Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Strajk nauczycieli trwa. "To, że jest nas dużo daje mi siłę i wiarę, że to ma sens"

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 24 kwietnia 2019 r. o 12:08 Powrót do artykułu
Jedno jest pewne , nauczyciele to nie jest grupa zawodowa która jest szczególnie poszkodowana w Polsce. Za średnie wymagania i kwalifikacje dostają średnie wynagrodzenie ( nie mylić ze średnim w gospodarce bo to jest fałsz) Do tego nauczyciele mają mnóstwo przywilejów o których inni mogą pomarzyć. To jest praca rodem z PRLu i tak tez jest wykonywana. Jedynym sposobem na ukrócenie tej politycznej hucpy to rozpoczęcie zwolnień w związku ze strajkiem. Szybko by się okazało że ta praca jednak nie jest taka zła i jednak szkoda by ja było stracić. A dla tych co czują się niedocenieni - miejcie jaja i zmieńcie pracę na lepszą tak ja robią miliony polaków a nie stoicie jak żebracy i dajecie dzieciom zły przykład !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Vincent "piniędzy nie ma i nie będzie", będzie startował do PE z Londynu a nie z "Bydgoszczu". Teraz ten światowej sławy ekonomista będzie uzdrawiał Europę z list brytyjskich. I tylko jedno nie daje spokoju. Czyje interesy reprezentował Vincent będąc ministrem finansów w Polsce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Luzik nauczyciele , zaraz długi weekend (szkoły mają wolne ?? ) potem przetrwać maj , matury , strajk , kawka , herbatka , potem czerwiec to wiadomo nauki już nie ma i w końcu wakacje 2 miesiące laby . W wrześniu przyjdziecie nieprzygotowani ale przecież wrzesień po to jest żeby się powoli przygotować do pracy . I tak powoli zleci do emerytury.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hańba nauczycielom. Wracajcie do pracy!!! Przez lata siedzieliście cichutko bez grosza podwyżki a teraz wam się 30% zamarzyło??? Czy nie rozumiecie, że Was rozgrywają politycznie??? Wstyd. Opamiętajcie się!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Wasz strajk uderza w nasze dzieci!" - mówili dziś rodzice maturzystów z ZSZ nr 4 w Opolu. Są zrozpaczeni, od klasyfikacji zależy przyszłość ich dzieci. Uważają, że strajkujący nauczyciele wykorzystują młodzież, by szantażować rząd.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakość nauczania matematyki i przedmiotów ścisłych: 1 Singapur 2 Finlandia 3 Szwajcaria 4 Liban 8 Estonia 11 Słowenia 27 Ukraina 39 Sri Lanka 44 Tunezja 45 Litwa.... 49 Polska !!! Tak dziś uczą specjaliści ZNP (World Economic Forum) - Płaćmy nauczycielom wedle wyników ich uczniów. Proste i uczciwe rozwiązanie. A jak komuś nie odpowiada płaca, może posłuchać rady wujka Bronka- weź kredyt i zmień pracę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Postrajkować trzy godziny i do domu. Też mi strajk.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego rząd nie robi nic sensownego aby zakończyć ten strajk! Przecież tu chodzi o dobro naszych dzieci. Kaczyński chce wziąć nauczycieli na przeczekanie, ale ta metoda uderza w maturzystów i pozostałych uczniów. Mało już Zalewska narobiła chaosu w szkole, to teraz jeszcze szkoda mi na zasłużone podwyżki ? Wstyd i hańba ! Niech rząd w końcu weźmie się do roboty i dogada się z nauczycielami, bo na tym tylko cierpią nasze dzieci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyszli sobie na spacer. 18 godzin w tygodniu pracy, wolne wakacje, ferie, dni przed i po świętach i jeszcze strajkować. Wstyd, wstyd. To mają być osoby, które wychowują nasze dzieci. Chyba najlepszym rozwiązaniem będzie dać podwyżkę i 40 godzin pracy w tygodniu oraz 26 dni urlopu. Wtedy ponad połowa leni pójdzie na bezrobocie, a zostaną Ci, którzy chcą pracować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PiS-owska propaganda cały czas na tylko kimś straszy: a to uchodźcami , a to puczystami, a to eko-terrorystami a to LGBT, a to teraz nauczycielami-terrorystami ! Czy oni myślą, że normalni ludzie kupują taką ciemnotę?