Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

"Syjoniści Won z Lublina". Rozwieszali antysemickiej plakaty. Koniec procesu

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 16 lutego 2017 r. o 17:18 Powrót do artykułu
Na miesiąc do baraku na majdanku. P.i.e.r.d.o.l.o.n.e jolopy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oj kwiatek, kwiatek taki stary a głupi jak w 90 latach:) Punks not dead!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z ta grupa przestepcza to chyba lekka przesada.... Szkoda chlopaków
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy polski wymiar sprawiedliwości z podobną gorliwością ściga wszelkie przejawy polakożerstwa uprawianego przez koczownicze plemię pastuchów?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Takiej gorliwości jeszcze nie widziałem. Pamiętam w TVL oszarfowany przystanek, rękawiczkami zdejmowany plakat, Areszty!!!Specgrupa. Przemowy Żuka. No i relacja w w Faktach o.... zorganizowanej grupie taka ,że szczęka mi spadła do szklanki. A teraz po latach koniec Łaaaał Dolus non praesumitur
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
policyjne państwo PiS
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Syjonizm to ideologia. W 1975 OZN określił ją jako formę faszyzmu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To wal gruche do celtyckiego krzyża pajacu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zjadlbym kebab z prawdziwego Polaka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyżby poniżej syn pracownik CK autor "penisa" na marszu KOD-u? Pięknie pięknie, empatycznie, tolerancyjne no i stylowo i elegancko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No faktycznie obrażono majestaty :wynalazcę maści do d*py i jego tatusia który o Polsce woli mówić POLIN , też tych dwóch kumpli którym co najbardziej tu przeszkadza to krzyże na ścianach a które by to najchętniej zastąpili świńskimi łbami i wibratorami . Michnik ? inicjator drugiej Targowicy w Magdalence gdzie jak się okazuje dokonano kolejnej "prywatyzacji" Polski podobnej tej warszawskiej z udziałem Waltzowej . Mówicie o Baumanie ,to zanim sądy zaczną bronić jego honoru niech najpierw poczytają jego życiorys ....tylko ten który życie mu napisało przed grubą krechą Mazowieckiego . Jakby komu było mało to niech poczyta jeszcze CV Kołakowskiego który zaszczycił swoją obecnością ceremonię pogrzebową żydowskiej zbrodniarki Fajgi Mindli czy Mindlak-Wolińskiej. A wiecie czym się szczyci drugi oprawca -braciszek Adama Michnika stefan ? a no zażyłym stosunkiem z kolejną żydowską ikoną Giedoyciem . A może Rotfeld ? któremu nie przeszkadzało to że Obama przypisywał nam "obozy zagłady" w jego obecności ? Za taką postawę wobec Polski i Polaków ta diaspora nie może liczyć na szacunek i zastanawiam się czy my Polacy nie powinniśmy wymyślić czegoś na wzór "antysemityzmu" i nie ścigać tych Żydów którzy dokonali niegodziwości wobec Polski i Polaków. Upraszam - pomiarkujcie sądy kiedy kładziecie Temidzie na wagę ciężar przewinień tych polskich wobec Żydów i tych żydowskich wobec Polaków . Bo póki co to mam odczucie iż są tu takimi "świętymi krowami" tyle że w myckach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W tzw. Wolnej Polsce patrioci za głoszenie prawdy są skazywani przez okupacyjne sądy. A wymiar sprawiedliwości
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mają szczęście że ich nie sądził Igor Tuleya . Wiecie gdzie mamusia Igora zarabiała na chlebek i pieluszki dla malutkiego Igorka ? Ni i pewnie dostał punkty za pochodzenie - dziwić się że za prawdę jesteśmy skazywani
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to ja s RAM na ciebie - de urn i u.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Adresat wie do kogo to było skierowane.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie dajmy się czosnkowym łajdakom!Polak 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To i trzeba POśmiertnie ukarać Władzia Gomułkę, który w 1968 r POgonił z Polski syjonistów i używał POdobnych haseł.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Że ŻUK nie wiedziałem , choć ktoś mówił ,że rodem z Izbicy. Pamiętam te jego wygrażanki, że to niby taaki priorytet dla organów. Nie złodzieje i bandyci tylko plakaty. W sumie to powinno lecieć z prywatnego. tzn te prywatne wycieczki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...