Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Studenci nie upijajcie się na Juwenaliach - apel komisji

Utworzony przez pin, 17 kwietnia 2014 r. o 07:15 Powrót do artykułu
"Pojawiły się pewne niedogodności dla maturzystów, którzy w tym czasie zdają egzamin"   Pisali egzamin w czasie koncertu?  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Matura rozszerzona kończy się coś koło 17:30, więc koncerty mogą już trwać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hahhaha jakis zart i tak sie naebie:) wtedy lepsza impreza. Syzkujemy bimber 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zorientujcie sie ile studentów się upija a ile małolatów nie mających nic wspólnego ze studentami. WIększość studentów po akademikach siedzi a małolaty po rowach leżą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To tak samo jakby poprosić słońce, żeby zaczęło świecić w nocy. :lol:
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piotrek ty nie apeluj tyle ... Gagadku jeden hihi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobre, kogo my tam mamy w tej komisji...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proponuję zajac się kwestia upijania w trupa na roznego rodzaju partyjno samorządowych imprezach! Panie Piotrze, sam pantrzeźwościa nie grzeszy :)) czyli przyganial kociol garnkowi hehe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no ale ja nie rozumiem ... to co mamy robić ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Juwenalia bez piwa to jak kościół... bez Jezusa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zasrają ,zarzygają akademiki ,studenci to brudasy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam W którym sklepie mogę kupić winko które jest na załączonym zdj.?? Bardzo proszę o info. To bardzo ważne, zależy od tego moje życie!! Dzięki i pozdrawiam   Ps: już mi ślinka leci hlip hlip hlip.......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Grześ Super Zbieracz Lublin jest już Gotowy do Akcji i Gwarantuje że wszystkie puszki i butelki na drodze Korowodu jak i Juwenalii będą skrupulatnie wyzbierane ! Od tego Jestem ! Będe jechać razem z korowodem z workami i skrzynką na skuterze i BĘDE OSTRO ZBIERAC ! FACEBOOK - Super Zbieracz z Lublina zapraszam na główny Fan Page ! You Tube kanały grzesio254 255 i 256 ! :lol:
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam W którym sklepie mogę kupić winko które jest na załączonym zdj.?? Bardzo proszę o info. To bardzo ważne, zależy od tego moje życie!! Dzięki i pozdrawiam   Ps: już mi ślinka leci hlip hlip hlip.......
To gruszka sandomierska, można ją złapać gdziekolwiek na miasteczku np w bosie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ALE SIE NAYEBIE :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na 3-maja w 2 spożywczych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Treźwy student ?   -  Znaczy - donosieciel.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jedna scena stanie na terenie browaru przy Bernardyńskiej, -> na tej ulicy jest sklep i tam sa gruszeczki, drugi jest nie dalko parku akademickiego na  Langiewicza tylko tam byla gruszka spotykana w innych sklepach nie widywalem, pozdrawiam   
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...