Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Studniówki 2018 w Lublinie i regionie: Ile trzeba zapłacić za bal? [kalendarz imprez]

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 17 grudnia 2017 r. o 21:16 Powrót do artykułu
Co to za studniówka? Pójść na gotowe do hotelu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie prawda! Już 5 stycznia bawić się będzie Elsner tydzień po nim Podwale... Doprecyzujcie swoje informację bo i koszty przez Was podane są zaniżone... Koszt zabawy w hotelu od pary wyniósł mnie 550zł. Do tego kupno garnituru 600zł dodajcie sobie jeszcze koszule i dodatki takie jak buty czy mucha. A dziewczęta... Ceny sukienek plus makijaż, fryzjer...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Studniowka w szkole liceum nr 3 w Pulawach 500 zl od pary
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
VII LO z tego co słyszałem ma 3 lutego :) więc to chyba najpóźniejszy termin.. Warto dopracować swoje info
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie cierpię bali, studniówek i całej tej parady umalowanych laleczek...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sukienka jest mega ważna, trzeba już ostro się rozglądać. Dzięki internetowi znalaząłm swoją na sibysi.pl  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W biskupiaku koszt studniówki w tym roku 500 zł od pary.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
10 lutego ma 23 LO w Luxorze wiec może lepiej sie dowiedzieć zanim się napisze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
U mnie od pary było 600 zl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kiedy ma UNIA?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Unia ma 10.02 ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...