Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Odpowiedz jak to jest z tym grzechem pierworodnym i jak się to ma do sprawiedliwości bożej - chyba masz jakieś przemyślenia  ty  zakompleksiona fanatyczko!!!
Nie potrafisz odpowiedzieć ty bezmózgowa Folkatko (odsyłasz do Dominikanów) , gdybyś  miała jakieś logiczne przemyślenia, doszłoby do destrukcji Twojej osobowości - zamiast odsyłać do dominikanów po prostu odpowiedz na moje pytania ty niespełniona istoto.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 
Nazywanie kogoś paranoikiem to po chrześcijańsku? Nie potafisz odpowiedzieć na moje pytania?Taki ktoś jak Ty - taki zakompleksiony NIKT - jeden z kilku miliardów ludzi, po prostu nie potrafisz odpowiedzieć na moje pytania, nie potrafisz, bo tacy jak Ty fanatycy po prostu nie myślą  -odsyłasz mnie na jakieś strony - ty po prostu nie myślisz  - ty leczysz swoje kompleksy - nigdy nie zaznasz szczęścia rodzinnego.
 
Czy twój rozumek wie co znaczy pojęcie paranoik? Pewnie nie. Odpowiedz na moje pytanie - jak to jest z tym grzechem pierworodnym - nie chcę z Tobą dyskutować - chyba masz jakieś przemyślenia na ten temat (napisz co myślisz o tym), nie odsyłaj mnie do Dominikanów, chyba twój rozumek ma jakieś przemyślenia, a może jednak nie -Ty boisz się nawet myśleć na ten temat, bo gdybyś odważyła się myśleć ( w twoim umyśle mogłyby powstać wątpliwości)  - mogłoby dojść do destrukcji Twojej osobowości, bo religia jest jest Twoją jedyną nadzieją - pozwala Ci nie myśleć o Twoich kompleksach,niespełnionych pragnieniach założenia rodziny o dzieciach, których NIGDY nie będziesz miała.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może ja po prostu nie mam ochoty z Tobą dyskutować na ten temat?  Byłoby to poniżej mojej godności.  Przeciez czegokolwiek bym nie napisała, Ty zawsze obrócisz to przeciwko mnie. Nie mam ochoty wdawac sie w dyskusje z osoba tak wyjątkowo niezyczliwą, bo podstawą wszelkiej dyskusji jest wzajemny szacunek współdyskutantów, u Ciebie zas tego nie ma. Po za tym powtarzam - akurat to forum nie jest miejscem na teologiczne dysputy. Tutaj dyskutujemy na tematy zwiazane z zyciem naszego miasta i regionu. Chcesz, zarejestruj sie na jakims forum stricte religijnym - wiara.pl. fronda. rebelya czy cos w ta mańkę. Tam sa możliwe takie i podobne dyskusje, czasem biore w nich udział. PS definicje paranoi znam dobrze.  Aha - i jeszcze pytanie - skąd wiesz że nie będe mieć dzieci? Masz w domu szklana kule, czy może sie czegos najarałaś, jak, nie przymierzając,  Pytia?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może ja po prostu nie mam ochoty z Tobą dyskutować na ten temat?  Byłoby to poniżej mojej godności.  Przeciez czegokolwiek bym nie napisała, Ty zawsze obrócisz to przeciwko mnie. Nie mam ochoty wdawac sie w dyskusje z osoba tak wyjątkowo niezyczliwą, bo podstawą wszelkiej dyskusji jest wzajemny szacunek współdyskutantów, u Ciebie zas tego nie ma. Po za tym powtarzam - akurat to forum nie jest miejscem na teologiczne dysputy. Tutaj dyskutujemy na tematy zwiazane z zyciem naszego miasta i regionu. Chcesz, zarejestruj sie na jakims forum stricte religijnym - wiara.pl. fronda. rebelya czy cos w ta mańkę. Tam sa możliwe takie i podobne dyskusje, czasem biore w nich udział. PS definicje paranoi znam dobrze.  Aha - i jeszcze pytanie - skąd wiesz że nie będe mieć dzieci? Masz w domu szklana kule, czy może sie czegos najarałaś, jak, nie przymierzając,  Pytia?   Tu nie chodzi o teologiczne dysputy. Temat grzechu pierworodnego został rzucony przeze mnie tylko jako przykład. Jest wiele innych tematów. Skoro wierzysz i pouczasz innych, to chyba odpowiedzenie na tak proste pytanie jest oczywiste i nie trzeba odsyłać na jakieś frondy. To powinno być dla Ciebie oczywiste i nie podlegające żadnej dyskusji. Odpowiedź na to pytanie jest poniżej twojej godności? A kim Ty jesteś zakompleksiona istoto - kimś lepszym od inaczej myślących? Za kogo się uważasz? Dlaczego odsyłasz - po prostu boisz się nawet myśleć na ten temat. Twój światopogląd mógłby lec jak domek z kart, a wtedy pozostałabyś sama ze swoimi kompleksami i nigdy niespełnionymi pragnieniami. Podzrawiam.
