Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Świdnik: Samochód potrącił 59-latkę na przejściu

Utworzony przez Mania, 9 lipca 2010 r. o 21:33 Powrót do artykułu
Rowerzysta nie może przejezdżać przez przejście. Powinien zejść z roweru!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WSPÓŁCZUJĘ ROWERZYSTCE, ALE NIECH TO BĘDZIE PRZESTROGĄ DLA INNYCH. KODEKS DROGOWY WYRAŹNIE OKREŚLA KIEDY MOŻNA PRZEJEŻDZAĆ NA ROWERZE PRZEZ PRZEJŚCIE. PRZEŚCIE DLA PIESZYCH TO NIE DROGA ROWEROWA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy ktokolwiek tak robi ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rowerzyści wyp....alać na chodniki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po dojechaniu do przejścia dla pieszych rowerzysta ma zsiąść z roweru i przejść przez przejście prowadząc rower a nie tak jak ja miałam przypadek-dwóch gówniarzy ścigając się na rowerach wjechało na przejście i w du*** miało cokolwiek, w ostatniej chwili ich zauważyłam i zahamowałam. A jechałam przepisowo: na warukowym skręcie zatrzymałam się przed przejściem, rozejrzałam, ruszam a tu mrugnięcie oka i kątem oka widzę 2 m przed przejściem pędzą dwa nastoletnie półgłówki i po hamulcach na połowie przejścia... Popędzili, na pewno nadal tak "robią" na rowerach przejścia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aqua napisał:
Po dojechaniu do przejścia dla pieszych rowerzysta ma zsiąść z roweru i przejść przez przejście prowadząc rower a nie tak jak ja miałam przypadek-dwóch gówniarzy ścigając się na rowerach wjechało na przejście i w du*** miało cokolwiek, w ostatniej chwili ich zauważyłam i zahamowałam. A jechałam przepisowo: na warukowym skręcie zatrzymałam się przed przejściem, rozejrzałam, ruszam a tu mrugnięcie oka i kątem oka widzę 2 m przed przejściem pędzą dwa nastoletnie półgłówki i po hamulcach na połowie przejścia... Popędzili, na pewno nadal tak "robią" na rowerach przejścia.
Czym tu się bulwersować? To codzienność na naszych drogach. Przez cymbałów na rowerach trzeba mieć oczy dookoła głowy... mi sytuacja opisana powyżej przytrafia się 2-3 razy na tydzień. W końcu kiedyś będę niewyspany albo rozkojarzony i jeden z tych idiotów skończy na mojej masce. I wcale nie trzeba ku temu durnego nastolatka... durnota wieku nie wybiera, cała masa statecznych pań na swoich damkach pomyka z dużą prędkością po chodnikach. Jakiś rok temu zwróciłem jednej uwagę (potrąciła mnie delikatnie na chodniku przy al.Warszawskiej) to zostałem zbluzgany (stateczna pani po 50-tce, z kapeluszem na głowie). Na odchodne rzuciła: "a co pan myśli, że jezdnią będę jeździła?". Niestety, proszę pani, ja nadal się łudzę, że tak.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kierowca Bombowca napisał:
Czym tu się bulwersować? To codzienność na naszych drogach. Przez cymbałów na rowerach trzeba mieć oczy dookoła głowy... mi sytuacja opisana powyżej przytrafia się 2-3 razy na tydzień. W końcu kiedyś będę niewyspany albo rozkojarzony i jeden z tych idiotów skończy na mojej masce. I wcale nie trzeba ku temu durnego nastolatka... durnota wieku nie wybiera, cała masa statecznych pań na swoich damkach pomyka z dużą prędkością po chodnikach. Jakiś rok temu zwróciłem jednej uwagę (potrąciła mnie delikatnie na chodniku przy al.Warszawskiej) to zostałem zbluzgany (stateczna pani po 50-tce, z kapeluszem na głowie). Na odchodne rzuciła: "a co pan myśli, że jezdnią będę jeździła?". Niestety, proszę pani, ja nadal się łudzę, że tak.
Zgadza się: rowerzyści jeżdżą beztrosko i bez glowy, ale zmotoryzowani też nie są bez winy. Kto w mieście jeździ z przepisową prędkością? Mea culpa. A któż jeździ przewidywalnie? Sami zestresowani i zakompleksieni Kubice. Nie mam racji ...? Nie wspomnę o babach za kólkiem - miałem okazję jeździc kilka razy jako pasażer takiej pani i zawalu bliski byłem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...