Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Szczepienie nie chroni zupełnie, lecz eliminuje silniejsze powikłania pogrypowe. Załóżmy, że rodzina liczy siedem osób. Potrzeba co najmniej 210 PLN. A jak się zabezpieczają ludzie piewszego kontaktu z chorym? Trzeba poprosić Pana Cejrowskiego o wskazowki. Na pewno nie polecam namaszczania się świeżym gównem świńskim lub krowim.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
odnośnie szczepień na grypę; pracowałam kiedyś w sklepie z dziewczyną która zaszczepiła się szczepionką przeciw grypie (ja nie bo nie stać mnie było na to wtedy) pamiętam że zaraz po 2 tyg zachorowała i do czerwca chorowała 4 razy i tak ostro że musiała kłaść się do łóżka z wysoka temperaturą i wszelkimi objawami. Co ciekawe ja tylko raz byłam lekko przeziębiona gdzie nawet nie brałam wolnego z pracy .................to daje do myślenia szczególnie że pózniej zachodziła w ciąże i dwukrotnie traciła ją
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szczepionka musiała być źle przechowana albo kumpelka jej w ogóle nie zastosowała. Gdzie jest dowód na to, że kumpelka się zaszczepilła? W dniu szczepienia lepiej się nie nawalić. Może się spiła do nieprzytomności w dniu szczepienia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to wina dzikóf, wybic trza wszystkie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja swoje dziecko kiedyś szczepiłam,ale i tak chorował ,teraz mam dwoje i nie szczepię ,zastanawiam się jednak czy nie powrócić do szczepionek ,co o tym sądzicie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Szczepionka o nazwie Pandemrix przeciwko grypie H1N1 (tzw. świńskiej) z 2009 r. podejrzewana jest o to, że mogła wywoływać u dzieci narkolepsję, chorobę powodująca nadmierną senność i napady snu w ciągu dnia - informuje Reuters. W Polsce nie była ona stosowana." zródlo: http://wiadomosci.onet.pl/kraj/szczepionka-przeciwko-swinskiej-grypie-mogla-powodowac-narkolepsje/c3ycqlub "Narkolepsja u dzieci w Szwecji i Finlandii jest wynikiem działania szczepionki przeciwko świńskiej grypie" http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/narkolepsja-u-dzieci-w-szwecji-finlandii-jest-wynikiem-dzialania-szczepionki-przeciwko-swi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie to artykuł sponsorowany przez firmy farmacełtyczne. Dzisiaj rano napisali że na ukrainie a teraz że w lublinie. W tym roku było ciepło i mało ludzi zachorowało na grypę. Zostały draniom szczepionki i sieją zament żeby sprzedać. Niech sobie sami wstrzykują truciznę która nie działa. Szczepów grypy jest ponad 2500 a w szczepionce 6. Za to jest rtęć i aluminium. Rewelacyjne połączenie które może w skrajnych przypadkach doprowadzić do śmierci. Oczywiście jesteśmy jedynym krajem w uni europejskiej w którym producent nie odpowiada za skutki uboczne szczepionek. Najpierw pomyśl zanim zrobisz krzywdę swojemu dziecku. Tępak wierzy lekażowi a inteligentny poczyta skład szczepionki. Nie dajcie sobie robić wody z mózgu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale próbują ludziom mózgi truć, żeby się szczepili (i żeby koncerny farmaceutyczne dobrze zarobiły). Widać na czyich usługach jest ten Sztandar Ludu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pracuje w Norwegii dlaczego tu nie choruję? Jeżdzę chłodnią są duże skoki temperatur nie ubieram sie ciepło a jak przejeżdzam do Polski to od razu chory jestem wystarczy trochę czasu spędzić na zewnątrz.... Czyżby u nas rozpylali choroby? Czasem tak myśle bo w telewizji tylko reklamy leków i nic więcej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
odnośnie szczepień na grypę; pracowałam kiedyś w sklepie z dziewczyną która zaszczepiła się szczepionką przeciw grypie (ja nie bo nie stać mnie było na to wtedy) pamiętam że zaraz po 2 tyg zachorowała i do czerwca chorowała 4 razy i tak ostro że musiała kłaść się do łóżka z wysoka temperaturą i wszelkimi objawami. Co ciekawe ja tylko raz byłam lekko przeziębiona gdzie nawet nie brałam wolnego z pracy .................to daje do myślenia szczególnie że pózniej zachodziła w ciąże i dwukrotnie traciła ją
troluj Trolu internetowy swoje brednie , szczepionki na grypę już prawie nie ma w Lublinie. W krajach cywilizowanych szczepi się 50%społeczeństwa,w Polsce 4% W LUBLINIE 2%
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
troluj Trolu internetowy swoje brednie , szczepionki na grypę już prawie nie ma w Lublinie. W krajach cywilizowanych szczepi się 50%społeczeństwa,w Polsce 4% W LUBLINIE 2%
Bo tu ludzie głosuja za pisem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za zakłamany szpital... Czekają az ktoś umrze zeby oficjalnie przyznać sie że jest grypa?? Dobrze ze jest dziennikwschodni, bo inaczej nawet pracownicy by sie nie dowiedzieli...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...