Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Straż miejska będzie ściągać plakaty

Utworzony przez Piotr, 23 listopada 2010 r. o 09:34 Powrót do artykułu
Do SM pierwszy raz dzwoniłem w sprawie plakatów w miejscach niedozwolonych 17 października - wtedy można było jeszcze nad tym zapanować. Do Naczelnika Wydziału Ruchu Drogowego dzwoniłem w ostatni piatek kiedy to plakaty na całego walały sią na pasach ciagów jezdnych - miał zrobic to co robia w cywilizowanych krajach. Efekt jaki jest widzi każdy. Teraz po wyborach zaczynają sie aktywizować. Z obrony demokracji i poszanowania prawa 2 z minusem to za dobra ocena. Wystarczyło tylko zamknąć ruch i czekać aż własciciele pozdejmują to co wisieć tam prawa nie miało, a kosztami obciążyć sztab i raz na zawsze by się skończyło. Teraz w nagrodę będziecie ogladali pewne facjaty nie na plakatach a w samorządach przez 4 lata.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bezczelność! Kto wieszał plakaty niech je ściagnie - policja i straż miejska nie jest służbą sprząyajacą - jeśli komitety nie posprzątaja tego bajzlu po sobie to policja powinna pisać mandaty za zaśmiecanie miasta!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oj, co państwo piszecie??? Przede wszystkim jest ZAKAZ wieszania plakatów w wielu miejscach (np. ul.Jana Pawła II, Al.Tysiąclecia na ogrodzeniu oddzielającym oba pasy ruchu, na wszelkich słupach obok skrzyżowań). Nie wspomnę o wiaduktach PKP. Tam kandydat z pod Lublina (a może z Lublina) p.Daniewski zachował się jak u teścia za stodołą (tak ponoć się to określa, powiesił swoje bannery na wiadukcie, tuż nad trakcją trolejbusową. Komitety są do końca wyborów. Potem ich nie ma. A przyszły radny jest bezradny, bo on (ona) zlecił wieszanie plakatów tylko zgodnie z przepisami. Ale to ludzie ze sztabu (biedny kandydat nie wie dokładnie kto) lub może złośliwy kontrkandydat powiesił w miejscu w którym nie wolno wieszać. A urzędnik, musicie wiedzieć chce pracować po wyborach na swojej posadzie. A Straż Miejska śmiesznie (by nie napisać prostacko) wyjaśnia, że napisze, zwróci uwagę. Komediant zarządzający SM jest nie dostatecznie ze swoimi wyjaśnieniami dowcipny, by Ani Mru Mru zechciało jego teksty wybrać do swojego repertuaru. A policja? W tym temacie przyjmie zgłoszenie, przekaże dalej i czeka na rozwój wypadków. Lub zachowa się tak jak wtedy gdy ja wieszałem (mając zgodę na to) banner. Pozdrawiam forumowiczów. I jeśli nie śpią - pracowników SM
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...