Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
przez parę godzin bili pianę nad nieistotnym dokumentem :) czy tam będzie słowo katolicki czy kościół czy będzie JPII czy nie, czy będzie słowo obóz niemiecki czy tylko nazistowski... na pewno od tych słów w tym dokumencie życie w Lublinie stanie się łatwiejsze i lepsze.   do śmietnika z tymi radnymi    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dobrze,że nie o ilości diabłów na łebku zapałki.A niemała dietka leci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niech mnie nikt na siłę nie zbawia... bo ja nie chcę...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PiS pomylił Ratusz z Kościołem? Ci ludzie powinni być klerykami i zakonnicami a nie udzielać się w ratuszu!!! To skandal co oni chcą wygaduja proponują ! takie teksty to z AMBON głosić a nie tutaj ! :angry:  :angry:  :ph34r:
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tych PISuarów się powinno już dawno odstawić na śmietnik historii, wynocha do Watykanu !!! Katolicki PISuarowy szariat
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A dlaczego nie JP 3?  /Janusz Palikot/.  Też mocno związany z Lublinem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Momętami to już nawet i nie śmieszno.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlatego też w najbliższych wyborach głosuję na T R.Dość już mam PISu i PO.Dla nich nie liczy się Polak - człowiek ,obywatel tylko kłótnie,kłótnie,kłótnie anic dla szarych obywateli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Średniowiecze, a do tego odnosi sie cytat z Unii Horodelskiej był najlepszym okresem rozwoju intelektualnego i gospodarczego Polski oraz bratniej Litwy. Grunwald na wieki zapisał sie w historii Europy i świata. Bez oręża polskiego dzisiaj wszystkie narody byłyby ciemiężone w  niewoli Krzyżaków gnębiących i palących ogniem największych naszych patriotów. Mamy przykład Juranda oślepionego za miłość Boga i ojczyzny. Mamy przykład wzgardzenia naszym orężem poprzez "podarowanie" dwóch mieczy przed sama bitwa... Tylko ignoranci historyczni nie umieją dopatrzyć sie niezbędności Słowa Bożego i liturgii przenajświętszej w naszym codziennym życiu. Miejmy rodacy nadzieje, ze najbliższe wybory uwolnią nas z matni PO i innych im podobnych zaprzańców.... Jak cos było dla Polski dobre w tamtych czasach, to tym bardziej dobre jest dzisiaj, bo szatan tylko czeka na nasze zejście ze ścieżki ku świętości grzesznego człowieka.... Wtedy połyka dusze i przeznacza ja na wieczne potępienie. Jak mówił Jan Paweł II " nie lękajcie się sie prawdy". Radni mieli racje i natychmiast powinno sie dążyć do zwołania odpowiedniej komisji, która wskaże winnych. Należy żałować, ze stosy nie sa juz dłużej praktykowane, bo to było najsprawiedliwsze z możliwych wyłuskanie slow prawdy od winowajców. Przeciwników naszych ukochanych Radnych z PiS należałoby poddać próbie wody i ognia. Szatana wypędzić z ich duszy poprzez smaganie pejczem i spalenie grzesznych ciał. Poseł Hofman hojnie obdarzony narządem mógłby pełnić role gaśniczego, aby skry ze stosów przypadkiem nie spowodowały pożarów i pożogi niekontrolowanej. Uderzmy siue w piersi i za ten ewidentny grzech zadeklarujmy wybudowanie ponadplanowo trzydziestu trzech świątyń w samym mieście, oraz najbliższej okolicy. (w granicach administracyjnych Lublina nie ma juz więcej miejsca)  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lollolololo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...