 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Napiszę wprost, bo widac nie zrozumiałas. Gdybys od czterech lat nie wyzywala mnie od smieci, nie obrażala i nie mieszala publicznie z błotem, moze bym Ci odpowiedziała. Nie mam zamiaru nurzać sie w szambie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Upokorzyć wobec internautów - dobre sobie! Bo internet jest Twoją jedyną  rzeczywistoscią - nie potrafisz się odnaleźć w realu.Natychmiast odpowiadasz na moje posty, bo wciąż siedzisz przed kompem nie mając innych zajęć.Tu czujesz się kims lepszym, tu odreagowujesz swoje kompleksy. Taka jest niestety smutna prawda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Napiszę wprost, bo widac nie zrozumiałas. Gdybys od czterech lat nie wyzywala mnie od smieci, nie obrażala i nie mieszala publicznie z błotem, moze bym Ci odpowiedziała. Nie mam zamiaru nurzać sie w szambie.
A tym kim jesteś - perfumerią? To tak po katolicku wyzywać kogoś? Ty nie po prostu nie potrafisz nawet odpowiedzieć na moje pytanie. Jak widasz nie masz co robić i siedzisz przed cały czas kompem odpowiadajac natychmiast na mój post.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiesz ze jestem moderatorem na tym forum i spedzam na nim troche czasu. Po za tym ja nikogo nie wyzywam i nie obrazam, w takim stylu jak Ty robisz w stosunku do mnie. Caly czas wmawiasz mi ze jest inaczej, czy możesz to udowodnić? Załacz prosze linki do jakichs moich wypowiedzi, w ktorych obrazam inne osoby. Nie jestem perfumeria, mam tylko prawo domagac sie jakiejs elementarnej kultury w stosunku do mnie. Ty, poprzez ciagłe obrzucanie mnie wyzwiskami, postawiłas sie poza nawiasem jakichkolwiek cywilizowanych norm.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiesz ze jestem moderatorem na tym forum i spedzam na nim troche czasu. Po za tym ja nikogo nie wyzywam i nie obrazam, w takim stylu jak Ty robisz w stosunku do mnie. Caly czas wmawiasz mi ze jest inaczej, czy możesz to udowodnić? Załacz prosze linki do jakichs moich wypowiedzi, w ktorych obrazam inne osoby. Nie jestem perfumeria, mam tylko prawo domagac sie jakiejs elementarnej kultury w stosunku do mnie. Ty, poprzez ciagłe obrzucanie mnie wyzwiskami, postawiłas sie poza nawiasem jakichkolwiek cywilizowanych norm.  
Oczywiście, że nie jesteś perfumerią. Wcale nie obrzucam Cię wyzwiskami. Ty nikogo nie wyzywasz.Ty po prostu w necie  z wyższością komentujesz posty inaczej myślących od Ciebie.Jednak Ty nawet nie potrafisz odpowiedzieć na pytanie(to tylko przykład) o grzechu pierworodnym - boisz się nawt myśleć o tym - więc wiecej chrześcijańskiej pokory! Widzisz - to, że nie grzeszysz urodą wcale nie świadczy,że jestes kimś gorszym. Wygląd zewnętrzny i uroda  nie jest wyznacznikiem wartości człowieka ty mała zakompleksiona istoto!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja? Nie grzesze urodą?  Alez ja jestem bardzo piękną kobietą!! Po za tym nie rozumirm, skad u Ciebie obsesyjne wmawianie mi mojego poczucia wyzszosci.
Ostatnio edytowany 15 września 2013 r. o 11:25
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja? Nie grzesze urodą?  Alez ja jestem bardzo piękną kobietą!! Po za tym nie rozumirm, skad u Ciebie obsesyjne wmawianie mi mojego poczucia wyzszosci.
 
Ja? Nie grzesze urodą?  Alez ja jestem bardzo piękną kobietą!! Po za tym nie rozumirm, skad u Ciebie obsesyjne wmawianie mi mojego poczucia wyzszosci.
Ty nikogo nie wyzywasz.Ty po prostu w necie  z wyższością komentujesz posty inaczej myślących od Ciebie.Jednak Ty nawet nie potrafisz odpowiedzieć na pytanie(to tylko przykład) o grzechu pierworodnym - boisz się nawt myśleć o tym - więc wiecej chrześcijańskiej pokory! Widzisz - to, że nie grzeszysz urodą wcale nie świadczy,że jestes kimś gorszym. Wygląd zewnętrzny i uroda  nie jest wyznacznikiem wartości człowieka ty mała zakompleksiona istoto!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja? Nie grzesze urodą?  Alez ja jestem bardzo piękną kobietą!! Po za tym nie rozumirm, skad u Ciebie obsesyjne wmawianie mi mojego poczucia wyzszosci.
