Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Studenci donoszą na uczelnię do prokuratora

Utworzony przez mav, 16 września 2009 r. o 21:09 Powrót do artykułu
i BARDZO DOBRZE ... OSZUSTOM I NACIAGACZOM
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak ktoś ukradnie bułkę - to zaraz POlicja jest na miejscu. Jak tutaj panowie w garniturach okradają studentów - to Policja i prokuratura siedzi cicho i się "przygląda". Jak długo jeszcze?! SKANDAL!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bo u nas w kraju tak jest "ręka rękę myje ... ja się pytam a co z ryjem" .... po znajomości ludzie zajmują stanowiska bez kwalifikacji ... i po swojemy czyli "burakowemu" interpretują przepisy ... a czym jest prawo nie mają zielonego pojęcia ... mam wiele takich przykładów z pracy, no i obecnie na studia w AHE, gdzie mgr, dr i prof wciskają nam kity .... na temat sytuacji prawnej szkoły ... na temat filii które zgodnie z prawem szkolnictwa wyzszego są nielegalne i nauka tam odbywająca sie to tylko kursy szkolenia zawodowego nie STUDIA ... ostrzegam przyszlych studentów, nas nikt nie ostrzegł .. pytaliśmy sie w dziekanacie co oznaczają drugie umowe z IPT, która prowadzi nam kursy ... pani odpowiedziała, ze to po to zeby wszytsko było zgodne z prawe, a jak się okazało po roku nic z zgodne z prawem nie było ... dzisiaj musimy sie przenosic ... szkoła obwinia za to media i ministerstwo (czyli taka spychologia) gdybybyli uczciwi .. nigdy by to tego nie doszło ... AHE na połowe kierunku nie ma akredytacji ... lub są negatywne .... a do tego umowy z ahe I itp SA GORSZE NIZ PODPISANIE UMOWY Z TPSA, wydoja was z kazdej złotówki ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mam to pismo przed sobą, dizsiaj wziąłem ze szkoły. Punkt 4 par. 1 brzmi: "Rozwiązanie następuje na wzniosem Słuchacza" oczywiście chodzi o IPT
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...