Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Maria nie była panną tylko mężatką żoną Józefa,dziewicą była do czasu narodzin Jezusa.Miała póżniej dzieci Biblia podaje ich imiona Jakub,Józef,Szymon,Juda.Niepokalanie poczęty był tylko Chrystus.Ten obraz to Semiramis z Tamuzem lub Izyda z Horusem,zależnie od kultury tak byli nazywani.Jezus i Maria nie byli murzynami ten obraz ich nie przedstawia.To pogaństwo starożytne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie ,  ludzie cuda w tej ...............XXI wiek  !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie uczynisz sobie obrazu rytego ani rzeżby nie będziesz im się kłaniał ani służył...itd.Tak brzmi drugie przykazanie które Kościół Katolicki usunął,dziesiąte podzielił na dwie części.Obnoszą pogańskiego potwora tak jak w czasach starożyntnych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale gawiedź!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Eh, co tu dyskutować... W kulturze semickiej bracia nie oznaczają wyłącznie braci przyrodnich/rodzonych, ale krewnych. Nie wiem, do jakiego stopnia.   Co do obrazów i kultów, to już muszę odesłać zainteresowanych do nauki Kościoła o tym. Kto zechce, ten niech czyta :)  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Eh, co tu dyskutować... W kulturze semickiej bracia nie oznaczają wyłącznie braci przyrodnich/rodzonych, ale krewnych. Nie wiem, do jakiego stopnia.   ...
  Jak to semickiej ? To Jezus i Maryja to były semity ? Ja myślałem, że Polaki ! Przecież Maryja jest Królową Polski a Jezus Chrystus ma zostać Królem Polski !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zauważyli łzy.... ja pierdzielę ale mamy zacofanie. Ktoś wierzy w te bzdury w XXI wieku? Pewnie się para wodna skropliła czy coś.... jeśli wogóle ktoś cokolwiek widział (lub mu sie przewidziało - jak to u starych bab).... wy narodzie zacofany. Modlita sie pod figurami a diałbły mata za skórami. Żgyam na was.... Tfu....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Starsi panowie w sukienkach - toż to na pewno gender !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Śmiać się, czy płakać? W CUDNYM ŚWIECIE WSZYSTKO JEST CUDOWNE! Jak to wygląda w rzeczywistości pokazał ostatnio osławiony lekarz Prof. CHAZAN z Warsawy! A kiedy przypadnie święto Świętego Karola Wojtyły, który NIE BYŁ ŚWIETY?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Eh, co tu dyskutować... W kulturze semickiej bracia nie oznaczają wyłącznie braci przyrodnich/rodzonych, ale krewnych. Nie wiem, do jakiego stopnia.   Co do obrazów i kultów, to już muszę odesłać zainteresowanych do nauki Kościoła o tym. Kto zechce, ten niech czyta :)
    Ale na SCENIE zBAWIENIA zabrakło autentycznych BRACI (żebyś pojął - o Cugowskich chodzi)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja bardzo przepraszam, ale nie mam pojęcia, ile tych Matek Boski w sumie było lub jest? W jakiejś dziecinnej naiwności zakodowałam sobie, ze matkę można mieć jedną!  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...