Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Studenci uprawiali marihuanę w mieszkaniu na Czubach

Utworzony przez plati1985, 10 kwietnia 2013 r. o 14:52 Powrót do artykułu
jakie miasto takie newsy, i co z tego niech sobie uprawiają i palą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I TAK Z NORMALNYCH LUDZI, NIE SZKODZĄCYCH NIKOMU ROBI SIĘ KRYMINALISTÓW!! TYSIĄCE ZŁAMANYCH ŻYCIORYSÓW ZA ROŚLINY A NAJGORSZE CHAMY STOJĄ POD BRAMAMI I WALĄ DYCHY I Z NIMI NIC NIE ROBIĄ BO ŁATWIEJ ZŁAPAĆ STUDENTA Z KRZAKIEM W DONICZCE!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedy ten kraj zrozumie że marihuana nie jest trucizną... Czekamy ... Czekamy chłopy na śmierć staryszych pokoleń... niestety... propaganda USA na temat marihuany wbiła im się na stałe do mózgów...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie chcieli palić syfu z ulicy posypanego rakotwórczymi substancjami, którym handluje mafia, to sobie swoje wyhodowali. Gdyby nie ta marihuana, to policja nie miałaby nawet czym nawet pochwalić, a tak statystyki lecą w górę, premie, premie, premie - generalnie wyłudzają kaskę z naszych kieszeni robiąc wielki problem, który jest w rzeczywistości dosyć błahy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Straszna zbrodnia A już wszystkich złodziei wyłapali? Wszystkich pijaków katujących swe rodziny też? Kiedy wreszcie marihuana zostanie zalegalizowana, żeby policja wzięła się do prawdziwej roboty?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co sobie hodują mnie grzeje, ale jak się zachowują nie! Porażka. Imprezki, dajcie ryja o 4 nad ranem w kuchni.Już znam całą historię związku z dziewczyną.Kiedy robi l... itd. Przyjadą z wiochy i robią wiochę, nie obrażając uczciwych, pracowitych mieszkańców polskiej wsi.Chcecie luzu i imprezek to do akademika, albo wynajmijcie dom, a w akustycznych blokach szanujcie ciszę nocną.Inni muszą zarabiać od rana na wasze bezpłatne wykształcenie drodzy żakowie !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jacy zdolni naukowcy do nobla ich
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
yyy, aż 50 gram?? Toż to gang narkotykowy! Droga policjo, nie wiem jak się mam już do Was zwracać. NIe wstyd Wam chwalić się, tym, że znalezliście średnio dorodnego automata??? Zajmijcie się na prawdę czymś poważnym i wara od Naszych kieszeni. Pozdrawiam..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do zatrzymania doszło wczoraj w jednym z mieszkań na osiedlu Czuby.
Panie Dziennikarzu, trochę wysiłku zawodowego od Pana się wymaga, Czuby to nie jest osiedle, a dzielnica. osiedli na Czubach - 7
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
qwertyy napisał:
yyy, aż 50 gram?? Toż to gang narkotykowy! Droga policjo, nie wiem jak się mam już do Was zwracać. NIe wstyd Wam chwalić się, tym, że znalezliście średnio dorodnego automata??? Zajmijcie się na prawdę czymś poważnym i wara od Naszych kieszeni. Pozdrawiam..
no tak, 50 gram i to mokrego..;d haha co za pajace z tych piesków, no , ale na gwiazdkę sie powoli uzbiera, przecież prawdziwych przestępców strach łapać..;d
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co oni tam mieli. Jedna mala szafa. A tak nawiasem ja z jednego krzaka mam 0.35kg. Dopiero zaczynam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"kryminalni" to ustalili? Rozumiem, że jak gdzieś miał miejsce gwałt, morderstwo czy rozbój, kradzież z pobiciem to kryminalni zamiast poświęcać czas na wykrycie sprawców zajmowali się łapaniem niegroźnych studentów i zabezpieczaniem "sprzętu do uprawy" w postaci doniczki, słoika i lampki, tak??? p i e r d o l n i ę t y kraj.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zaproszenie dla studentow i nie tylko https://www.facebook.com/pages/Szkolenia-Instytutu-Efektywnej-Nauki/440891295991783?fref=ts
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja myślę że tak się dawali we znaki sąsiadom, ze mają teraz za swoje. Na Chopina tez mieszka 4 takich buraków z KUL co darli ryje po nocy i tylko patrzec jak bedą mieli kipisz w chałupie jak sie nie uspokoją.Nikogo nie obchodzi co jarają ale jak przyjechali do miasta to się muszą zachowywać jak cywilizowani ludzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z KUL ? A my przecież na nich płacimy, co jakiś czas zbierana jest w kościołach taca na KUL. Nigdy więcej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...