Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Ja mogę zaśpiewać za darmo. Mieszkam na Czechowie, więc tylko taksówka będzie kosztem dla miasta. Zapomniałam dodać, że nie bardzo umiem śpiewać, ale może nikt nie zauwży.... :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Startować w przetargu mogły czterogwiazdkowe hotele oddalone o nie więcej, niż 200 m od Poczty Głównej. Wpłynęła tylko jedna oferta, od hotelu Europa. Opiewa na ponad 20,5 tys. zł, podczas gdy miasto zarezerwowało na ten cel niecałe 12 tys. zł."   .... "...ale nas te bale oficerskie kosztują ..." Tako rzekł prezes klubu sportowego "Ogniwo" - grał go Wojciech Pokora (serial "Zmiennicy", 1986), reż. S. Bareja. ---------------------------------------------- " Będzie ! Będzie zabawa ! Będzie się działo ! I znowu nocy będzie mało. Będzie głośno, będzie radośnie Znów przetańczymy razem całą noc. "  :lol:  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no luzik - koncert jest nie tyle sylwestrowy co wyborczy więc koszta nie graja roli ;-) zresztą nie sa one takie znów wysokie w przeliczeniu na artystę to bywało juz w Lublinie bogaciej ... ciekawe jednak czy pomyślano o tym by zapłacić jakiej publiczności żeby nawiedziła Lublin?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
koncert jest nie tyle sylwestrowy co wyborczy więc koszta nie graja roli zresztą nie sa one takie znów wysokie
  kozaku zaporoski, nie wywołuj wilka z lasu. ;)   Dług miasta Lublin wynosi dziś : 971 mln. 845 tys.  zł Dług na jednego mieszkańca Lublina wynosi : 2833 złNa koniec roku 2013 zadłużenie Lublina przekroczy 1 miliard złotych.   .... więc ten "psi grosz" wygospodarowany na warszawskich celebrytów, żeby sobie dorobiły do sakwy ... kosztem gminnego budżetu Lublina to małe miki. :P Wsi spokojna, wsi wesoła.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co to za gwiazdy , no ręce opadają same ochłapy dla Lublina jak co roku - miłej zabawy hehe 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...