Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Stypa po pogrzebie Romualda Lipko w Studio Polskiego Radio Lublin im. Budki Suflera

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 12 lutego 2020 r. o 20:51 Powrót do artykułu
A kto sponsorował jeśli mogę zapytać? Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wielkie państwo bawili się na koszt podatnika bo polska rozgłośnia radiowa jest naszym wspólnym domem i dobrem. Czy plucie na Polaków i rodaków wystarczy aby zorganizować taki festyn? Daj mu boże lekka spoczywanie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zacznij się leczyć bo masz paranoję
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nic dziwnego, że jesteśmy określani przez cudzoziemców "polskie świnie". Nawet w taki dzień żadnego poszanowania dla człowieka, który za życia zarobił sobie nie tylko płaceniem podatków na takie pożegnanie. Co dalej z Polską, dokąd zmierzamy, jeśli prostactwo i brak elementarnych zasad dobrego wychowania szerzy się jak zaraza. Zawiść, zawiść i jeszcze raz zawiść. A gdzie miłość do bliźniego, mamy przecież naukę religii w szkołach ?......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszedłem bo chciałem zobaczyć zdjęcia, ale że kliknąłem w komentarze, to już żałuję. Znów ten sam typ, co pod każdym tematem wypisuje te same brednie. Zwykle olewam, ale że tu i w ten smutny dzień,to mnie trochę szlak trafił. Proszę antypatrioto byś już wyłączył wtyczkę od internetu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moze masz racje ale zmien szlak po ktorym chodzisz bo pobladzisz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kto sponsorował jeśli mogę zapytać? Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie
 A .uj cie to obchodzi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nic dziwnego, że jesteśmy określani przez cudzoziemców "polskie świnie". Nawet w taki dzień żadnego poszanowania dla człowieka, który za życia zarobił sobie  nie tylko płaceniem podatków na takie pożegnanie. Co dalej z Polską, dokąd zmierzamy, jeśli prostactwo i brak elementarnych zasad dobrego wychowania szerzy się jak zaraza. Zawiść, zawiść i jeszcze raz zawiść. A gdzie miłość do bliźniego, mamy przecież naukę religii w szkołach ?......
 no mamy religię w szkołach, ale też mamy PO-KO na ulicach, więc gdzie tu szukać kultury wypowiedzi??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wielkie państwo bawili się na koszt podatnika bo polska rozgłośnia radiowa jest naszym wspólnym domem i dobrem. Czy plucie na Polaków i rodaków wystarczy aby zorganizować taki festyn? Daj mu boże lekka spoczywanie!
Pytasz o lubelski oddział, czy całą TVPiS?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lipko, Lipce, Lipki, Lipką... To nawet da się odmienić....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kto sponsorował jeśli mogę zapytać? Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie
A .uj cie to obchodzi
 Ktoś grzecznie pyta a ty jak zwykły cwok się zachowujesz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
,,polak katolik patriota"- nie, prostacki idiota.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TVP chce dodatkowych 2 miliardy a widać że ma za dużo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to już jako podatnik wolę płacić za stypę po Lipko, niż np za promocję jakiegoś durnego filmu o Zenku w TVP...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przepojeni nienawiścią do wszystkiego, potomkowie armii czerwonej, nie mogą znieść niczego dobrego, co można znaleźć w innym człowieku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Krzychu był??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przepojeni nienawiścią do wszystkiego, potomkowie armii czerwonej, nie mogą znieść niczego dobrego, co można znaleźć w innym człowieku.
Ty za to pałasz miłością do wszystkich, tak? Dlaczego ludzi inaczej myślących od razu wyzywasz od radzieckich bękartów? Tak cię mamusia wychowała, czy Kościół?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wymiencie się e-mailami i tam się kłóćcie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do -K-............... JAKI TY JESTEŚ ŻAŁOSNY . CHAMSKI I AGRESYWBY
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do -K-...............  JAKI TY JESTEŚ ŻAŁOSNY . CHAMSKI I AGRESYWBY
Jak już się nauczysz pisać poprawnie, to wskaż, w którym miejscu byłem chamski, bądź agresywny. Kwestię pierwszą pominę milczeniem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...