Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Święto Kolorów w Lublinie. Barwna impreza nad zalewem [zdjęcia]

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 21 lipca 2019 r. o 08:30 Powrót do artykułu
Pogaństwo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
muł,dno,wodorosty...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lepsze pogaństwo niż pisowsko katolicki watykanski okupant.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda, że nikt nie mówi tego, że taki proszek przenika do krwi i osadza się w organach, sprzyjając nowotworom. Poza tym, ktoś wie gdzie i kto to produkuje... i w jakich warunkach?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pogaństwo i kołtuństwo do kwadratu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ciemnogród, brakuje tylko pajaca z nocnikiem na głowie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy wy już wszyscy po upadaliscie na głowy. Dobrą grzeczną zabawę nazywacie poganstwem, a ublizanie, upokarzanie, opluwanie ludzi, dla których katolik powinien mieć dużo MIŁOŚCI walką o ten kraj. Miłość wszystko zwycięży, nienawiść zrujnuje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie podoba się, to won spowrotem na wieś krowy paść.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Efekty specjalne w stylu kolorowego proszku... Poganskie zwyczaje z Indii, niedlugo wprowadza wiare w reinkarnacje... Tak sie stacza powoli swiat, ktory kladzie nacisk na przyjemnosci i bycie zdrowym i mlodym
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Efekty specjalne w stylu kolorowego proszku... Poganskie zwyczaje z Indii, niedlugo wprowadza wiare w reinkarnacje... Tak sie stacza powoli swiat, ktory kladzie nacisk na przyjemnosci i bycie zdrowym i mlodym
 I pytanie czemu ta zabawa służy? Utwierdzeniu młodego człowieka w przekonaniu, że może być kim chce, a najłatwiej być wolnym glupiekiem, którego rodzice płaczą, że nie dostał się do wymarzonej szkoły. I jeszcze pytanie, kto i za czyje pieniądze urządził  tę idiotyczną zabawę. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poganstwo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znajomy Hindus mówił, że nie ma to związku z religią. Problemem jest wdychanie pyłu - diabli wiedzą co to jest. Córce zabroniłem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chrześcijaństwo nie jest religią naszych przodków bezmózgi pisowskie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Akurat chyba jednak chrześcijaństwo jest religią naszych przodków (przodkowie - dziadkowie, pradziadkowie etc.). Od obdarzonego wielkim intelektem przeciwnika PiSu takiej wiedzy należy wymagać. Nie to, co od głupoli z PiS. :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież to nas ma pokojowo zbliżyć do tęczowym RTV AGD.żadne religie,żadne święto wiosny,chyba że biedroniowej.Lewactwo już wsadziło buta w szpare drzwi. A głupki się ciesza....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko takie zasadnicze pytanie - po co to? Mało syfu jest na co dzień w powietrzu, jeszcze trzeba sobie dokładać jakieś proszki, o niewiadomym składzie itd? Dziwi mnie, że rodzice robią to własnym dzieciom... Przecież to się dostaje do organizmu, osadza w płucach, wnika do krwi. Serio rodzice, jest wam to obojętne? Nigdy w życiu nie pozwoliłabym własnym dzieciom na taką "zabawę"... Chyba jestem za stara...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cóś ten poganski proszek za bardzo homotęcze przypomina,co za nachalna chamska propaganda ,a ja w ten genderyzm nie wierzyłem ,jak epidjaskopat nawijał,a tu prosze ,jak na dłoni ,czerwona zaraza w natarciu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...