Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Jak połowa z nich zostanie po studiach w zawodzie to będzie dobrze, do tego trzeba zrobić uprawnienia, przebić się na rynku, wyrobić nazwisko. Na razie to jest zawracanie d.... Do zdobycia doświadczenia, poznania w praktyczny sposób szeregu norm, przepisów i rozporządzeń droga jest daleka. Zawsze mnie śmieszą takie wystawy prac studentów. Co oni mogą ? Nic.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda mi tych studentów ... co dzień ich tylu widuję ...zwłaszcza inżynierów wspaniała kasta :) ... unia zabiła nasz rynek budowlany...weszły obce firmy (wiadomo o jakie chodzi-większość inwestycji w lbn zabrała) i co wyjada z tego kraju ? Pozdrawiam społeczność budowlaną ! Jestem z nimi sercem i duszą !. Ale żebyśmy żyli jak należy trzeba dużych zmian ...ograniczenia obcych firm na naszym terenie ! przede wszystkim. Pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...napisały sfrustrowane smutasy... nie martwcie się, poradzą sobie. nawet w tym coraz bardziej chorym kraju kaczki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...napisały sfrustrowane smutasy... nie martwcie się, poradzą sobie. nawet w tym coraz bardziej chorym kraju kaczki
a ty wolałbyś pewnie kraj złodziejów i sprzedawczyków polskojęzycznych, co? bo Polakami to oni nie są. i bez pejsów można ich rozpoznać. po owocach. paniał???????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo ciekawy pomysł na projekt i konkurs dla studentów tym bardziej ciekawsze są wykonania tych młodych ludzi oceniam to jako nauczyciel języka niemieckiego w Poznaniu, a fortepian z Preply to moja dodatkowa praca http://preply.com/pl/poznan/oferty-pracy-dla-nauczycieli-języka-niemieckiego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...