Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Świąteczne śniadanie u Brata Alberta. Kilkuset gości, wolontariusze i darczyńcy

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 12 kwietnia 2017 r. o 20:08 Powrót do artykułu
Niech Wam Pan Bóg błogosławi za pomoc ubogim. Chciałbym doczekać czasów kiedy śniadanie wielkanocne, będzie w niedzielę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Niech Wam Pan Bóg błogosławi za pomoc ubogim. Chciałbym doczekać czasów kiedy śniadanie wielkanocne, będzie w niedzielę.
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
------------------------------------------------------------------------------------- niech Bóg sprawi jeżeli istnieje, że młodzi zdrowi jak byk rodzice wezmą sie za pracę a 500+ winno być pomoca dla chorych ubogich
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zamiast łazić co miesiąc 10 lepiej wydane pieniądze przeznaczyć na potrzebujących i głodnych ,zdrowaśkami karmi się tylko naczelnik.Przecież obstawy i zabezpieczenia kosztują horrendalnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na 500+ dla młodych zdrowych mają a na pmoc chorym już nie, chodza i żebrza, nie daję teraz ani grosza, żadnych SMS itp. pieprze, bo ja na swoje musiałam zapierdzielać aby im kupic chleba i na siebie też i teraz za to, że przepracowałam 40 lat dostałam 8 zł podwyżki abym  za 40 letnią pracę nie zdechła z głodu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...