Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Strefa płatnego parkowania w Lublinie może być większa

Utworzony przez Tomek, 19 kwietnia 2011 r. o 18:00 Powrót do artykułu
Powinni wprowadzić jeszcze opłaty za sam wjazd do Lublina. Gratuluje wszystkim wyborcom genialnego wybory do samorządu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Słuszna koncepcja. Do tego proszę jeszcze wprowadzić zakaz parkowania na chodnikach w celu uwolnienia ich dla pieszych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak tylko wprowadzą opłaty na wszystkich miejscach o których mówią to automatycznie zrobi się dużo miejsc do parkowania bo wiele osób nie będzie parkowało tak jak teraz na cały dzień. Bardzo dobre posunięcie. Jestem Za!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mieszkam poza lublinem i dojeżdżam samochodem bo PKS'u nie ma do mnie i zarabiam 1500zł, wiec chyba pójde na bezrobocie i nie bede dojeżdżał do pracy, bo za rok 1300 zł czyli 110zł/mc to dużo.Myśle że wiele osób jest w podobnej sytuacji.Gdybym mieszkał w Lublinie to z MPK nie ma problemu, ale pod warunkiem, aby jeździło od 4 rano do 1 w nocy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłem w niedzielę w Łęcznej obok centrum handlowego Wamex i jestem mile zaskoczony-bo jest tam kilka miejsc parkingowych dla inwalidów i wszystkie były wolne... A dodam,że autem wożę osobę niepełnosprawną ruchowo. Natomiast pod naszymi lubelskimi centrami handlowymi-hipermarketami (Carrefour na Al.Witosa i E.Leclerc na ul.Turystycznej) znaleźć niezajęte miejsce dla inwalidy graniczy z cudem! Czy ktoś się WRESZCIE ZA TO SZCZERZE WEŹMIE???!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zły projekt. Dlaczego akurat 2 zł za godzinę? Uważam że w wielu miejscach dwie pierwsze godziny powinny kosztować 0,50 gr (plac zamkowy), w innych pierwsza godzina za 1 zł, a każda następna po 4 zł (Wieniawska, Spokojna, Sądowa). I abonamenty w złej cenie - powinny być zróżnicowane, im mniej miejsca tym powinno być drożej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zarabianie na niepełnosprawnych,w głowie się nie mieści.Radnym dedykuję zwrotkę wiersza Miłosza; Który skrzywdziłeś człowieka prostego śmiechem nad krzywdą jego wybuchając Gromadę błaznów koło siebie mając na pomieszanie dobrego i złego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niepełnosprawny napisał:
Zarabianie na niepełnosprawnych,w głowie się nie mieści.Radnym dedykuję zwrotkę wiersza Miłosza; Który skrzywdziłeś człowieka prostego śmiechem nad krzywdą jego wybuchając Gromadę błaznów koło siebie mając na pomieszanie dobrego i złego
Czym sie rozni niepelnosprawny za kierowica od zdrowego czlowieka? Moim zdaniem obydwaj sa kierowcami i obydwaj powinni placic za parkowanie. Skoro stac niepelnosprawnego na samochod to i stac go na oplaty z tym zwiazane, niekiedy zwykly kierowca ma mniej i jakos daje rade.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Opłata dla mieszkańców stanowczo za wysoka.Nigdzie takiej nie ma.Nie można karac za zamieszkiwanie w miejscu,gdzie komuś strzeliło do głowy wprowadzenie strefy płatnej.Przypatrzymy się jak kto głosował.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
obiektywny napisał:
Czym sie rozni niepelnosprawny za kierowica od zdrowego czlowieka? Moim zdaniem obydwaj sa kierowcami i obydwaj powinni placic za parkowanie. Skoro stac niepelnosprawnego na samochod to i stac go na oplaty z tym zwiazane, niekiedy zwykly kierowca ma mniej i jakos daje rade.
Nie bardzo wyobrażam sobie prawdziwego niepełnosprawnego w MPK. Raz - pewnie by nawet nie wsiadł, dwa - gdyby już wsiadł zapewne zostałby stratowany. Więc dla niektórych samochód może być koniecznością. Nie wspominając już, że obecnie samochód to nie jest taki znów luksus i praktycznie prawie każdego stać, tak więc swoją obiektywność możesz sobie wsadzić w buty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"obiektywny",nie pomyślałeś,że samochód niepełnosprawnemu może służyc do jazdy na zabiegi rehabilitacyjne,i nie jest to napewno volvo,audi,bmw,czy lexus,a przeważnie maluch,matiz lub podobny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BARDZO, BARDZO DOBRZE. SAMA ZNAM CO NAJMNIEJ 10 OSÓB DOJEŻDŻAJĄCYCH DO PRACY 800 METRÓW. UPASIONE PANIUSIE W KOKACH MOŻE ZRZUCĄ TROCHĘ TŁUSZCZU, TO SAMO WĄSATE CZEŚKI W SKODACH FABIA. ZOBACZCIE NA POZNAŃ. TAM NIE ZNAJĄ KORKÓW W ŚRÓDMIEŚCIU.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żuk chce chyba zebrać kasę na drogi i wprowadza płatne parkingi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jeśli niechcę płacić w strefie to gdzie mam zostawić auto? Miały być parkingi żeby nie wjeżdzać do centrum.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
obiektywny napisał:
Czym sie rozni niepelnosprawny za kierowica od zdrowego czlowieka? Moim zdaniem obydwaj sa kierowcami i obydwaj powinni placic za parkowanie. Skoro stac niepelnosprawnego na samochod to i stac go na oplaty z tym zwiazane, niekiedy zwykly kierowca ma mniej i jakos daje rade.