Moze jesteś piękna - rzecz gustu. Ty jednak nie potrafisz odpowiedzideć  na moje pytania, tylko odsyłasz do zakonników . Jak to jest z tym grzechem pierworodnim - nie wiesz - prawda ? Jest to za trudne dla takiego zakompleksionego fanatyka jak Ty!! Pozdrawiam! As.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Upokorzenie Cię wobec internautów? Ty w realu nie masz nikogo, jesteś nikim (!).Twój swiat to internet - nawet nie potrafisz odpowiedzieć na moje pytanie, twój fanatyczny mózg boi się myśleć, tylko odsyłasz do Dominikanów czy Jezuitów. jeśli wyznajesz jakieś zasady, to uzasadnij je fanatyczko!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Upokorzenie Cię wobec internautów? Ty w realu nie masz nikogo, jesteś nikim (!).Twój swiat to internet - nawet nie potrafisz odpowiedzieć na moje pytanie, twój fanatyczny mózg boi się myśleć, tylko odsyłasz do Dominikanów czy Jezuitów. jeśli wyznajesz jakieś zasady, to uzasadnij je fanatyczko!!!
OCZYWIŚCIE NIE POTRAFISZ UZASADNIĆ, ZA TO PIĘKNIE POTRAFISZ POUCZAĆ INNYCH KATOLICKA FANATYCZKO. WIESZ, ŻE GDYBY ODWAŻYŁABYŚ SIĘ MYŚLEĆ - TWOJA FANTYCZNA OSOBOWOŚĆ MOGŁABY ULEC DESTRUKCJI?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja? Nie grzesze urodą?  Alez ja jestem bardzo piękną kobietą!! Po za tym nie rozumirm, skad u Ciebie obsesyjne wmawianie mi mojego poczucia wyzszosci.
   
Może jesteś piękna ty katolicka gnido".Ależ jesteś piękhną kobiteą -n.   Ty Folsratko - ty katolicki śmieciu!!!! Odpowiedz na moje pytanie  ty śmieciu katolicki !!!
 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szanowna Koleżanko As skonczyła sie moja tolerancja dla Twoich wrednych i obraźliwych dla mnie tekstów. Od dzisiaj je usuwam. Mozesz sie juz dalej nie wysilac. I tak nie udało Ci się mnie przekonac, ze jestem zasranym i brzydkim śmieciem :) A jezeli myslisz, ze w sieci mozna pozostac anonimowym, to sie grubo mylisz.
Ostatnio edytowany 12 października 2013 r. o 11:28
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szanowna Koleżanko As skonczyła sie moja tolerancja dla Twoich wrednych i obraźliwych dla mnie tekstów. Od dzisiaj je usuwam. Mozesz sie juz dalej nie wysilac. I tak nie udało Ci się mnie przekonac, ze jestem zasranym i brzydkim śmieciem :) A jezeli myslisz, ze w sieci mozna pozostac anonimowym, to sie grubo mylisz.   Oczywiście, że nie jesteś zasranym i brzydkim  śmieciem. Oczywiście, że nie jestem anonimową osobą - w sieci nikt nie jest anonimowy. To Ty się mylisz, jeśli uważasz, że tak sądzę. Możesz moje opinie o Tobie od dzisiaj, a może od jutra, czy pojutrza usuwać, co nie zmienia faktu, że jesteś małym  niedowartościowanym, pełnym kompleksów pełnym kompleksów i niespełnionych pragnień i nadziei fanatycznym  osobnikiem. Odpowiadaj co chcesz, nie zmieni to tego faktu. Musisz się niestety z tym pogodzić. Pozdrawiam. As.
 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Koleżanko as, do zobaczenia w sadzie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Koleżanko as, do zobaczenia w sadzie
A sądź się ty mała fanatyczna zakomleksiona istoto!!! Do zobaczenia. Chcesz się sądzić, bo jesteś NIKIM !!!, i taką pozostaniesz!!!! W necie jesteś kimś wielkim (tak Ci się wydaje), tak naprawdę nic nie znaczysz.!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Koleżanko as, do zobaczenia w sadzie
Widzisz koleżanko ja Ci nie ubliżam(to,że nie jesteś ładna jest tylko stwierdzeniem faktu), więc nie ma powodu byśmy się spotykali w sądzie. Chcesz mnie pozywać do sądu - więc gdzie ta chrześcjańska miłość bliźniego,wybaczanie innym (św. M. Kolbe)? Mściwość jest grzechem śmiertelnym- nie masz wyrzutów sumienia - droga katoliczko!?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...