Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Student z Turcji brutalnie pobity w Lublinie. Napadli go za wygląd i pochodzenie

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 8 lutego 2017 r. o 19:46 Powrót do artykułu
Dlaczego w Szwecji wzrosła o ponad 1400% ilość gwałtów? Kto ich tak "ubogacił kulturowo"?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jebać ciapate ścierwo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niemcy po nocy sylestrowej rok temu nie pisali w gazetach o skandaliczych incydentach, chociaż ich obywatelki więcej wyciarpiały.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Starczy. Jaracie się pobiciem jakich setki. W końcu trafiło na obcokrajowca.Statystycznie musiało. Bo przecież tylko autochtonów biją. Teraz dawać pedagogikę winy dla całego narodu Środę , Szczukę, Sowę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie dziennik szmaci Lublin, tylko sami gospodarze, Lublinianie szmacą Lublin takimi zachowaniami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przyznam, że nie samo pobicie mnie wk... tylko idiotyczne komentarze "zacnych", "wielkich" "Polaków". Nie wstyd wam bronić bandytów i obrażać obcokrajowców? Buraki jedne, kartofle zapyziałe. Ktoś tam o ciapakch pisze, a wiesz idioto skąd w ogóle ta nazwa się bierze? Od hinduskiego chleba chapati, a jak wiadomo Turek z Hindusem niewiele wspólnego mają. Ale ty obrażasz w sposób typowy dla plebsu, dla chama zwykłego, prostaka i nieuka, bez pojęcia co bredzisz. A jak jakaś niemiecka gazeta napisze o prezesie, czy prezydencie Polski kartofel, to protestujesz, obrażasz się i wymagasz interwencji ambasady i ministrów wszystkich szczebli. Półgłówek jesteś ty i cała reszta, która używa inwektyw typu ciapak, brudas itd. Inny pisze, że ola Boga się stało. Dostał w ryj jak wielu dostaje. Kwestia jest taka, że jak gazeta napisała, on jest tu gościem. Wróci do siebie do kraju, czy gdziekolwiek na świecie wyląduje i wszystkim będzie powtarzał, że do Polski lepiej nie jeździć, bo tam rasiści i w ryj można dostać. W tym jest problem. A to nie jest odosobnuony przypadek w Polsce, pobić obcokrajowców za sam wygląd jest od kilku do kilkunastu miesięcznie. Faszyzm? Hmm, pewnie nie w takim wymiarze, ale tych co biją za kolor skóry i tych co ich później bronią w mediach na forach, na pewno można do faszystów porównywać, bo i idee podobne i metody też. Debilami Was nie nazwę, żeby nie obrażać tych, którzy nie mieli tyle szczęścia by urodzić się zdrowymi, ale palantami, zarozumiałymi idiotami nazwę Was, bo tacy jesteście, patrioci jak z koziej d... trąbka, a słów hymnu zapewnie nie pamiętają. Albo będziecie akceptować na naszych ulicach czarnych, żółtych, brązowych, czerwonych i nikt nie będzie śmiał powiedzieć o Polakach rasiści, antysemici, ksenofobi, albo stworzycie ultranarodowościowy zaścianek, w którym na klęczkach będziecie zachrzaniać do kościoła 7 razy w tygodniu, z bejsbolami ganiać turystów, aż w końcu wasza duma was wszystkich pozabija... Ćwoki lubelskie i polskie jesteście. I ci sanitariusze razem z wami. Z mety powinni wylecieć na zbity pysk, za takie traktowanie swojego, bądź co bądź, KLIENTA (bo bez takich delikwentów nie mieliby pracy, ale za głupi są, żeby takie dedukcje przeprowadzać).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
fucking racist polish people
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Spruł się lewak na felieton, a nie na koment, siejąc dookoła mowę nienawiści, w sam raz wypełniając dyspozycje normy art 133 kk. Chcesz sobie żyć w zhomogenizowanym społeczeństwie z zemsta rodową i szarija to proszę bardzo do Oslo czy Luton. Ja i dziesiątki których znam, nie życzą sobie górujących wież wyznawców zbója i pedofila. Osobiście nie znam ani jednego rasisty i sam nim nie jestem. Muzułmanów poznałem i powiem że szanowaliśmy się z dystansem.A może przez dystans Sami powiedzieli, że nam razem (społeczeństwom) nie po drodze. A ty jak chcesz sobie tworzyć utopię to spróbuj choćby zaparkować samochód