Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Sylwester na placu Litewskim i Kazimierzu Dolnym(wideo)

Utworzony przez soul-asylum, 1 stycznia 2009 r. o 00:29 Powrót do artykułu
Świetna impreza, same sławy....:/ czyli jak zwykle co roku - nic ciekawego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i co z tego ze rzadzi "wielce światowa" PO jak i tak wioche nam gotują ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To była okazja na promocje miasta !!! Nieudacznicy z biura promocji miasta powini to wiedzieć i zajść na wyklady z marketingu na 1 roku UMSC. Uczcie sie jak to robią rozwijające siemiasta : Wrocław, Kraków, Warszawa. Żenada w wydaniu słabeuszy z Platformy Obywatelskiej. Potrafią jedynie wydawac miliony na bilboardy, których właścicielem-firmy notabene jest członek PO i kandydat do Rady Miasta. Gdzie jest prokuratura !? Gdzie dziennikarze ?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wstyd mi za taką imprezę przed znajomymi których zabrałem na Plac Litewski! Żenada i pośmiewisko! To juz lepiej nic nie robic niz to co było! Big Day to A klasa. To ma byc europejska stolica kultury! Panie prezydencie - wstyd to najłagodniejsze określenie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wszyscy o tym pisali że będzie klęska i była...lublin zrobił z siebie kolejny raz posmiewisko i tyle....to nie prl..ludzie wyjezdzają obseruwją i widza że inne miasta są nowoczesniejsze fajniejsze lepeij zorganizowane a lublin to prowincja z pensją kilkanaście tys na miesiąc dla jasnie nam panującego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lou reed napisał:
To była okazja na promocje miasta !!! Nieudacznicy z biura promocji miasta powini to wiedzieć i zajść na wyklady z marketingu na 1 roku UMSC. Uczcie sie jak to robią rozwijające siemiasta : Wrocław, Kraków, Warszawa. Żenada w wydaniu słabeuszy z Platformy Obywatelskiej. Potrafią jedynie wydawac miliony na bilboardy, których właścicielem-firmy notabene jest członek PO i kandydat do Rady Miasta. Gdzie jest prokuratura !? Gdzie dziennikarze ?!
hehe..znam człenia z biura promocji..niezły kolo normalnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłem na pl. Litewskim 2 lata temu i powiedziałem NIGDY więcej. Pełno pijanych drechów, latające butelki i do tego marny poziom artystyczny. W tym roku wybrałem się na bal w lokalu i mimo że trochę to kosztowało to było świetnie, impreza na poziomie i dużo pozytywnych ludzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PANIE PREZYDENICE .Porażka z tym sylwesterem .Tyle firm produkcyjnych powstalo w w 2008 roku a terenie lubelszczyzny .Aż dziw bierze że nikt nie chciał zasponsorowac imprezy na PL. Litewskim.Taki chłam że nawet pijany prezenetr TVN-u sie do Naszego miasta nie pofatygował. PS.Panie Prezydencie popraw Pan swój wizerunek bo na 3 kaczora wyrastasz Dla Pana ,wszystkich mieszkańców Koziego Grodu i fanów RKS MOTOR LUBLIN najserdeczniejsze życzenia w Nowym Roku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
170 tysiecy pln POszlo!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech sie pan prezydent nie przejmuje szczekajacymi pisuarami. nie dorstają panu do piet.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
LOL.Nie jestem żadnyn PISowcem,tylko człowiekiem mieszkającym w Lublinie.Prezydent Naszego Miasta został wybrany w wolnych wyborach.Sam na Niego głosowałem, i mam prawo do krytyki.Ulotka którą znalazłem w skrzynce jakos mnie nie przekunuje PS Jeśli Pan to czyta mam prozbe Lublinowi należy sie stadion z prawdziwego zdarzenia CZY SIE KOMU PODOBA CZY NIE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...