Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Co to za film gdzie nikt nawet nie zamienil slowa z gwiazdami you can dance?! Juz o pokazaniu jak się bawią z maturzystami nie wspomnę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Drogi Widzu! Filmik jest w porządku a Ty najnormalniej na świecie czepiasz się. A wiesz dlaczego jest fajny, bo te rzeczone przez Ciebie gwiazdy są pokazane we fragmentach kiedy tańczą, bo czyż nie po to się zjawili na tej Studniówce? W tym filmiku najważniejsi są przyszli maturzyści, bo to ICH święto - gwiazdy są tylko tłem, dodatkiem do tego całego show.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czekalismy na ten odjazd a co zobaczylismy kilku gejowskich panów tańczących jak kupa g...ta cała wiolka to jakas zwykła pijaczka bez pasji,zwykła po prostu jak po prostu tańcz,fajnie ze diana musiała trańczyc popping w sukience chyba was pojeb..sam tańczę popping i co wyście nbam tam pokazali...a tak jak te panny zatańczyły to hihihi zwyczajnie zwyczajnie.pozdro dla Diany i dla mojego kumpla który jest z fnfno i chyba tylko nawalona nie była taka mała blondyna i diana mi odmawiała a reszta w trzy dupska a i ta choreografia heheheheheheh lepiej było ich normalnie ubrać i pokazać ich prawdziwe oblicza na Żywo. a i ci z 3 edycji tam ostro w klubie dawali,imprezowicze hahah jak to tvn robi z nich tancerzy,a to zwykłe łapciuchy a faje jarają jedną za drugą,a i wyglądają jak zwykłe przeciętniaki,jak wychodzili z tej fury to myśleliśmy ze to jakies dzieci wojny, tylko sasza kolorowa jak gwiazda i takich 2 ziomali w fajnych kurtkach. te bary teko kolesia to pozal boże jaki obciach to raczej disco polo a nie breaking to juz takie przegięcie co wy robicie i tacy sie dostaja do tego programu,a z reszta jakie jury taki pogram
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gdyby mnie zaproponowano taki obciach na mojej studniówce, to chyba bym nie poszła..... Wielkie mi halo...tancerze z You can dance....co to ma byc???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
100% kosztów pokrył TVN... nawet śmieszny zart.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...