczej płatny. Ci mniej sprawni nie mogli dorobić bo przepisy... Z zazdrości kablowali przez niego do inspekcji pracy ...po tym nikt nie mógł dorobić Tak się przysłużył połowie biednychi, że nie dorobił nikt i za to powinien po r...dostać. Tak walczył o wszystko z prezesem że ludzi z głupoty skrzywdził, Dorobią na śmietniku grzebiąc w workach i jemu życzę. Ci bardziej chorzy co nie dorabiali i On mają renty grubo!!!......... ponad 2000 tysiące, kalecy i nie ma co zazdrościć ..do tego  pensja   z podłości tym biednejszym nie dał dorobić obrońca ludu. Może mi pan obrońca wytłumaczy gdzie mam dorobić sobie Tak załatwił że w firmie inspekcja zakazała..  za gołą najniższa krajową mam zapłacićrachunki i żarcie   i nie mam takiej renty jak on. Drugi aktor PREZES Skrzypek - super fajny młody menager ineligentny fajny na poziomie od 2011 tak remont odstawił w budynku zasyfionego od lat że bajka: Nowe glazurki, schody, barierki, kibelki, maszyny , meble na stanowiskach i hala produkcji, meble narzędzia z każdym jak z kumplem się przywita, kultura facet. W pracy mamy tak że ZUS się chowa aż miło iść do roboty. Walczy o nowe zamowówienia i żeby ludzi nie zwalniazatrudnia nowych bo firmę z dołka wyciągnął od 2011. Pokój socjalny na posiłki tak nam ostawił na produkcji, że takich mebelków w chacie nie mam. Pan G. to model PRL jemu się wszystko nalezy i mało, tyle o nim. Tak walczył oi ludzi w spóldzielni że prezes życia nie miał z nim pisma były co tydzień ze skargami w inspekcji pracy ...policja gospodarcza, skarbówka, pefron, sanepid kontrola za kontrolą... najpierw awantura z prezesem potem skarga zadyma i tyle Trochę lubiłem Gierobę czasem, ale za często mu ..wali sodowa i wiecej psuje niz rozumie nie napisano że dzięki firmie załatwił sobie ma dużą rentę i nie jedną ...i nie tylko on o mieszkaniu też nie mówi.. Media nie sprawdzając w zakładzie u ludzi jak jest... dały plamę jak nic wiekszość załogi właśnie pisze protest do mediów bo to firmie to szkodzi i facetowi Prezesowi Skrzypkowi...za to, że się stara dostał od mediów więcej zrobił niż inni Prezesi wcześniej razem, tamci zmarnowali zakład jak ruderę do 2011, wybierani przez takich jak ten Pan Gieroba przez 44 lata Do lekarza nie tutaj, za dużo kasy chyba na koncie?..       Matko boska jak jest niewidomy to niech siedzi w domu, bo pożytek z niego niewielki.Przecież ma rentę.Pracę powinien mieć ktoś widzący i słyszący a inwalida rentę.Przez idiotyczne przepisy zatrudnia się takie osoby tylko aby uzyskiwać comiesięczną kasę z pefronu za takiego inwalidę,a ludzie "zdrowi" nie mają ani pracy ani renty.  Matko boska jak jest niewidomy to niech siedzi w domu, bo pożytek z niego niewielki.Przecież ma rentę.Pracę powinien mieć ktoś widzący i słyszący a inwalida rentę.Przez idiotyczne przepisy zatrudnia się takie osoby tylko aby uzyskiwać comiesięczną kasę z pefronu za takiego inwalidę,a ludzie "zdrowi" nie mają ani pracy ani renty. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...