Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
każde miejsce umieszczenia fotoradaru będzie poprzedzone znakiem D-51 ? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znakiem pewnie nie, ale na każde wystawienie maszynki do trzepania kasy strażnicy muszą mieć zgodę policji ze wskazaniem czasu i miejsca robienia kasy i warto się domagać w sądzie okazania tego zezwolenia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skoro maszty nie mogą zgodnie z prawem spełniać swojej roli, osoba która zadecydowała o ich instalacji zwróci z własnej kieszeni wszelkie poniesione przez miasto koszty, prawda ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo Prokuratura, żeby jeszcze wystąpili z wnioskiem aby całkowicie skasować tę zbędną dla społeczeństwa instytucję jaką są straże wiejsko-miejskie. Jakie byłyby oszczędności dla budżetu, bo efektywność tej instytucji jest mniej niż znikoma
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pewnie za mało kasy wpływa z fotoradarów stacjonarnych bo wszyscy juz zwalniają przed nimi i pewnie trafią tylko zamyślonych, a tak z trójnogiem zaczają się za krzakiem i kasa znowu popłynie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...żeby maszty nie zmarnowały się, to może Straż Miejska powinna osobiście uwić gniazda dla bezdomnych ptaków i umieścić je na niezagospodarowanych masztach?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo Prokuratura, żeby jeszcze wystąpili z wnioskiem aby całkowicie skasować tę zbędną dla społeczeństwa instytucję jaką są straże wiejsko-miejskie. Jakie byłyby oszczędności dla budżetu, bo efektywność tej instytucji jest mniej niż znikoma
Ja bym się na Twoim miejscu tak nie cieszył. Do tej pory miałeś wiedzę, gdzie stoi taki maszt, bo zawsze był w tym samym miejscu. Teraz możesz spodziewać się trójnogu wszędzie, pod mostem, za górką czy w krzakach. Nie znasz dnia ani godziny. Ale mam dziwne wrażenie, że decyzja prokuratury wcale nie jest przypadkowa. Na pierwszy rzut oka wygląda to tak, że ktoś się za nami kierowcami wreszcie wstawił, ale rzeczywiście jest to sposób tylko na jeszcze większe łupienia nas z pieniędzy. Szerokości, pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nic innego jak celowe działanie GITD które w rezultacie spowoduje odebranie Strażom fotoradarów stacjonarnych, a jak wiadomo Straże najlepiej wiedziały gdzie fotoradary dają kaskę... 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak, każde miejsce będzie oznaczone znakiem D-51. W najprostrzym przypadku jeśli maszty są oznaczone to strażnicy będą ustawiać trójnóg obok istniejącego masztu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nic innego jak celowe działanie GITD które w rezultacie spowoduje odebranie Strażom fotoradarów stacjonarnych, a jak wiadomo Straże najlepiej wiedziały gdzie fotoradary dają kaskę... 
Nie wiem, czy mam prawdziwe informacje. Ale słyszałem, że pieniądze "zdobyte" przez Straż Miejską zasilają budżet naszego miasta, natomiast przez GITD zasilają jakiś inny budżet (słyszałem, że Warszawy). Mogę się mylić, ale jak kto zna temat, to proszę o informację.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Teraz wszystkie,obojętnie za co i z jakiego regionu kraju całą kasę przytula DYZMA polskich finansów na łatanie DZIURY !!! a ilość fotoradarów będzie podwojona.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...