Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Czy RM POdczas "uroczystego POsiedzenia" nie uchwaliła przypadkiem jakiegoś kolejnego prezentu dla dewelocwaniaków? Lubią wykręcać takie numery POdczas różnych rocznic...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Teraz narracja jest taka. Wywieszasz flagę, chodzisz do kościoła, chrzcisz dziecko albo wnuka etc. jesteś pisiorem. A ja to rozumiem inaczej - wywiesić flagę na 11.11to somsiady pomyślą że jest się "prawdziwym patriotą ", podobnie od święta - Wielkanoc i Boże Narodzenie, pokazać się w kościele,  o jestem prawdziwym katolikiem. (Niestety jaka płytka jest ich wiara,  taki jest ich patriotyzm,  na pokaz i od święta).
 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Czarnek(wiem, że to czytasz) niech mnie Pan prostej kobiecie wyjaśni jak to jest możliwe, że bezrobotny ministrant z Czechowa, człowiek o kompetencjach strażnika miejskiego, składa kwiaty przy pomniku pamięci żołnierzy AK, przed wojewodą lubelskim?
 Z prostego powodu. Tułajew jest posłem, już zaprzysiężonym (poprzedniej, póki co kadencji). Wybrany przez naród w wyborach ma pierwszeństwo przed tym, który jest mianowany  (nie z wyboru narodu, lecz decyzją partii). Powyższe regulują zasady tzw. precedencji. Pocieszę panią, pani Janino. Na szczeście p. Czarnek za kilka chwil także będzie zaprzysieżony a wówczas on będzie składać kwiaty przed wojewodą. Niezależnie kto nim będzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego na Hotelu Ilian, restauracji Mandragora nie ma ani jednej sztuki POLSKIEJ FLAGI ?  Nawet konsul Niemiec ma na swojej siedzibie Naszą Flagę.  Czemu tak jest ? Nie wszyscy cieszymy się z Niepodległości Polski ? Nie rozumiem ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Lublinie pod zamkiem bylo mega slabo Beznadziejne naglosnienie i ogolny balagan Dzieci zmarzly i nic nie widziały  bo ciagle z przodu stawali panowie z szerokimi barami Miala byc lekcja patriotyzmu a wyszła bylejakosci i braku organizacji 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uroczystości w Lublinie: Cały plac zajęty przez żołnierzy, którzy skutecznie zasłaniali wszystko, zwykli ludzie stali pomiędzy samochodami SG, Policji i itp. Nagłośnienie fatalne, a wydawanie grochówki bez łyżek to kpina z ludzi, w dodatku jej zabrakło.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego na Hotelu Ilian, restauracji Mandragora nie ma ani jednej sztuki POLSKIEJ FLAGI ?  Nawet konsul Niemiec ma na swojej siedzibie Naszą Flagę. Czemu tak jest ? Nie wszyscy cieszymy się z Niepodległości Polski ? Nie rozumiem ...
Wszyscy się cieszymy, ale czy brak wywieszenia flagi ma oznaczać, że ktoś się nie cieszy? Obowiązku, póki co, nie ma... Może jeszcze portret Kaczyńskiego w oknie wystawić?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja mam postulat, aby nakarmić tego Pana, który był prowadzącym uroczystości. Prowadził to tak BEZNADZIEJNIE. Totalnie bez werwy, energii, mruczał coś pod nosem, brzmiał jakby nie umiał przeczytać to co napisane na kartce. Fakt, że nagłośnienie było kiepskie ale ten człowiek się NIE NADAJE. Ja rozumiem, że to po znajomości się rozdaje takie funkcje ale już nie ma po znajomości kogoś KTO MA GLOS, WERWE I UMIE CZYTAC? tylko takiego leśnego dziada? Strasznie męczył ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zdaje sie ze mamy juz panstwo wyznaniowe . watykan nas okrada a my jak slepe barany :jakies msze modly szmanskie praktyki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chodziły słuchy że prezes szyskich polakuf tego dnia ujawni wreszcie to co od kilkudziesięciu lat wiadomo wśród jego najbliższych współpracowników czyli że jest gejem. Niestety prezes nie stanął na wysokości zadania i chociaż podobno obiecał narzeczonemu że to zrobi, nie zrobił.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...