Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Straż Miejska znów będzie robić zdjęcia kierowcom

Utworzony przez zioł, 25 grudnia 2012 r. o 23:59 Powrót do artykułu
Jasneeee...pieprzona fabryka do robienia pieniędzy do łatania pieprzonej dziury budżetowej.Potrzeba k..wa hajsu od nas do błędu rządu hama Tuska esbeka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Postawcie go u nas, jeżdzą tu jak szalone... http://www.panoramio.com/photo/26818919
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bronka , widziałem fotę , zdecydowanie jestem ZA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a nikt nie zrobił statystyk wypadków ? czy naprawdę chodzi o bezpieczeństwo czy w tym tygodniu bez fotoradaru liczba wypadków spadła ? nie mam nic przeciwko kontroli prędkości ale powinny to być kontrole średniej prędkości na dłuższym odcinku drogi, prędkość chwilowa którą mierzy fotoradar łapie kierowców którzy się zapomnieli, teraz każdy zamiast obserwować drogę będzie patrzył co chwila na licznik czy nie przekracza 51 km/h na ograniczeniu do 40 km/h
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Straż miejska musi zarobić na swoje utrzymanie.Bo prawę mówiąc jest to instytucja pasożyt dla budżetu miasta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przepraszam, ale niech ktoś mi do choroby wytłumaczy po co jest ta Straż miejska ????? Przecież mamy już wydział ruchu drogowego Policji, wiec po co druga formacja która dubluje poczynania tej pierwszej ??!!! W mieście jest brudno, syf, bloki i przystanki pomazane spreyem, porozwalane śmietniki, a straż miejska POLUJE (bo inaczej tego nazwać się nie da !!!) na kierowców!! Przecież ta formacja została powołana do zupełnie innych celów - miała właśnie dbać o porządek w mieście a nie zajmować się nadzorowaniem przestrzegania przepisów prawa o ruchu drogowym. Straż miejska w obecnym kształcie jest ZUPEŁNIE ZBĘDNA i należy ja zlikwidować, a pieniądze przekazac policji !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli nie chodzi tu o zarobek - wyłudzanie pieniędzy od kierowców - to zamiast fotoradarów postawcie zestawy, które, gdy pojazd przekracza prędkość, zmieniają światło na czerwone - co jest karą za zbyt szybką jazdę. kara jest wymierzana bezpośrednio po zdarzeniu, co przynosi wymierne efekty. Nikt nie musi płacić, a i tak wszyscy jeżdża wtedy powoli. TAKIE ROZWIĄZANIA SĄ JUŻ W NIEKTÓRYCH MIASTACH STOSOWANE!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
767 napisał:
Jeśli nie chodzi tu o zarobek - wyłudzanie pieniędzy od kierowców - to zamiast fotoradarów postawcie zestawy, które, gdy pojazd przekracza prędkość, zmieniają światło na czerwone - co jest karą za zbyt szybką jazdę. kara jest wymierzana bezpośrednio po zdarzeniu, co przynosi wymierne efekty. Nikt nie musi płacić, a i tak wszyscy jeżdża wtedy powoli. TAKIE ROZWIĄZANIA SĄ JUŻ W NIEKTÓRYCH MIASTACH STOSOWANE! [/quote] [quote name='767' timestamp='1356523016' post='713439'] Jeśli nie chodzi tu o zarobek - wyłudzanie pieniędzy od kierowców - to zamiast fotoradarów postawcie zestawy, które, gdy pojazd przekracza prędkość, zmieniają światło na czerwone - co jest karą za zbyt szybką jazdę. kara jest wymierzana bezpośrednio po zdarzeniu, co przynosi wymierne efekty. Nikt nie musi płacić, a i tak wszyscy jeżdża wtedy powoli. TAKIE ROZWIĄZANIA SĄ JUŻ W NIEKTÓRYCH MIASTACH STOSOWANE!
Gdyby tak było jak piszesz z tymi światłami, to prawie cały czas świeciło by się czerwone -a to też nie do końca dobre wyjście,bo stamowało by ruch na ulicy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ależ niecodzienne odkrycie!,że na Hutniczej nie da się rozwinąć dużej prędkości(w miejscu gdzie stoi ten radar)! Wspaniałą mamy Straż Miejską i Policję, że dokonali takiego "cudownego" odkrycia!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kloc-mayster napisał:
Ależ niecodzienne odkrycie!,że na Hutniczej nie da się rozwinąć dużej prędkości(w miejscu gdzie stoi ten radar)! Wspaniałą mamy Straż Miejską i Policję, że dokonali takiego "cudownego" odkrycia!
Chciałbym, żeby deb***, który kazał w tym miejscu postawić masz fotoradaru zapłacił z własnej kieszeni za jego montaż i demontaż. Bo trzeba być naprawdę nie do końca normalnym, żeby wpaść na taki genialny pomysł.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marek napisał:
a nikt nie zrobił statystyk wypadków ? czy naprawdę chodzi o bezpieczeństwo czy w tym tygodniu bez fotoradaru liczba wypadków spadła ? nie mam nic przeciwko kontroli prędkości ale powinny to być kontrole średniej prędkości na dłuższym odcinku drogi, prędkość chwilowa którą mierzy fotoradar łapie kierowców którzy się zapomnieli, teraz każdy zamiast obserwować drogę będzie patrzył co chwila na licznik czy nie przekracza 51 km/h na ograniczeniu do 40 km/h [/quote] [quote name='Marek' timestamp='1356507387' post='713393'] a nikt nie zrobił statystyk wypadków ? czy naprawdę chodzi o bezpieczeństwo czy w tym tygodniu bez fotoradaru liczba wypadków spadła ? nie mam nic przeciwko kontroli prędkości ale powinny to być kontrole średniej prędkości na dłuższym odcinku drogi, prędkość chwilowa którą mierzy fotoradar łapie kierowców którzy się zapomnieli, teraz każdy zamiast obserwować drogę będzie patrzył co chwila na licznik czy nie przekracza 51 km/h na ograniczeniu do 40 km/h
Nawet i ten "system" kontroli średniej prędkości na dłuższym odcinku drogi można w h*ja zrobić! -wystarczy, że na tym odcinku zatrzymam się, aby zrobić siku albo napić się wody z butelki -a już średnia prędkość znacznie się obniży...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...