Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Studenci wracają do Lublina. Miasteczko zaczyna żyć, ruch w akademikach (zdjęcia)

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 30 września 2016 r. o 17:32 Powrót do artykułu
UWAGA,UWAGA...NADCHODZĄ...studenci,a było bez nich tak cudownie.Kolejne miesiące życia wyjęte z życiorysu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Więcej słomy na chodnikach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Więcej  słomy na chodnikach.
Fkatycznie ...niektórzy nawet się z tej słomy nie otrzepali.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już widać po blachosmrodach i innych autozłomach pod blokami...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I znowu kuzwa nie zjem kanapki na 2 zmianie bo będę miał 40 minut opóźnienia na 26 jak te święte krowy zaczna chodzić po przejściu na Sowińskiego,  a pasażerowie będą mnie opier...ac ze jestem spóźniony. ..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i jeszcze większe korki! zakaz samochódów dla studentów!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piechtą szybciej, studenty przybyły.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
U mnie w bloku sztudenty przybyły. Libacje na całego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
b napisał:
i jeszcze większe korki! zakaz samochódów dla studentów!
Najbardziej beznadziejna rzecz jaką dzisiaj przeczytałem. Gratuluję, choć nie ma czego w zasadzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
U mnie w bloku sztudenty przybyły. Libacje na całego.
Aha, i problem jest żeby służby wezwać? No gratuluję.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Już widać po blachosmrodach i innych autozłomach pod blokami...
Mówisz to jakby na LU jeździły same Mercedesy :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
masterfly napisał:
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
U mnie w bloku sztudenty przybyły. Libacje na całego.
Aha, i problem jest żeby służby wezwać? No gratuluję.
No jeżeli już trzeba służby wzywać to ewidentnie jest problem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja rozumiem, że obecność studentów w Lublinie może trochę drażnić, ale czy wy rozumiecie, że obecność studentów w Lublinie to same korzyści finansowe dla miasta?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hmm napisał:
masterfly napisał:
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
 U mnie w bloku sztudenty przybyły. Libacje na całego.
Aha, i problem jest żeby służby wezwać? No gratuluję.
No jeżeli już trzeba służby wzywać to ewidentnie jest problem.
Przeczytaj jeszcze raz, bo nie zrozumiałeś. Chodzi mi o to, że jeżeli są "libacje na całego", to może zamiast narzekać na to na forum Dziennika to lepiej to zgłosić? Nie jest to prostsze rozwiązanie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ty czym jeździsz pajacu? Na 99% odezwał się zakompleksiony użytkownik komunikacji miejskiej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wrócili studenci? Oj cieszą się okoliczne sklepy monopolowe i dyskonty z tanim piwem :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Komu zgłosić? Chyba św. Mikołajowi. Zadzwoń kiedyś na policję i poproś o interwencję do studenckiej libacji. Pierwszy argument, że jak im nie otworzą domofonem to nie wejdą na klatkę. Drugi taki, że jak im nie otworzą drzwi to "my nic nie możemy"  (chociaż przy odrobinie szczęścia można trafić na sensowną policyjną ekipę).  Trzeci taki, żeby zgłaszać problem właścicielowi, a właściciel ma to gdzieś, bo to nie jemu hałasują od rana do nocy. Na niektórych "sztudentów" żadna policja nie działa, potem jest tylko gorzej. Pozostaje oczywiście droga sądowa (paragrafy się znajdą), czyli jakiś rok-dwa w sądzie. Administracje umywają ręce (jak to administracje). W tym kraju dzicz ma swoje prawa a wszyscy dookoła mają się dostosować albo "wynieść do lasu", chociaż to akurat dzicz tam bardziej pasuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po grzyba studentów tyle w tym Lublinie,za marne grosze i tak pracowac im przyjdzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
imac studentow ....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
porobili tyle tego ,kiedyś było 60 tyś w kraju studentów,to był jakiś poziom,po co odpier..ć teraz takie kosztowne bzdety ,paranoja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...