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przeczytałem ten wywiad i zauważyłem, że nauczycielka ani słowem nie wspomniała jak będzie chciała zrealizować zaległy materiał gdy wróci do pracy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cynizm wiceprezia Lublina jest P0rażąjacy - proponuje on wyrównać wynagrodzenia potrącone za strajk nauczycielom przez przydzielenie im .... dodatkowych zajęć (!!), których zwykle nie było. Dla kogo zatem kółka zainteresowań? Dla uczniów czy nauczycieli?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja będę się przyglądał jak za rok może trochę dłużej niezależny sąd uzna że na kolanie nowelizowane przepisy były niezgodne z prawem i należy powtórzyć egzaminy. W przyszłym tygodniu będzie kolejna nowelizacja tym razem ze katecheci maja uprawnienia do sprawdzania egzaminów z polskiego i matematyk.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A sen to był piekny: Robimy strajk nauczycieli, jest euforia, kraj staje, cała Polska przeciw rzadowi, Ryży Lokay przylatuje na bialym koniu 3 maja i Kolanko z Lisem niosą go na rękach z Okęcia do Sejmu... "KRULUJ" nam tuSSku!  niestey wtedy zadzwonił budzik.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
" Syty depcze plaster miodu, lecz głodnemu nawet gorycz jest słodyczą " - Księga Przysłów Salomona -- gdyby mi proponowano 15 % podwyżki to chętnie bym się zgodził i podziękował. W zeszłym roku dostałem podwyżkę w wysokości złotówki na godzinę, ale dziękuję BOGU JEZUSOWI i za to. Podejrzewam że wielu nauczycieli zgodziłoby się chętnie na 15% podwyżki. Świat zmierza w kierunku wojny światowej i gdy ona nadejdzie to obecny obfity czas przeminie, a na pewien okres nastanie bardzo chudy czas. Błogosławiony którego siła i ufność jest w JEZUSIE WSZECHMOGĄCYM a nie w mamonie ........... Google : " Wszechmocny Suwerenny Jezus Chrystus część 4 - praca w chłodni po amputacji ręki "
 Człowieku, biednyś bo głupi. Mi w tym roku dali tylko 500zł premii świątecznej i wiesz co ?? Zmieniłem pracodawcę od ręki. Na dzień dobry mam już lepsze zarobki, zobaczymy jak będzie z premiamii. Jakby mi ktoś zaproponował 1zł podwyżki za godzinę (i to pewnie jeszcze brutto), to chyba dałbym mu w mord... za taką zniewagę i kpinę ze mnie i mojej pracy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odzucili propozycje podwyższenia pensji przez rząd nie chcą się spotkać z przedstawicielami władzy chcą 1000 zł co jest nierealne Tu drodzy rodacy nie chodzi o pieniądze ani o podniesienie jakości polskiej szkoły ale o rozróbę a nauczyciele są tylko pionkami na szachownicy przedwyborczej. Broniarz pod wpływem wyznawców schetynizmu populistycznego dostaje tylko wytyczne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Maturzyści: "Mamy konstytucyjne prawo do nauki!". Rodzic do ZNP: "Będziemy Was z powództwa cywilnego sądzić!"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Opozycjo program na stół ,bo ulica i zagranica się nie sprawdza,rząd zaora jednym przepisem ten strajk muciek .Wszyscy dopuszczeni do matury ,ale jaja ,a ile by nie było ?.Bo uczy się jak się uczy mućki,a póżniej warunek ukończenia szkoły w zamian za nie zdawanie matury.Rząd na tej ustawie zyska, ale kwestię polityczną trzeba rozwia,zać politycznie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Morawiecki wykiwał lewackich belfrów - każdy uczęń dopuszczony do matury - Niechęć społeczeństwa do nauczycieli pozostanie na długo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda tylko mi tych dzieci,mlodzieży. Podalców,zmij i innych gadów którzy nazywaja sie nauczycielami wyrzucic z pracy na zbity pysk. Przyjda młodzi wezma sie za pracę i nauke dzieci a nie za politykę broniasza i szatyny. Nauczyciele odpowiecie za złamanie konstytucji materialnie a wtedy broniarz wam nie pomoże bo sam bedzie miał kłopoty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...