Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
I bardzo dobrze! Mieszkam pod Lublinem i czasem marzę żeby taki patrol odwiedził kilku moich debilnych sąsiadów. Są wieczory, kiedy okna nie można otworzyć. Palą chyba w piecach wszystko, co im wpadnie w ręce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie straszcie bo sie zesr... Do więzienia za niewpuszczenie strażnika biznesowo miejskiego hahahaha już widzę jak sądy karzą karą więzienia za ten arcy podły czyn. Do mojego domu to może tylko Policja wejść i to też w uzasadnionych przypadkach a nie pan strażnik biznesowy, który bedzie mi po kątach łaził i do komina zaglądał
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może jeszcze niech sprawdzają czy dupy zamiast papierem gazetą nie podcieram :) W końcu to też może mieć wpływ na środowisko...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NIECH KTOŚ ZROBI KONTROLĘ NA WSIACH LUBELSKICH. MAM SĄSIADA, KTÓRY PALI ŚCINKAMI SKLEJKI MEBLOWEJ, KTÓREJ WDYCHANIE DYMY JEST BARDZO SZKODLIWE. POWODUJE RAKA. UWAGĘ ZWRACALIŚMY ALE NIESTETY SĄSIAD MA TO GDZIEŚ 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I bardzo dobrze! Mieszkam pod Lublinem i czasem marzę żeby taki patrol odwiedził kilku moich debilnych sąsiadów. Są wieczory, kiedy okna nie można otworzyć. Palą chyba w piecach wszystko, co im wpadnie w ręce.
POPIERAM W 100 % 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakim prawem nie wpuszczenie strazy miejskiej grozi do 3 lat wiezienia gdzie do jasnej ciasnej wlasnosc prywatna, bez nakazu nie moze nikt wejsc na prywatna posesje.... i co ich obchodzi czym pale w piecu.... plastiku mamy tyle ze nie ma co z nim robic... a smieciarze zabieraja tylko jeden worek... paranoja juz widze jak ludzie beda do lasow wywozic te tony plastiku :P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja mam piec martenowski. Zapraszam SM do mnie :)    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam nadzieję, że Strażnicy Miejscy włażący na dach będą posiadać niezbędne wyposażenie, uprawnienia i badania, zgodnie z wymogami pracy na wysokościach?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakim prawem nie wpuszczenie strazy miejskiej grozi do 3 lat wiezienia gdzie do jasnej ciasnej wlasnosc prywatna, bez nakazu nie moze nikt wejsc na prywatna posesje.... i co ich obchodzi czym pale w piecu.... plastiku mamy tyle ze nie ma co z nim robic... a smieciarze zabieraja tylko jeden worek... paranoja juz widze jak ludzie beda do lasow wywozic te tony plastiku :P
  to nie zabierają wszystkich, to po co ta pieprzona ustawa    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
już widzę jak nagminnie będą badać, oho, od razu, nigdzie pieniędzy nie ma a tu tak będą wydawać, owszem zbadają kilka próbek i to wszystko
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
POPIERAM W 100 % 
A co - "pod Lublinem" ma robić Straż Miejska - chyba tylko odpoczyać ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Te półmuzgi zapraszają Putina aż się prosi aby to trochę przerzedził. Na nich niema innej siły głupota ludzka niezna granic bezmuzgie pustaki........................
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No cóż, prawnikiem nie jestem ale temat wydaje się bardzo naciągany. Po pierwsze - bez nakazu nikogo nie trzeba wpuszczać nawet od 6 do 22. A nawet jak im otworzę drzwi i nie wyrażę zgody na wejście to nie mają prawa wejść siłą. Po drugie - rozumiem że będą mieli drabiny i sprzęt wysokościowy żeby wejść na dach (nawet 3-4 m), bo u mnie w kotłowni nie ma możliwości pobrania próbek dymu. Po trzecie - jeżeli będzie jak powyżej to oczywiście każdy ze strażników będzie posiadał aktualne badania do pracy na wysokości. A na zakończenie dodam, iż na sprawie sądowej jakiekolwiek próbki pobrane i przechowywane (przenoszone)  przez niewykwalifikowanego pracownika laboratorium jest bardzo łatwo podważyć. Więc podsumowując, uważam, że pomysłodawca musi jeszcze mocno popracować nad tym kontrowersyjnym przepisem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak sie wyciąga ogromną pęsje za nic nie robienie następny absurd do roboty  do roboty do roboty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zatrudnienie Strazy Miejskiej- od godziny 22-do 6 rano. Patrole piesze w zagrożonych przestepczoscią dzielnicach.Patrole na Lubartowskiej, okolicach dworca kolejowego i autobusowego, Kunickiego,Bronowice itd.Poprawi sie bezpieczenstwo w mieście.A dzisiaj to radary, parkometry,spacery z karaniem staruszki sprzedajacej pietruszkę.Nowe czasy, nowe zadania dla Straży Miejskiej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Śmiecie to pikuś ale wielką zbrodnią na narodzie jest palenie w piecach przemysłowych i domowych węglem z Bogdanki, zawiewrającym rakotwórcze związki, m. in. benzo/a/piren. Dobrze, że panowie  staraszaki wyłapią ten bezo/a/piren i go zneutalizują w swych tzw. cudownych pompkach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
  to nie zabierają wszystkich, to po co ta pieprzona ustawa      
 
Jakim prawem nie wpuszczenie strazy miejskiej grozi do 3 lat wiezienia gdzie do jasnej ciasnej wlasnosc prywatna, bez nakazu nie moze nikt wejsc na prywatna posesje.... i co ich obchodzi czym pale w piecu.... plastiku mamy tyle ze nie ma co z nim robic... a smieciarze zabieraja tylko jeden worek... paranoja juz widze jak ludzie beda do lasow wywozic te tony plastiku :P     Wiesz że za tone PET-ów (butelek plastikowych) płacą 4.5 tys zł??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zapraszam w każdą sobotę przed południem na ul. Powstania Styczniowego - kolorowe, żółto-brązowe dymy z kominów gwarantowane. Przecież nie każdy płaci za wywóz śmieci. A pozostali dopłacają za tych, co nie płacą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za wejście na teren prywatny to prędzej strażaki pójdą do więzienia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobry sposób na wqrwienie sąsiada.   Donosik do SM i juz sąsiad ugotowany.   Kochany panie strażniku. Działajac dla dobra nas wszystkich chciałbym skierować Panów do komina mojego sąsiada Janka. Drań spalił malowana szufladę z peerelowskiego kredensu i tubkę po paście. Pasta była do butów bo zęby myje w koregatabs.... Nie Pan kochany strażnuk zrobi z tym ład bo jak nie Pan to kto??? Zadusi nas wszystkich. RATUNKU!!!!!   Ludzie czy my nie mamy poważniejszych problemów?  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...