Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Studenci wrócili do miasta. Sprawdź, co nowego na nich czeka

Utworzony przez sghhdgdjdjndj, 4 października 2010 r. o 13:18 Powrót do artykułu
to jakas sciema . na bank nie ma w Lublinie 90 tysicey studentów. Chyba, ze z zaocznymi ale tez nie wydaje mi sie. Przyjezdnych jest moze z z 40 tysięcy.i tyle realnie sie pojawiło w miescie. Reszta to Lublinianie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to jakas sciema . na bank nie ma w Lublinie 90 tysicey studentów. Chyba, ze z zaocznymi ale tez nie wydaje mi sie. Przyjezdnych jest moze z z 40 tysięcy.i tyle realnie sie pojawiło w miescie. Reszta to Lublinianie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przyjechali kochani studenci i miasto stanęło w gigantycznych korkach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ledwo rok akademicki się zaczął a już o zabawie myślą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak to co sie kur....bedzie dzialo bedzie ciasno w mpk i korki na ulicach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sghhdgdjdjndj napisał:
to jakas sciema . na bank nie ma w Lublinie 90 tysicey studentów. Chyba, ze z zaocznymi ale tez nie wydaje mi sie. Przyjezdnych jest moze z z 40 tysięcy.i tyle realnie sie pojawiło w miescie. Reszta to Lublinianie
nie wiem gdzie mieszka np w wakacje ale jesli jestes z lublina to chyba jeste niewidomym bez urazy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiadomo co wpier....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[/quote]Ledwo rok akademicki się zaczął a już o zabawie myślą[quote]
Wyczuwam tutaj zazdrość. Studentem jest się po to, żeby się wyszumieć. Bo patrząc na naszą władzę, to wcale nie trzeba być mądrym, inteligentnym ani wykształconym, żeby piastować znaczące stanowisko. Kto ma plecy, ma z góry zagrzany stołeczek i sensowną pensyjkę zagwarantowaną
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem lublinianką i cieszę się z powrotu studentów do miasta. Dzięki nim Lublin żyje. Pełno ludzi na ulicach, wesoło w pubach i barach, Stare Miasto tętni życiem. W wakacje bez studentów jest po prostu smutno.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a jeszcze więcej wyjechało studiować do innych miast:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
benio napisał:
Ledwo rok akademicki się zaczął a już o zabawie myślą Wyczuwam tutaj zazdrość. Studentem jest się po to, żeby się wyszumieć. Bo patrząc na naszą władzę, to wcale nie trzeba być mądrym, inteligentnym ani wykształconym, żeby piastować znaczące stanowisko. Kto ma plecy, ma z góry zagrzany stołeczek i sensowną pensyjkę zagwarantowaną
Bez sensu podejście. Jestem studentem i chcę się nauczyć tego,co mnie interesuję PRZY OKAZJI bawiąc się.Ale mówiąc,że studentem jest się po to,żeby się wyszumieć to trochę przesada:) co do drugiej części warto by mieć ten papierek i tę wiedzę,gdyby coś jednak się zmieniło;) Sam świadomość,że coś się umie,coś osiągnęło daję naprawde wielką satysfakcję. Pozdrawiam:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co na nich czeka? To samo co i na innych czyli korki, korki i jeszcze raz korki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...