Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
a więc był agresywny, a teraz co płacz? przewiduj chłopie na drugi raz swoje decyzje. juz wielu widzialem awanturujących się w klubach, kończyli zwykle leżac pod klubem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pewnie konkurencja w ten sposób chce zrobić złą opinię klubowi.. byłem tam i wg mnie ochrona działa sprawnie gdy coś się dzieje na parkiecie . Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gratulacje dla klubu...dobry wizerunkowy poczatek. niegdys gwalt w cream a teraz pobicie??? co z tego, ze agresywny? taki leszczyk gdzie jeden kark z ochrony w sekunde by go spacyfikowal, ale trzeba bylo blysnac inteligencja, ktorej im brakuje i mu przy***ic w kilku...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak to jest jak się stawia głąbów na bramce którzy jedyne co to chodzą na silownie , chlopak suchy jak szkapa podejrzewam ze wystarczyło głośniej krzyknąć i by poszedłem , ale zapewne pan ochraniacz poczuł się urażony słowami i zmiast krzyknąć zaczął machać łapami jak by wiosłowal no i niestety trafił
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie wybieram się zatem do tej mordowni i ostrzegę przyjaciół.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jezeli byl agresywny to pewnie jeszcze prowokowal, widac ze skokobryk zwykly....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Artykuł pewnie sponsorowany przez konkurencję. Brawo gratuluję szybkiej reakcji!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ochroniarzy z każdego klubu powinni zamykać! To są ludzie bez żadnych zahamowań, są szkoleni do tego żeby nikomu się nic nie stało a nie jak zwykle człowiek laduje w szpitalu. Zresztą klub prowadzą pewnie ludzie słupy poprzedniego właściciela i jego ciemnych przydupasow.... Sam uciekł z prowadzenia na siebie lokalu bo skończył po znajomości lekarski i szkoli się teraz na hirurga plastycznego....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niezła reklama!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A wy widzieliście ta sytuacje że oceniacie ochrone? Nie wiem co wydarzyło się wewnątrz klubu ale wiem co wydarzyło się jak go wyprowadziła ochrona ten chłopak był nie wiem czy nachlany czy naćpany ale widać było że on nie mógł o własnych siłach iść i jeszcze do tego jak go ochrona wyprowadzała to się z nimi szarpał więc nie oceniajcie ochrony nie widzieliście tego na własne oczy to nie róbcie złej opini klubowi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chojraki po gorzale do czasu jak ktoś im mordy nie skuje bo inaczej przetłumaczyć napitemu smarkowi się nie da.Później tradycyjnie biedne sierotki pobite a to przez policje a to przez ochronę biegną do lokalnej gazetki i wypłakują się,że ich skrzywdzono.Tak mi cię chłopie zal,że łzy ciekną mi po plecach.Nie potrafisz wypić z kulturą siedź w domu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skorzystali z okazji żeby się w boju sprawdzić :) Szkoda ze przeciwnik niewiele mógł zaprezentować w pojedynkę przeciw kilku. Kpina nie ochrona i ładny wizerunkowy babol.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Właśnie po to są ochroniarze zeby inteligentnie załatiwać takie sprawy (nawet jak klient jest agresywny), a nie wszystkim wpier.. spuszczać, a wiele takich akcji widziałem. Niestety tacy ochroniarze to skarb i trzeba im zapłacić. To, że ktoś jest szeroki nie oznacza, że się nadaje, bo potem to i klub i taki głąb ma problemy a opinia leci... A łepek pewnie zaszalał i melanż go poniósł.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to jak był pijany i ledwo stał to po co go bić , to nie wieś takie sytuacje nie przejdą bez echa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak dzieciak nie potrafi pić to niech z mamą chodzi albo pije w domu :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Juz widzę ta akcje jak malolat na bani z wejściówka VIP wymyśla od różnych ochronie,ta nie wytrzymuje bo ile można.jezeli kolega miał dość i ochrona to widziała jak go wprowadzasz to uznała ze się i sam ty do klubu juz nie nadajesz.przeliczyles się i tyle.zdrowia życzę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Monitoring wyjasni sytuacje...chlopak nic nie pamieta moze zlamal reke jak sie przewrocil...pijany byl...wstyd i hanba mlody
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak można kogoś tak pobić przecież to jest ochrona ona ma zapewniać bezpieczeństwo a nie napierdzielac każdego kto się napił to jest uszczerbek na zdrowiu , może mieć niedowlat ręki pójdą w pasiekę goryle bez mozgu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość naćpany ledwo łaził, wywalił drzwi od jednej sali w klubie, do tego mocno podskakiwał do ochrony... Patologia swoje robi ... Żal, oj żal...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
idac do pracy w takim miejscu bierzesz na klate ze trafi sie na***y agresywny czy nacpany i co i masz mu odrazu dojebac. chyba powinni byc do tego szkoleni zeby przeciwdzialac takim sytuacjom i wiedziec jak to zalatwic po cichu a nie szpital i dziennik. kanar jak lapie pocisk w autobusie to na***a i lamie pasazera? dramat *** pobic gowniarza bo se k***a wypil za duzo i zaszalal
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 7

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...