Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Co to za studniówka jeśli nawet wódki nie ma na stole.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dęta impreza jak na studniówkę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jacyś ci studniówkowicze poważni i smętni. Nie widzę u nich radości, beztroski. No ale u Staszicaków to dość typowe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani na ostatnim zdjeciu- rewelacyjny biuscik:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
max napisał:
Co to za studniówka jeśli nawet wódki nie ma na stole.....
Zapewne była pod stołem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stypa a nie studniówka!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dalej ceny wstępu na studniówkę są z kosmosu ? Jak ja miałem studniówkę, to lokal (nie pamiętam który) policzył sobie bodajże 200-250 zł od osoby, czyli idąc z dziewczyną byłby to spory wydatek i wolałem zrezygnować z tej "przyjemności". Za takie pieniądze zorganizowałbym super domówkę tylko z najbliższymi znajomymi i zabawa byłaby przednia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Adrian napisał:
Dalej ceny wstępu na studniówkę są z kosmosu ? Jak ja miałem studniówkę, to lokal (nie pamiętam który) policzył sobie bodajże 200-250 zł od osoby, czyli idąc z dziewczyną byłby to spory wydatek i wolałem zrezygnować z tej "przyjemności". Za takie pieniądze zorganizowałbym super domówkę tylko z najbliższymi znajomymi i zabawa byłaby przednia.
250? za tyle to teraz sam nie pójdziesz na najbiedniejszą studniówke ale to jest jedyne takie wydarzenie w życiu i wydać ten 1000zł na ubiór i zapłacenie za studniówke to naprawdę nie jest taki wielki wydatek...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak co roku Staszic pokazał klasę. No dobra, może nie wszystkie kreacje były eleganckie, ale niektóre z nich naprawdę robiły wrażenia. Niektóre z panien wyglądały, jak z czerwonego dywanu. Szkoda tylko, ze widać stres na ich twarzach. Polonez... czy to na pewno aż takie ważne?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak napisał:
250? za tyle to teraz sam nie pójdziesz na najbiedniejszą studniówke ale to jest jedyne takie wydarzenie w życiu i wydać ten 1000zł na ubiór i zapłacenie za studniówke to naprawdę nie jest taki wielki wydatek...
Napisał dzieciaczek, który sam nigdy nie zarobił pieniędzy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mama placi to syn sie bawi A CHYBA WAM SIE W DUPACH POPRZEWRACALO za taka kase ludzie caly miesiac musza utrzyac dom a wy sie bawicie cala noc a nad ranem zazygani wracacie do domu brawo nie ma jak studniowka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
za taka kase ludzie caly miesiac musza utrzyac dom a wy sie bawicie cala noc W końcu to Elyta !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
warto było przejrzeć wszystkie zdjęcia żeby zobaczyć to ostatnie:) czerwona sukienka cuuudo:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zastanawia mnie tylko jedna rzecz, gdzie są rodzice: czy wy widzicie swoje dzieci, dziewczyny wyglądają na tych zdjęciach jak satre baby, sukienki to raczej szmaty.Gdzie ta skromność i elegancja maturzystek , wyglądają jak damy lekkich obyczajów do towarzystwa....Eksluzywne restoracje, jak macie odwagę, przyznajcie sie, kto z Was rodziców brał pożyczkę by zafundować "dziecku" taką imprezę?????Żenada,a taniej nie wyszło by w szkole...Przy takim kryzysie na lubelszczyznie ?????Smieszne to jest....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mają pienadze to sie bawia tyle w temacie Joanno jak Cie to smieszy smiej sie ludzie sie fajnie bawia tak za kase starych bo sie jeszcze ucza i nie zarabiaja potem dadza swoim dzieciom tez kase jak beda dorosli nie wie mdlaczego w calym internecie kazdy artkul ale to kazdy ma 90% negatywnych komentarzy ludzie ! dajcie spokoj
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem tak zażenowana komentarzami, które tutaj się pojawiają. Świadczy to o tak ogromnym prostactwie i braku kultury ze strony komentujących, że brak mi słów. Śmieszą mnie komentarze typu jak bardzo kosztowna jest to impreza i ile dobrego można by zrobić za te pieniądze. Jestem przekonana, ze osoby, ktore tak piszą mają już swoje własne, kosztowne studniówki za sobą i wówczas ta suma tak im nie przeszkadzała. Jeżeli nie mają, być może to po prostu zawiść? Ale w końcu jesteśmy "bananowym towarzystwem" z 1 LO, więc rodzice zapłacili czyż nie? Nikt tylko nie wspomniał o tym, że aby bawić się na tej szalenie kosztownej studniówce Staszica i się do niego dostać, to trzeba sobie na to zapracować wysokimi wynikami w nauce. Będąc na tej studniówce nie zauważyłam nikogo, kto zachowywałby się nieadekwatnie do sytuacji więc osoby, których nie było na tej studniówce nie mają prawa komentować zachowania osób w niej uczestniczących. Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
@Joanna; Droga Joanno, tak elitarna szkoła jaką jest 1 Lo, niestety nie dorobiła się jeszcze swojej hali gimnastycznej. Zajęcia wychowania fizycznego nadal odbywają się w hali Startu. Nawet ciężka praca uczniów, by uzyskać wysokie wyniki w nauce, nie przekonuje szkoły, by starać się o fundusze na halę gimnastyczną dla swoich, jakże wybitnych podopiecznych. A może jednak uczniowie, zbyt słabo się starają i wyniki nauki wcale nie są tak wysokie, na tle innych szkół z Lublina? hmm.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
@Joanna; Droga Joanno, tak elitarna szkoła jaką jest 1 Lo, niestety nie dorobiła się jeszcze swojej hali gimnastycznej. Zajęcia wychowania fizycznego nadal odbywają się w hali Startu. Nawet ciężka praca uczniów, by uzyskać wysokie wyniki w nauce, nie przekonuje szkoły, by starać się o fundusze na halę gimnastyczną dla swoich, jakże wybitnych podopiecznych. A może jednak uczniowie, zbyt słabo się starają i wyniki nauki wcale nie są tak wysokie, na tle innych szkół z Lublina? hmm.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hali to rzeczywiście nie ma, ale sala gimnastyczna jest - przynajmniej za moich czasów była. Jak się tam uczyłem, to miał być też basen - nawet cegiełki w tym celu sprzedawali. Zaczęli go nawet (wykopali taki wielki dół), ale potem upadła "komuna" i przestali budować. Do Pani "NIE" prośba aby się tak nie bulwersowała i nie była tym wszystkim aż tak przejęta. Ja też kiedyś miałem wyniki, dostałem się do I LO, ukończyłem a teraz sobie komentuje - może nawet trochę złośliwie. Myślę, że zarówno ja, jak i Ci, którzy się tam nie uczyli mamy do tego prawo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dodam jeszcze, że za moich czasów polonez i reszta tańców były właśnie na tej sali gimnastycznej, natomiast biesiadowanie w salach lekcyjnych - własnoręcznie przez każdą klasę wyszykowanych. Jak patrzę na zdjęcia z tamtego wydarzenia, to chyba nie było u nas takiego spięcia i powagi. Przy okazji pozdrowienia dla Staszicaków byłych i obecnych oraz oczywiście dla "prof." Smutka ;-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...