na Bury a zobaczysz. MOze cię olśni. Choć niekoniecznie patrząc po liczbie pożytecznych idiotów. Bijesz niczym gazeta pianę na słownie "pierwszym" przypadku-przestępstwie, nie wykroczeniu, jakby w tej skali odbywały się one regularnie. Jest stosowne stowarzyszenie ($) które naliczyło naruszeń 40-kilka. Na ile 3000 studentów? Uważasz, że pobicia mają dotyczyć tylko lokalsów? Brak ci wyobraźni a na Polskę plujesz bo widocznie wyrodnyś jej syn..s.. Turkowi współczuję a za kopanie człowieka należy się stosowna kara. Nie ma zgody na ograniczenie wolności słowa w ramach prawa, przez lewackie jaczejki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale ratownicy się popisali, to nie pierwszy raz kiedy głośno komentują ofiary którym udzielają pomocy, sam byłem świadkiem docinek i głupich stwierdzeń. Kiedy ktoś zrobi z tym chamstwem porządek?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale duzo buraków z pis i od Marjana na forum :) idzcie lepiej garnkowi pomóżcie,bo mu z Zukiem nie wychodzi i propaganda pisowska sie wylewa niczym szambo do bystrzycy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To że go pobili to no nie dziwię się, ludzie różne rzeczy mają we łbach. Ale gratuluje postawy policji i pogotowia. Brawo kurna. Klap klask klap klask!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Postępowanie wobec policjantów i sanitariuszy nie będzie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tymczasem w turcji reporters.pl/2449/w-turcji-wydali-podrecznik-masakrowania-chrzescijan-jak-palic-miasta-scinac-glowy-zniszczyc-wszelkie-zycie/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Lublinie to nasi prasa musi pieprzyć solą antypolską czy nie może być obiektywna? A czemu nie ma wypowiedzi 2 strony zajścia - na jakim tle była rozróba. A może Turek co ma wuja jak ogórek zaczął a jak dostał to aj waj :"Polaczki rasiści".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Spruł się lewak na felieton..." Widzisz półgłówku, swoim językiem jasno pokazujesz, że ideologie propagowane przez Hitlera są ci bliskie, tak jak wielu, wielu ludziom z naszego społęczeństwa. Swastyka była kiedyś pięknym, słowiańskim symbolem, zbeszczeszczonym przez nazistowskie Niemcy, ale jakoś tak się historia potoczyła, że zamiast odciąć się od wroga, od najeźdźcy, który odpowiada za śmierć około 6 milionów Polaków w II wś, wielu, zatrważająco wielu Polaków oddaje pośmiertny hołd mordercy ich babć i dziadków!!! Narodowa prawica, skrajni nacjonaliści, fanatyczni katolicy to już nie jest choroba marginesu, to jest zaraza w Polsce, która dotyczy setek tysięcy albo i milionów obywateli. Dla których sieg heil nie wydaje się niczym złym, dla których napierd... czarnuchów i innych brudasów to święta wojna o czystość krwi polskiej, dla których 5600 studentów z zagranicy w Lublinie stanowi zagrożenie bytu i jedności narodowej, dla których archetypami są postaci typu Dmowski, Goebels, Le Pen czy Nigel Farage. To jest chore w tym kraju i to jest nienormalne, że za bycie Turkiem dostaje się w ryj, że za bycie pedałem dostaje się w ryj, że za bycie ateistą dostaje się w ryj, że za bycie kosmitą dostaje się w ryj. Jesteście po prostu poje...ani, faszystowskie sukinsyny. Możesz nazywać mnie lewakiem jeden z drugim, choć wiem, że nim nie jestem, wiem, że jestem patriotą i kocham Polskę, pewnie bardziej niż niejeden z Was, możesz twierdzić, że jestem komunistyczą świnią jak chcesz, ale pamiętaj, że przez takich jak ty i twoje poglądy mieliśmy Majdanek, Aushwitz, Brukselę, Paryż, 9/11 i Londyn, Berlin i wiele jeszcze miejsc. Czym ty się typie różnisz od terrorystów, którzy walczą z chrześcijanami? Niczym, bo walczysz tak samo jak oni, jeden z drugim.  Podsumowując, rozumiem, że nie wszystkich stać na myślenie, niektórzy stworzeni są do walenia w mordę bez pytania. Nawet szympansy są bardziej inteligentne od fanatyków prawicowych, to trzeba przyznać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 4 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...