"Obiektywny" jesteś niemądry że szok! Nie życzę Ci,abyś był niepełnosprawny ruchowo i sam musiał się przekonać jak to jest!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
karola napisał:
BARDZO, BARDZO DOBRZE. SAMA ZNAM CO NAJMNIEJ 10 OSÓB DOJEŻDŻAJĄCYCH DO PRACY 800 METRÓW. UPASIONE PANIUSIE W KOKACH MOŻE ZRZUCĄ TROCHĘ TŁUSZCZU, TO SAMO WĄSATE CZEŚKI W SKODACH FABIA. ZOBACZCIE NA POZNAŃ. TAM NIE ZNAJĄ KORKÓW W ŚRÓDMIEŚCIU.
możesz rozwinąć temat Poznania-co tam zrobiono, jak to działa...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niepełnosprawny napisał:
"obiektywny",nie pomyślałeś,że samochód niepełnosprawnemu może służyc do jazdy na zabiegi rehabilitacyjne,i nie jest to napewno volvo,audi,bmw,czy lexus,a przeważnie maluch,matiz lub podobny.
Czasami żałuję, że nie mam aparatu przy sobie bo bym Ci tyle zdjęć "niepełnosprawnych" pokazał w luksusowych samochodach, że szkoda gadać. Widziałem już w Lublinie Porsche Cayenne, BMW X5, Nowego Merca S-klasy pod Plazą a wczoraj pod Leclerkiem bodajże 2 letnie Audi A6 również na "niepełnosprawnego". Sorry, ale czasami Ci "niepełnosprawni" jeżdżą samochodami o których my tylko możemy pomarzyć. Nie twierdzę, że nie ma innych niepełnosprawnych w tańszych samochodach, są i ich też widuje się na drogach, ale uważam, że powinno się zweryfikować kto jest faktycznie niepełnosprawny i potrzebuje miejsca, a kto po prostu bogaty i sobie niebieską plakietkę załatwił.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Nie bardzo wyobrażam sobie prawdziwego niepełnosprawnego w MPK. Raz - pewnie by nawet nie wsiadł, dwa - gdyby już wsiadł zapewne zostałby stratowany. Więc dla niektórych samochód może być koniecznością. Nie wspominając już, że obecnie samochód to nie jest taki znów luksus i praktycznie prawie każdego stać, tak więc swoją obiektywność możesz sobie wsadzić w buty.
no pewnie bo skoro jestem niepelnosprawny to juz caly swiat ma mi padac do stop, sa na kazdym parkingu specjalne miejsca dla niepelnosprawnych i moim zdaniem to wystarczy, wiec skoro kazdego teraz stac na samochod to i kazdego powinno stac na parking a i tak a propos bardziej wyobrazam go sobie w taksowce i mpk, niz osobe niepelnosprawna za kierownica, troche nielogiczne - jak osoba z orzeczeniem niepelnosprawnosci moze prowadzic? Czy nie stwarza zagrozenia sama swoja osoba?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przestałem parkować w centrum - pewnie mieszkańcy z tego się cieszą. Ale przestałem też kupować w centrum, korzystać z banków i restauracji położonych w centrum - a to już pewnie ich właścicielom mniej się podoba.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
obiektywny napisał:
no pewnie bo skoro jestem niepelnosprawny to juz caly swiat ma mi padac do stop, sa na kazdym parkingu specjalne miejsca dla niepelnosprawnych i moim zdaniem to wystarczy, wiec skoro kazdego teraz stac na samochod to i kazdego powinno stac na parking a i tak a propos bardziej wyobrazam go sobie w taksowce i mpk, niz osobe niepelnosprawna za kierownica, troche nielogiczne - jak osoba z orzeczeniem niepelnosprawnosci moze prowadzic? Czy nie stwarza zagrozenia sama swoja osoba?
Jeżeli uważasz,że "specjalne miejsca dla niepełnosprawnych" są wolne i nie ma tam aut zdrowych ludzi to idź i dobrze sobie zobacz,co się dzieje-bo chyba żyjesz w lesie! A nie pomyślałeś o tym "ile osoba niepełnosprawna wydaje na leki i sprzęt rehabilitacyjny/ortopedyczny"? To jedź sobie np.do MUSI na Ul.Magnoliową (naprzeciw Olimpu) i zobacz ile co kosztuje -a PFRON coraz bardziej nie chce dofinansowywać! Pieprzysz Waszmość jak potłuczony! Jeżeli mam w domu osobę niepełnosprawną na wózku,która pół roku w domu siedzi(od jesieni do wiosny),to już nie wolno mi mieć samochodu,aby ją chociaż latem gdzieś za miasto nad jezioro zawieźć?! Ciekawe ile Ty byś "zawojował" z rentą około 600zł?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...