Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
"Wczoraj odbyło się szkolenie dla strażników"-uczyli ich liczyć do 10-ciu i budowy zdania złożonego z więcej niż trzech słów?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bobo napisał:
"Wczoraj odbyło się szkolenie dla strażników"-uczyli ich liczyć do 10-ciu i budowy zdania złożonego z więcej niż trzech słów?
-tak trudny egzamin mogą zdać tylko najlepsi strażnicy czyli ok.5%
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kolejne baranki SM
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dlaczego nie będą informować gdzie stoi aktywny fotoradar? przecież to urządzenie ma pełnić funkcję prewencyjną a nie nabijanie kasy tak jak to ma miejsce w Polsce! Powinni co dziennie w radiu podawać, gdzie stoją fotoradary.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wczoraj nasze dzielne ciecie parkingowe vel. ,,strasz miejska'' pół dnia stali na okopowej pod prokuraturą pilnujac chodnika, aby nikt nie zastawił przed przybyciem protestujących. Oczywiście po drugiej stronie ulicy, dosłownie pod ich nosem można było parkować niemalże na środku ulicy. To ja się pytam po co oni są ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oczywiscie, bo nie informowanie gdzie bedzie zamontowany fotoradar sprawi ze w calym miescie nagle wszyscy beda jezdzic przepisowo. A nie zwalniac 20 m przed kazdym fotoradarem. I nagle przyspieszac tuz po jego minieciu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KOLEJNA MASZYNKA DO ZARABIANIA KASY
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
śmieszą mnie pajace, którzy chca wiedzieć gdzie bedzie fotoradar. po to nie mowia zebys głupku jeden z drugim nie jezdził za szybko po miescie i nie zrobił komuś krzywdy.a jak dostaniesz mandat jeden,drugi lub więcej to oduczysz się zap.ier.dalać po ulicach.samochod jest do jeżdzenia a nie do wariowania. chcesz jeden z drugim się scigac to jedz na tor
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marcel napisał:
śmieszą mnie pajace, którzy chca wiedzieć gdzie bedzie fotoradar. po to nie mowia zebys głupku jeden z drugim nie jezdził za szybko po miescie i nie zrobił komuś krzywdy.a jak dostaniesz mandat jeden,drugi lub więcej to oduczysz się zap.ier.dalać po ulicach.samochod jest do jeżdzenia a nie do wariowania. chcesz jeden z drugim się scigac to jedz na tor
Ja te fotoradary dedykuję wszystkim tym, którzy po Kunickiego. JP II czy Nadbystrzyckiej zap... 100-120 km/h. To dla takich idiotów są te urządzenia. Niech ich będzie jak najwięcej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
maro napisał:
Ja te fotoradary dedykuję wszystkim tym, którzy po Kunickiego. JP II czy Nadbystrzyckiej zap... 100-120 km/h. To dla takich idiotów są te urządzenia. Niech ich będzie jak najwięcej.
bez przesady-przy sprzyjających warunkach prędkośc70-80 km/h uważam za rozsądną.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"– To pierwsza i ostatnia lokalizacja, którą podajemy do publicznej wiadomości – zastrzega Robert Gogola, rzecznik Straży Miejskiej."-ponieważ odnalezienie ulicy na planie miasta przekracza możliwości możliwości intelektualno-logistyczne naszych funkcjonariuszy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ostrzeżenie przed fotoradarem straży miejskiej Zabawka do zarabiania została dzis wstawiona na maszcie prz Al.Unii Lubelskiej w kierunku ronda Na Klinie. Drodzy forumowicze jak zobaczycie gdzie wstawiają fotoradar piszcie na forum DW i KL. Brońmy się przed tą czarną niepotrzebą formacją.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pól godziny temu 5 przedstawicieli straży miejskiej wkłdało albo testowało radar na ul. uni Lubelskiej w strnie Gali. chyba ustawiali bo trzasakł foty przy prędkości mniejszej niż 70 km/h. Ale jak coś to tam jest a nie na Nadbystrzyckiej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mariusz napisał:
Pól godziny temu 5 przedstawicieli straży miejskiej wkłdało albo testowało radar na ul. uni Lubelskiej w strnie Gali. chyba ustawiali bo trzasakł foty przy prędkości mniejszej niż 70 km/h. Ale jak coś to tam jest a nie na Nadbystrzyckiej.
Pięciu gamoni potrzeba do wstawienia radru!-mówiłem,że to głupki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Współczuję Wam Lubelaki u mnie w Koszalinie komendant Straży Miejskiej powiedział publicznie, że nie będzie strażą zarabiającą na kierowcach i zawsze dzień wcześniej Głos Koszaliński publikuje w którym miejscu dnia następnego będzie kontrola.Powodzenia. http://www.gk24.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20111018/KOSZALIN/16173520 http://www.gk24.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20111103/KOSZALIN/806535724 http://www.gk24.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20111109/KOSZALIN/274085971
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lublin napisał:
Pięciu gamoni potrzeba do wstawienia radru!-mówiłem,że to głupki.
heh dokladnie, przed chwila ich rowniez widzialem przy unii, patrzacych sie jak wol w malowane wrota, ich liczba wynosila dokladnie 5 sztuk, efektywnosc pracy i minimalizowanie kosztow maja opanowane
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tepiciel glupoty napisał:
heh dokladnie, przed chwila ich rowniez widzialem przy unii, patrzacych sie jak wol w malowane wrota, ich liczba wynosila dokladnie 5 sztuk, efektywnosc pracy i minimalizowanie kosztow maja opanowane
nie dziw się ich fascynacji-do tej pory najbardziej zaawansowanym urządzeniem jakie obsługiwali była spłuczka w toalecie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poprawa bezpieczeństwa na drogach - tak. Dalsze powiększanie armii strażników miejskich - nie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie rozumiem to co oni maja tylko jeden ten fotoradar czy jak?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dlaczego nie widac wpisow-to do deb***nego moderatora!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...