Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Niestety zamykałam okna na Sławinku i " nie było po sprawie ". Ja mam prawo do odpoczynku , a jak ktoś się chce bawić to ma to tak zorganizować żeby do swojej zabawy nie zmuszał tych którzy chcą spędzać czas inaczej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może młodzi ludzie nie będą tak przeszkadzać, jak będą mieli swoje miejsce? Takie chcą stworzyć np. w ramach tej akcji: lis.teatrikon.pl Może warto im pomóc, a nie tylko narzekać? Prawda jest taka, że bez studentów Lublin nie byłby tym samym miastem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem w stanie zaakceptować hałas za oknem w piątek, sobotę ale max do godz 12, jeżeli nie mogłam myśleć o spaniu do 01.30 to już miałam zarwane 2-noce i zmęczenie nastepnego dnia gwarantowane. Natomiast hałas w niedzielny wieczór-noc (do 00.50godz) to już była kompletna przesada. Niech studeni zaczynają i konczą zabawę wcześniej . Ot proste rozwiązanie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wlasnie, akurat w tym czasie sa matury...jak isc wyspanym rano na mature po takiej nocy???
Uczyc sie wczesniej??? Jakze proste i oczywiste,widze ze wyrastaja nam kolejne "ciotowe" pokolenie, mama robi ci 3 posiłki dziennie, moze dupe tez ci znajdzie cioto?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Studenci muszą się wyciszyć o 50%. W przeciwnym razie wpadnę do nich ze swoją załogą. Każdy członek mojej ekipy jest o wiele lepszy od wszystkich znanych zawodowych zabijaków. To nie jest żart. Są szybcy i nie będą martwi.
Matka wie ze cpiesz?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie da się zrobić imprezy czy remontu w domu po cichu, w końcu to tylko kilka dni i można jakoś wytrzymać, trzeba nastawić się pozytywnie, a nie myśleć tylko o sobie. Życie to nie tylko sen i praca, trzeba czasami trochę poszaleć i pozbyć się nadmiaru energii. Na co dzień Lublin o 20,00 jest już śpiącym miastem, nie dzieje się nic, to jak raz w roku ożyje dzięki studenterii to chyba nic złego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie znam nikogo kto by remont przeprowadzał codziennie do którejś tam w nocy. Nosz kierwa, ludzie do pracy chodzą, jak mam wstać o 6ej rano codziennie gdy mi muzyka napier_dala do 2 albo 3ej? A następnie całe to towarzystwo nie znika, nie rozpływa się w powietrzu tylko łazi i mordy drze. Na tygodniu do 23ej, piątki i soboty dłużej i byłoby do zniesienia a jak chcecie w dni robocze do późnych godzin nocnych to nad Zalew albo do Radawca, nara
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 6 z 6

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...