Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
A gdzie jakiś rock?Sylwester bez dobrego rockowego przytupu to nie sylwester. Kicha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
" 2007 – koszt 180 tys. zł. Gwiazda – Brathanki   2008 – koszt 160 tys. zł. Gwiazda – Big Day   2009 – koszt 270 tys. zł. Gwiazda – Zakopower   2010 – koszt 124 tys. zł. Grali tylko DJ-e   2011 – koszt 350 tys. zł, Bajm 164 tys. zł   2012 – koszt 370 tys. zł, Budka Suflera 163 tys. zł   Spodziewamy się, że całkowite koszty będą zbliżone do zeszłorocznych, które wyniosły prawie 400 tys. zł.– informuje Beata Krzyżanowska, rzecznik prezydenta Lublina."   .... przy horrendalnym zadłużeniu Gminy Lublin (około 1 mld zł. - jeden miliard) to te 400 tys. jest planktonem, ale z tych wyliczeń widać, że co jak co, ale "kultura" z roku na rok coraz droższa. :lol: A podobno roczna inflacja w Polsce nie przekracza 1 %.    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdyby nie te gwiazdki nad noclegiem <_< to jako bazę noclegową "200 metrów w linii prostej od PL" to  osobiście mógłbym polecić np. akademiki na niecałej :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wow;/  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam,   zapraszam do przeglądania ofert sylwestrowych na www.facebook.com/bal.sylwestrowy.lublin.sylwester   Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja sie pytam gdzie jest BEATA, dlaczego nie  spiewa Beata????!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak my chlopaki z niecalej zapraszamy gwiazdy do nas hehehe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Łoł.. znalazłem tu przed chwilą stronę na której można sprawdzić w jakim miejscu aktualnie znajduje się dana osoba, wystarczy podać jej nr telefonu :D Sprawdziliście? http://lokaliz.pl  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to tradycja ja chiodze c roku jest super:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja sie pytam gdzie jest BEATA, dlaczego nie  spiewa Beata????!!!!!!!!!
Beata jest droga kochany- 80.000 tys koncert, w sylwestra moze i więcej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Firma GOOGLE wprowadziła swój nowy produkt Lokalizator Telefonu! Od dziś możesz namierzyć każdy telefon za pomocą najnowszej satelity!http://elokalizacja.com.pl/7ybe  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...